Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Chorzów

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Chorzowie!
Jesteśmy liderem w nauczaniu języków obcych już od 1994 roku. Przez te 20 lat zapracowaliśmy sobie na renomę i prestiż. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 lektorów w całym kraju!

MOOSE to szeroki wachlarz usług, dopasowany do najbardziej złożonych potrzeb Naszych Klientów. Nasi lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym prowadzą kursy dla dzieci, ucząc ich poprzez zabawę. Przygotowujemy do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) oraz do matury. Przygotowujemy naszych Uczniów do egzaminu gimnazjalnego z wybranego języka obcego. Uczymy także języka biznesowego czy żargonu specjalistycznego, dopasowanego do branży. Kształcimy osoby w każdym wieku – przyjdź do Nas i sam się o tym przekonaj!

Naszą domeną jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasz program nauczania tworzymy za każdym razem od nowa, biorąc pod uwagę tematykę interesującą kursanta, jego wiek i czas nauki. Dzięki temu możemy skutecznie uczyć i podnosić poziom znajomości języka naszych kursantów. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym Klientom gwarancję jakości.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Chorzowie i na Śląsku zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Posiadamy wiele oddziałów na Śląsku i dzięki temu możemy zapewnić Wam skuteczne kursy z dojazdem w atrakcyjnej cenie!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji