Z jakich podręczników uczymy?


Zdjęcie okładki podręcznika Attain
Attain

Dwuczęściowy, dynamiczny i wymagający kurs dla nastolatków.
Każda część to około 100 godzin lekcyjnych. Przemyślany program rozwijający sprawności mówienia i pisania. Interesujące teksty wraz z różnorodnymi ćwiczeniami sprawdzającymi. Ciekawe sekcje gramatyczne zachęcające do samodzielnego formułowania reguł gramatycznych. Songbook – informacje o piosenkarzach, piosenki i ćwiczenia do nich. Dodatkowe ćwiczenia w książce nauczyciela.

Zdjęcie okładki podręcznika CAE Practice Test
CAE Practice Test

Nowe wydanie złożone z 5 testów. Teksty pochodzą z wielu różnych źródeł, dzięki temu przygotowują zdających do różnorodnego materiału na egzaminie.

Zdjęcie okładki podręcznika Clockwise
Clockwise

Pięcioczęściowy podręcznik dla dorosłych, przeznaczony na krótkie kursy. Każdą część można zrealizować w ciągu 40-60 godzin lekcyjnych. Poziomy: Elementary - Advanced. Za główny cel Clockwise stawia sobie ćwiczenie sprawności mówienia i słuchania ze zrozumieniem, czyli tego, czego dorośli pracujący potrzebują najbardziej. Dodatkowym atutem książki jest fakt, że rozdziały można realizować w dowolnej kolejności, a wręcz je pomijać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu słuchacze uczą się tylko tego, co jest zgodne z ich zainteresowaniami lub potrzebami. Clockwise to również praktyczny podręcznik 2 w 1, czyli podręcznik razem z ćwiczeniami.

Zdjęcie okładki podręcznika Dominoes
Dominoes

Nowe wydanie popularnej serii lektur proponowanych dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej.

Nowa szata graficzna, dobór papieru i czcionki oraz ilustracje sprawiają, że lektura jest prawdziwą przyjemnością, zaś tematyka Dominoes jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie, także uczniowie gimnazjum, a nawet dorośli.

Seria Dominoes to nie są lektury dla małych dzieci - czytelnik jest traktowany poważnie, choć poziom zaawansowania i objaśnienia tekstu jest dostosowany do wieku 10-12 lat. Nastolatki mogą poczuć się doroślej, co jeszcze bardziej zachęca je do czytania po angielsku.

Wybrane tytuły dołączane są do kolejnych poziomów podręcznika New English Zone.

Zdjęcie okładki podręcznika English for Life
English for Life

Czteroczęściowy, prosty i praktyczny kurs dla dorosłych.

Każda część to 80 lekcji.
Jaki jest English for Life?

  • Prosty w użyciu zarówno dla ucznia, jak i dla nauczyciela.
  • Praktyczny, rzeczowy i stawiający realistyczne cele.
  • Lekki i zachęcający do mówienia w języku angielskim.

Kurs ma za zadanie zachęcić osoby dorosłe, które nigdy nie uczyły się angielskiego lub też próbowały się uczyć, ale bezskutecznie, do tego, by uwierzyły we własne siły i spróbowały jeszcze raz.

Nauka z English for Life ma sens – kurs uczy rzeczy przydatnych i stawia realistyczne cele.

Zdjęcie okładki podręcznika English Result
English Result

Poziomy: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate. English Result to nowy, wielopoziomowy kurs języka angielskiego dla dorosłych. Każda lekcja mieści się na jednej rozkładówce. Lewa strona zawiera bogaty materiał wizualny, zaś prawa - zadania do wykonania. Kurs wchodzi w skład superserii Result, obejmującej również kursy Exam Result oraz Business Result. Od "how to" do "can do"! Charakterystyka: Lekcje informacyjne 'How to...' prezentują materiał, pozwalają zapoznać się z nim i przyswoić sobie praktyczne zwroty i wyrażenia do wykorzystania w rzeczywistych sytuacjach. Materiał wizualny wspomaga utrzymanie stale wysokiego poziomu zaangażowania w lekcję. Język XXI wieku, zarówno gramatyka, słownictwo jak i wymowa oparte zostały na języku używanym obecnie. Ćwiczenie umiejętności językowych w pięciu obszarach spełnia wszystkie oczekiwania uczniów i nauczycieli. Każda lekcja zawiera element podsumowania 'Put it all together'. Uczeń ocenia zdobyte umiejętności zaznaczając swoje osiągnięcia w sekcji 'I can...'. Jedna lekcja pisania na rozdział stanowi podsumowanie znajomości języka w omawianym zakresie i owocuje powstaniem konkeretnego tekstu.

Wczytaj kolejne