Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Łódź

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Łodzi!
Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. Jesteśmy obecni na rynku od 1994 r., obecnie zatrudniamy ponad tysiąc lektorów!

Razem z naszym lektorem przygotowujemy do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF), matury czy rozwijamy umiejętności komunikacji w wybranym języku obcym. Z sukcesem przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego. Najmłodsi mogą liczyć na lektorów z przygotowaniem pedagogicznym, co sprawia, że nauka idzie w parze z zabawą. Zajmujemy się prowadzeniem zajęć na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej. Przyjdź do Nas i podnieś poziom swojego języka!

Gwarancja jakości MOOSE bierze się z autorskiej metody nauczania. Każdy program krojony jest na miarę Ucznia. Nie dostosowujemy Ucznia do programu, tylko specjalnie dla niego tworzymy indywidualny tryb. Zawsze dojeżdżamy bezpłatnie do domu lub pracy Klienta! W przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd do Klienta.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Łodzi i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. W województwie łódzkim posiadamy dwa oddziały: w Łodzi i w Sieradzu (szczegółowe dane teleadresowe znajdą Państwo TUTAJ. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu.

Udzielamy wszelkich informacji telefonicznie pod nr telefonu 42 671 02 58 lub mailowo: lodz@MOOSE.pl.

Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji