Poznaj nasz oddział Moose


Moose Police

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Policach.

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. 20 lat obecności na rynku to gwarancja skuteczności za konkurencyjną cenę!

Razem z naszym lektorem przygotowujemy do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) czy rozwijamy umiejętności komunikacji w wybranym języku obcym. Z sukcesem przygotowujemy do matury czy egzaminów gimnazjalnych. Nasi lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym prowadzą najlepsze kursy dla dzieci, łącząc zabawę z nauką. Przyjdź do Nas i podnieś poziom swojego języka!

Gwarancja jakości MOOSE bierze się z autorskiej metody nauczania. Każdy program krojony jest na miarę Ucznia. Nie dostosowujemy Ucznia do programu, tylko specjalnie dla niego tworzymy indywidualny tryb. Są możliwe także zajęcia w małych, max. 3 osobowych grupach. Zawsze dojeżdżamy bezpłatnie do domu lub pracy Klienta!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji