Koronawirus


2020-03-13

W nawiązaniu do bieżącej sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa informujemy, że zajęcia w naszej szkole mają charakter indywidualny i większość z nich odbywa się w normalnym trybie. W związku z tym możliwość rozprzestrzeniania się wirusa jest mniej prawdopodobna. Ponadto rozporządzenie Ministra Edukacji z dnia 11 marca 2020 roku o czasowym ograniczeniu jednostek systemu oświaty nie dotyczy naszej szkoły. Jeśli Państwo jesteście chorzy, macie objawy przeziębienia, które mogą być mylone z infekcją wirusową lub mieli Państwo kontakt z osobami chorymi prosimy bezwględnie o odwoływanie zajęć i odrobienie ich w późniejszym terminie.Również nasi nauczyciele, którzy będą zdradzali jakiekolwiek oznaki choroby będą przekładali swoje zajęcia. Jeżeli pojawią się zaległości w odbywaniu zajęć bezpłatnie przedłużymy okres odrabiania do końca maja.  Proszę pamiętać, że nasze zajęcia mają charakter elastyczny i część z nich jest teraz realizowana za pośrednictwem Skype lub innych dostępnych komunikatorów. 

W okresie zagrożenia epidemiologicznego wszystkie nasze biura pracują w godzinach od 8:00 do 16:00 . Prosimy aby do 31 marca 2020 kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Dostęp do biblioteki i do kserokopiarek został ograniczony do końca miesiąca.

W przypadku  gdy sytuacja będzie się zmieniała, będziemy reagowali zgodnie z zaleceniami władz i służb sanitarnych.

Moose Centrum Języków Obcych

Ilustracja aktualnosci
Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywne lekcje
Zapisz się
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji