Szkoła językowa Łódź


Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Łodzi!

Od ponad 25 lat tworzymy największą w Polsce szkołę zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. Jesteśmy obecni na rynku od 1994 r. i obecnie zatrudniamy ponad tysiąc lektorów! Uczymy małych i dużych — na nasze kursy uczęszczają zarówno dzieci od 4. roku życia, jak i dorośli, osoby prywatne i znane firmy — np. LG, EuroBank i Toyota korzystały z kursów językowych Moose!

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Łodzi i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu. Razem z naszymi lektorami przygotowujemy do każdego egzaminu językowego (m.in. egzamin maturalny, egzamin ósmoklasisty, FCE, CAE, ZD, DELE, DALF), odnosząc duże sukcesy w tej dziedzinie. Zajmujemy się także rozwijaniem umiejętności komunikacji w wybranym języku obcym — popularny jest np. niemiecki w Moose Łódź. Najmłodsi mogą liczyć na lektorów z przygotowaniem pedagogicznym, którzy podczas zajęć potrafią zainteresować każdego malucha. Zajmujemy się prowadzeniem kursów na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej. Przyjdź do nas i podnieś poziom swojego języka!

Język angielski i inne w Moose Łódź — kursy dopasowane do Ciebie

Gwarancja jakości Moose bierze się z autorskiej metody nauczania. Każdy program (np. kurs niemieckiego w Moose Łódź) jest tworzony z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań kursanta. Nie dostosowujemy ucznia do gotowego programu, tylko specjalnie dla niego tworzymy indywidualny tryb. Dzięki temu możemy w pełni dopasować zajęcia do klienta, biorąc pod uwagę jego cele i priorytety, a nawet interesującą go tematykę. W ten sposób nauka staje się maksymalnie efektywna — podczas zajęć „jeden na jeden” z lektorem masz szansę uzupełnić swoje braki i szybciej się rozwijać. Unikasz presji przypadkowej grupy zajęciowej lub nudnego powtarzania doskonale znanych zagadnień. Lektor poświęca Ci 100% uwagi i uczy w Twoim tempie — to najbardziej wydajny sposób nauki, który równocześnie daje naszym kursantom wiele satysfakcji.

To nie koniec wyjątkowych cech naszej szkoły. Poza dostosowaniem programu zajęć, uczymy tam, gdzie Ci wygodnie — możesz wybrać:
- naukę w naszej sali zajęciowej (doskonale wyposażonej i ułatwiającej skupienie się na lekcji)
- zajęcia we własnym domu lub siedzibie firmy (nasi lektorzy dojeżdżają do klientów, dzięki czemu kursanci mogą zaoszczędzić czas i pieniądze. Niekiedy dalszy lub utrudniony dojazd może się wiązać z dodatkową opłatą. To rozwiązanie szczególnie cenią rodzice, którzy unikają w ten sposób problemu z dowozem dziecka na zajęcia.)
- zajęcia mogą odbywać się także w domu lektora, który np. mieszka w Twojej okolicy.

Coraz większą popularnością cieszą się także zajęcia przez internet. Nasi lektorzy mogą uczyć Cię języka obcego przez Skype’a, gdziekolwiek jesteś.

Angielski dla dzieci i korepetycje z niemieckiego Moose Łódź

Duża część naszych klientów to rodzice, dla których ważny jest rozwój dzieci od najmłodszych lat, a także młodzież szkolna, która chce lepiej posługiwać się wybranym językiem. Korepetycje z angielskiego (i innych języków) w Łodzi i okolicach to doskonałe rozwiązanie dla uczniów, którzy chcą poprawić swoje wyniki w nauce i lepiej przygotować się do egzaminów (np. ósmoklasisty, maturalnych i innych). Najczęściej uczniowie wybierają język angielski. Korepetycje w Moose Łódź skutecznie podnoszą kompetencje językowe z lekcji na lekcję i mogą zaprocentować w przyszłości, np. ułatwiając znalezienie dobrej pracy lub umożliwiając zagraniczną podróż. Dla młodszych kursantów przygotowaliśmy zajęcia MooseKids, na których mogą uczyć się np. języka niemieckiego z lektorami z Łodzi. Nasi nauczyciele mają wykształcenie pedagogiczne, dzięki czemu potrafią prowadzić zajęcia w oparciu o angażujące gry i zabawy, w których dzieci chętnie uczestniczą, chłonąc wiedzę w niesamowitym tempie. Przypominamy, że zajęcia mogą odbywać się w domu, co jest dużym komfortem dla opiekunów. Prowadzimy też zajęcia dla dorosłych (w ofercie m.in. kurs języka niemieckiego w Łodzi, a także angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, polskiego dla obcokrajowców czy rosyjskiego). Posiadamy ofertę zarówno dla osób prywatnych, które chcą zainwestować we własny rozwój, jak i dla małych i dużych firm, pragnących zwiększyć kompetencje swoich pracowników. Nasi lektorzy niezwykle elastycznie dopasowują się do klientów pod kątem programu nauczania, dni i godzin prowadzenia zajęć, a nawet miejsca prowadzenia lekcji i ich długości (60, 90 minut lub więcej). Dzięki temu możesz uczyć się w takim trybie, który uważasz za najlepszy dla siebie.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, udzielimy dodatkowych informacji lub zapiszemy Cię na pierwsze zajęcia! Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.
Telefon: 42 671 02 58
Mail: lodz@moose.pl
Zapraszamy do nauki!

Wszystkie korepetycje w Ło


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka