Korepetycje z angielskiego w Starachowicach

Szkoła języków obcych MOOSE prowadzi korepetycje z angielskiego w Starachowicach. Naszym priorytetem jest pomoc uczniom w podnoszeniu umiejętności językowych na wyższy poziom. Lekcje prowadzą lektorzy, którzy mają duże doświadczenie i odpowiednie podejście do uczniów. Sprawiają, że nauka jest przyjemna i jednocześnie bardzo efektywna. Tryb nauczania dopasujemy do potrzeb studentów. Poznaj więcej atutów Centrum MOOSE Starachowice i wybierz kurs dla siebie.

Korepetycje z angielskiego - indywidualne lekcje z lektorem

Indywidualne korepetycje z angielskiego w formie lekcji z nauczycielem odbywają się stacjonarnie w szkole lub w domu ucznia (z bezpłatnym dojazdem). Zatrudniamy najlepszych lektorów, którzy przygotowują zajęcia pod kątem potrzeb ucznia. Oferujemy naukę na różnych poziomach zaawansowania. Jeżeli chcesz, możemy zacząć od podstaw albo poprowadzić korepetycje z angielskiego skupiające się na słownictwie technicznym lub biznesowym z kontrahentami.

Szkoła języka angielskiego przygotowuje uczniów i studentów z wybranych partii materiału. Młodzież zazwyczaj wybiera przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, do matury, na certyfikat FCE lub CAE. Nasi studenci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut) i miejscu, w którym będą się odbywały spotkania. Lektorzy dojeżdżają pod wskazany adres, dzięki czemu uczniowie oszczędzają czas i pieniądze oraz są w stanie w pełni skupić się na nauce. Zajęcia mogą się także odbywać online (poprzez Skype lub inny komunikator).

Kursy i korepetycje z niemieckiego

Wybierz dla siebie kurs języka niemieckiego odpowiedni do poziomu wiedzy. Wykłady i ćwiczenia są prowadzone w małych grupach 2-10 osób. Daje to możliwość skorzystania z pomocy lektora i zrozumienia skomplikowanych tematów. Kursy i korepetycje z niemieckiego szybko przynoszą efekty.

Pomagamy w napisaniu CV w języku niemieckim i przygotujemy do rozmowy kwalifikacyjnej. W tym przypadku kurs języka niemieckiego może być dobrą inwestycją, która zaprocentuje awansem lub lepszą pracą.

Szkoła języków obcych Starachowice

MOOSE - szkoła języków obcych Starachowice czeka na osoby zdecydowane i ambitne, które chcą rozpocząć naukę języków obcych. Masz pytania, a może potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz - odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Bezpośrednio w oddziale Starachowice zapiszesz się na lekcje próbne. Z nami nauka języka obcego będzie przyjemnością. Do zobaczenia!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka