Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE: nauka języka obcego dla każdego

Znajomość języków obcych to obecnie klucz do sukcesu w wielu dziedzinach. Lepsza praca, wyższe zarobki, zagraniczne delegacje, ale również możliwość podróżowania nie tylko z biurem podróży, a także nowe znajomości – warto postawić na język angielski i inne języki obce! Angielski i niemiecki to języki cenione przez wielu pracodawców, więc jeśli interesuje Cię awans zawodowy lub zmiana stanowiska, warto zainteresować się dodatkowym kursem. Nasza szkoła języków obcych to najlepszy wybór, jeśli cenisz sobie wysoką jakość oraz indywidualne podejście do kursanta. Posiadamy placówki w wielu miastach, w tym także w Policach. Interesuje Cię indywidualna nauka angielskiego? A może wolisz język niemiecki? Nasze Centrum Języków Obcych działa na terenie całej Polski, dlatego również Police mogą skorzystać z naszej oferty: sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Zajęcia indywidualne czy nauka angielskiego w grupie? Wybór należy do Ciebie!

Nasza szkoła języków obcych powstała ponad 25 lat temu – przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz wiedzę o potrzebach naszych klientów. To właśnie te potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu i dokładamy wszelkich starań, by nasze kursy językowe spełniały wszystkie oczekiwania kursantów. Takie podejście zaowocowało stworzeniem specjalnej oferty zawierającej indywidualne kursy językowe. Nie od dziś wiadomo, że zajęcia grupowe nie są uniwersalnym rozwiązaniem: niektóre osoby o wiele efektywniej uczą się podczas zajęć indywidualnych, a duże grupy nie sprzyjają skupieniu oraz powtarzaniu materiału. Jeśli należysz do osób, które wolą pracować w grupie, zapraszamy na zajęcia do naszej szkoły językowej. Kursy prowadzone są w małych grupach, co znacząco ułatwia pracę. Przez małe grupy rozumiemy tu grono maksymalnie czterech osób, więc nie musisz martwić się, że podczas zajęć lektor nie znajdzie dla Ciebie nawet chwili. My stawiamy naszych kursantów w centrum: właśnie to odróżnia nas od innych szkół językowych. Dla klientów zainteresowanych nauką indywidualną proponujemy także zajęcia z dojazdem. Nasi lektorzy przyjeżdżają do domów lub pracy klientów w obrębie granic administracyjnych miasta, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na dojazdy. Angielski dla dorosłych w naszej szkole to przede wszystkim duża elastyczność – przed rozpoczęciem kursu sprawdzamy poziom znajomości języka oraz rozmawiamy z klientami o ich indywidualnych preferencjach oraz potrzebach. Jeśli szukasz kursu języka angielskiego szytego na miarę, nasze Centrum Języków Obcych to strzał w dziesiątkę! Proponujemy także specjalistyczne kursy językowe obejmujące słownictwo branżowe – jeżeli Twoje stanowisko wymaga prowadzenia rozmów branżowych z zagranicznymi kontrahentami, taki kurs pozwoli Ci na poznanie niezbędnych zwrotów oraz ćwiczenie konwersacji. Nasze kursy dla pracowników cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców; dołącz do nich, jeśli chcesz rozpocząć współpracę z zagranicznymi firmami lub klientami i chcesz zadbać o to, by kadra pracownicza była przygotowana do tej współpracy pod względem językowym.

Angielski dla dzieci – zajęcia, które pokocha Twoje dziecko

Nauka przez zabawę? To możliwe, jeśli zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Angielski dla dzieci w naszej szkole językowej to przede wszystkim zajęcia pełne zabawy, kolorów i ciekawych zadań – nic dziwnego, że dzieci uwielbiają w nich uczestniczyć! Nasz autorski program zajęć dla najmłodszych pozwala na naukę podstaw w atrakcyjnej dla dzieci formie. Oprócz nauki słownictwa i podstawowych zwrotów nasze zajęcia pozwalają na budowanie pozytywnych skojarzeń oraz oswajanie dziecka z językiem obcym; jeśli chcesz, by Twoja pociecha pokochała angielski i chętnie przystępowała do nauki, zapisz ją na nasze zajęcia. Gwarantujemy, że pozna podstawy języka podczas zabawy, a wiedza zdobyta w taki sposób pozostanie z dzieckiem na długo! Indywidualne zajęcia z doświadczonym lektorem sprawią, że Twoje dziecko przyswoi sobie podstawy znacznie szybciej, niż Ci się wydaje.

Starsi uczniowie mniejszą wagę przywiązują do atrakcyjności zajęć, większą natomiast – do skuteczności. W natłoku zajęć dodatkowych język angielski czasem bywa traktowany po macoszemu. Niesłusznie! W końcu bardzo dobra znajomość języków obcych otwiera wiele drzwi. Nasze kursy dla nastolatków to między innymi również zajęcia przygotowujące do matury. W przypadku większości kierunków studiów podczas rekrutacji wynik z języka obcego jest brany pod uwagę, dlatego presja związana z nauką wzrasta. Podczas zajęć w naszej szkole stawiamy na tryb nauki dopasowany do potrzeb i możliwości naszych kursantów. Indywidualny plan nauki uwzględnia wszystkie potrzeby kursanta, a Twoje dziecko nie musi już obawiać się, w jaki sposób połączy naukę z zajęciami pozalekcyjnymi. Kompleksowe przygotowanie oraz solidne powtórki pozwalają na zmniejszenie stresu związanego z koniecznością przystąpienia do egzaminu maturalnego. Jeśli chcesz pomóc Twojemu dziecku w osiągnięciu najlepszego wyniku postaw na nasze Centrum Języków Obcych. Prowadzimy także kursy przygotowujące do zdobycia międzynarodowych certyfikatów. Planujesz studia lub pracę za granicą? Przed przystąpieniem do egzaminu postaw na nasz intensywny kurs językowy. Nasza kadra składa się z doświadczonych lektorów, którzy pomogą Ci w zwróceniu uwagi na najważniejsze zagadnienia.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka