Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Stalowej Woli

Szkoła języków obcych MOOSE organizuje korepetycje z angielskiego w Stalowej Woli. Głównym założeniem szkoły jest pomoc uczniom w doskonaleniu kompetencji językowych. Wykłady odbywają się na wysokim poziomie dzięki profesjonalnym lektorom, których zatrudnia szkoła. Sprawiają, że studenci szybko opanowują materiał, poszerzają słownictwo, ich mowa staje się płynniejsza. Nauka jest nie tylko efektywna, ale też przyjemna. Tryb kursów dopasowuje się indywidualnie do potrzeb każdego adepta. Poznaj zalety naszych kursów i zapisz się już teraz na korepetycje z angielskiego.

Korepetycje z angielskiego: Stalowa Wola

W Stalowej Woli korepetycje z angielskiego odbywają się online (poprzez wybrany komunikator) lub w domu ucznia (z dojazdem lektora). Zatrudniamy doświadczonych wykładowców, którzy przygotowują zajęcia indywidualnie dla kursanta. Z tego trybu nauki chętnie korzysta młodzież, przygotowując się do egzaminów na zakończenie VIII klasy, do matury oraz kursów certyfikowanych FCE oraz CAE.

Nasi studenci samodzielnie decydują o harmonogramie zajęć, czasie trwania lekcji i kursu (60-90 minut) miejscu prowadzenia lekcji. Lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy kursanta bezpłatnie. Dzięki temu uczniowie mogą zaoszczędzić i czas, i pieniądze. Kursy odbywają się także w klasach lekcyjnych, którymi dysponuje szkoła języka angielskiego MOOSE Oddział Stalowa Wola.

Kursy i korepetycje z niemieckiego w Stalowej Woli

Nikogo nie dziwi, że w wielu branżach pracownicy posługują się językiem obcym (niemiecki oraz angielski) w kontaktach z klientami. Jeżeli chcesz poczuć się pewniej i mówić płynnie z dobrym akcentem, zapisz się na korepetycje z niemieckiego. Lektorzy opracują materiał i zagadnienia związane z branżą, w której pracujesz. Awans będzie w zasięgu Twojej ręki!

Kurs języka niemieckiego prowadzimy w małych grupach po 2-10 osób. Daje to możliwość szybszego zrozumienia nawet trudniejszych zagadnień. Kursy i korepetycje z niemieckiego szybko przynoszą efekty. Pomagamy przygotować się do napisania CV w języku niemieckim i rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego kurs języka niemieckiego to doskonały wybór.

Szkoła języków obcych: Stalowa Wola

Szkoła językowa czeka kursantów, którzy chcą szybko nauczyć się nowego języka lub podnieść kompetencje językowe. Masz pytania i potrzebujesz informacji? Zadzwoń lub napisz do nas. Adres mailowy oraz numer telefonu znajdziesz na stronie moose.pl. Otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a bezpośrednio w oddziale w Stalowej Woli zapiszesz się na lekcję próbną. Rozpocznij z nami naukę języka obcego. Do zobaczenia w MOOSE w Stalowej Woli!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka