Poznaj nasz oddział Moose


Kursy i korepetycje z angielskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Szkoła języka angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski specjalizuje się w kursach i korepetycjach dla dzieci i dorosłych. Lekcje będą pomocne w zdaniu egzaminu i rozpoczęciu nauki na wymarzonym kierunku studiów lub sprawią satysfakcję z podnoszenia swoich kwalifikacji. Zapisując się na korepetycje z angielskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim, można osiągnąć wiele korzyści. Wystarczy podjąć decyzję i rozpocząć naukę języka.

Korepetycje z angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski

Szkoła języków obcych Moose tworzy program dopasowany do potrzeb ucznia. Nasi klienci decydują się na korepetycje z angielskiego, by nauczyć się dokładnie tego, co jest dla niego istotne w danym momencie. Nie ma potrzeby ponownego powtarzania materiału.

Nauczyciele sprawią, że nauka języka będzie przyjemnością i szybko przyniesie rezultaty. Z tego względu uczniowie i studenci chętnie przychodzą na korepetycje z angielskiego, aby w miarę możliwości solidnie przygotować materiał do egzaminów.

Ogólnopolska szkoła językowa MOOSE

Szkoła języka angielskiego MOOSE Oddział Ostrowiec Świętokrzyski zaprasza osoby zdecydowane podnieść swoje umiejętności językowe na wyższy poziom. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia dla dorosłych oraz dla dzieci. Uczeń wybiera tryb, w jakim osiągnie swoje cele. Z nami możesz ułożyć swój własny kurs:

  • Szkoła językowa od podstaw – nauka dla początkujących

  • Zajęcia dla zaawansowanych studentów

  • Kurs w małych grupach 2-10 osób zapewnia efektywną naukę

  • Korepetycje z angielskiego jako indywidualne zajęcia z lektorem dopasowane do potrzeb ucznia

  • Zajęcia online (Skype)

Standardowe lekcje trwają 60-90 minut, natomiast częstotliwość spotkań zależy od tego, jak intensywny jest kurs. Na przygotowanie się do matury, egzaminów, rozmowy kwalifikacyjnej, czy wystąpień publicznych szkoła języków obcych prowadzi zajęcia nawet kilkanaście razy w miesiącu.

Kurs języka niemieckiego

Obecnie posługiwanie się językiem niemieckim dla wielu branż jest codziennością. Korepetycje z niemieckiego mogą obejmować fachowe słownictwo i zwroty stosowane w biznesie.

Kurs języka niemieckiego dla wielu osób jest długofalową inwestycją, która w przyszłości zaprocentuje awansem lub lepiej płatną pracą.

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas maila na adres ostrowiecswietokrzyski@moose.pl. Oddział Ostrowiec Świętokrzyski z przyjemnością udzieli odpowiedzi na pytania i przekaże więcej informacji.

Wszystkie korepetycje w Ostrowcu Świętokrzyskim


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka