Z jakich podręczników uczymy?


Zdjęcie okładki podręcznika Business one:one
Business one:one

Jedyny w swoim rodzaju. Jedyny na rynku.
Kurs typu business English na zajęcia indywidualne. Poziomy: Pre-Intermediate, Intermediate. Jak uczyć z business one:one? Po pierwsze – skorzystaj z Multi-ROMu dołączonego do podręcznika i wybierz tematy, które interesują Twojego ucznia. Po drugie – za pomocą interaktywnego Learning Plannera przygotuj swój własny plan pracy. Resztę stworzysz na zajęciach.

 

Zdjęcie okładki podręcznika Business Result
Business Result

Nowy poziom - Advanced!

Kurs dla biznesu nastawiony przede wszystkim na komunikację.
Poziomy: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediare, Advanced.

Zdjęcie okładki podręcznika Express Series - English for Aviation
Express Series - English for Aviation

Express Series to cykl krótkich, intensywnych kursów języka specjalistycznego dla różnych profesji.
Materiał przeznaczony jest na 20-30 godzin, możliwa jest także samodzielna nauka w domu, poprzez pracę z płytą CD-ROM.

 

Zdjęcie okładki podręcznika Oxford Handbook of Commercial Correspondence
Oxford Handbook of Commercial Correspondence

Książka, która jest doskonałym przewodnikiem po meandrach korespondencji biznesowej. Zawiera gotowe modele korespondencji bardziej i mniej formalnej. Dokładnie wyjaśnia strukturę każdej formy listu, raportu, poczty e-mail. Polecamy jako dodatkowy materiał dla wszystkich przygotowujących się do egzaminów IDZI, BEC i Pitman.

 

Zdjęcie okładki podręcznika Oxford Handbook of Legal Correspondence
Oxford Handbook of Legal Correspondence

Przewodnik po zawiłościach korespondencji prawnej. Podobnie jak Handbook of Commercial Correspondence, prezentuje ponad 100 przykładów różnych form listów, faxów, e-maili. Każdy przykład to nie tylko analiza formy, ale również języka (w tym definicje ponad 200 terminów prawnych). Książka polecana jest zarówno dla studentów prawa, jak i profesjonalnych kancelarii prawnych, mających do czynienia z korespondencją w języku angielskim.

 

Zdjęcie okładki podręcznika ProFile
ProFile

Trzyczęściowy kurs business English ProFile to kurs o niezwykle zbalansowanej zawartości: zawiera właściwe komponenty we właściwych proporcjach. Wszystkie sprawności językowe są równomiernie i starannie rozwijane. ProFile uczy nie tylko języka, ale również wprowadza i starannie wyjaśnia szereg zagadnień z dziedziny marketingu, reklamy, handlu oraz finansów. Case studies zawarte w każdym rozdziale ProFile 2 i 3 sprawiają, że słuchacze mają okazję sprawdzić w praktyce nabyte umiejętności językowe i zdobytą wiedzę. Podręczniki zawierają Video CD-ROM, każdy z 12 autentycznymi wywiadami z przedstawicielami różnych firm.

 

Wczytaj kolejne