Oferta kursów językowych

Kursy językowe — Gdańsk ufa szkole Moose

Nasza szkoła językowa Moose powstała w 1994 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, stawiając na nauczanie indywidualne lub w niewielkich grupach zajęciowych oraz na współpracę z wykwalifikowanymi lektorami. Nasi nauczyciele języków obcych są absolwentami renomowanych uczelni, a dzięki codziennej pracy z kursantami mają okazję obserwować, jakie metody nauczania przynoszą najlepsze efekty. Jedną z naszych podstawowych zasad jest pełne dostosowanie kursu do potrzeb i oczekiwać każdego klienta.

Uważamy, że to niezwykle ważne, aby jak najlepiej dopasować rodzaj kursu indywidualnie do uczestnika. Dlaczego? Wiemy, że wiele osób interesuje np. kurs języka hiszpańskiego w Gdańsku, ale każdy z uczniów może mieć odmienne potrzeby. Student kierunku filologicznego, właściciel firmy, która chce rozpocząć współpracę z klientem zagranicznym, osoba pragnąca wyjechać za granicę, dziecko w wieku szkolnym — to różni ludzie o odmiennych oczekiwaniach. Celem naszej szkoły językowej Moose Gdańsk jest odpowiedzieć na potrzeby każdego ucznia w jak najlepszy sposób.

Kurs języka rosyjskiego (i innych) w Moose Gdańsk dostosowany do Ciebie

Poszukujesz szkoły, która poprowadzi dla Ciebie kurs francuskiego, hiszpańskiego, angielskiego, niemieckiego lub innych języków w Gdańsku? Wybór Moose, szkoły z wieloletnim doświadczeniem, to strzał w dziesiątkę. Na co dzień współpracujemy z doświadczonymi lektorami, dzięki którym rozwiniesz swoje kompetencje językowe. Nowo nabyte umiejętności sprawią, że będziesz mógł spełnić marzenia o zagranicznych podróżach lub podniesiesz kwalifikacje, by zdobyć lepszą, ciekawszą pracę. Aby dopasować się do Twoich potrzeb, przygotowaliśmy sześć wariantów kursów. Z pewnością znajdziesz taki, który okaże się idealny dla Ciebie.

Kurs dla klientów indywidualnych — podstawowa, najczęściej wybierana przez klientów wersja. To kurs dla osób, które rozwijają się dla własnej satysfakcji, z chęci osiągnięcia celu zawodowego lub zagranicznego wyjazdu. Możesz wybrać np. kurs rosyjskiego w Moose Gdańsk, w trybie indywidualnym (zajęcia „jeden na jeden” z lektorem) lub w niewielkiej grupie zajęciowej (np. z grupką przyjaciół). Tematyka i zakres materiału będą dopasowane do Twoich celów i priorytetów, abyś miał pewność, że uczysz się dokładnie tego, czego chcesz. Dzięki takiemu kursowi już wkrótce będziesz mógł pochwalić się nową umiejętnością przed pracodawcą, klientem lub znajomymi i z łatwością wykorzystasz nowy język obcy w praktyce.

Moosekids — kurs dla dzieci od 4. roku życia — nauka pod okiem doświadczonych lektorów, przeprowadzana poprzez angażujące gry i zabawy, to doskonały sposób na rozwój Twojego dziecka. Maluchy chłoną wiedzę w niesamowitym tempie. Na przykład kurs angielskiego lub niemieckiego w Moose Gdańsk może być świetnym sposobem na rozbudzenie w dziecku ciekawości świata, a przy okazji wpoi maluchowi praktyczne umiejętności. Dużą zaletą jest opcja zajęć w domu — lektor może dojeżdżać pod wskazany adres, dzięki czemu dowóz dziecka na zajęcia przestaje być problemem.

Kurs dla korporacji — jeśli chcesz podnieść kompetencje językowe swoich pracowników, ta oferta jest skierowana do Ciebie. Lektorzy z gdańskiego oddziału Moose zadbają o szybki rozwój kluczowych umiejętności, co może zaowocować rozwojem firmy oraz zdobyciem nowych klientów zagranicznych. Ten rodzaj kursu jest stworzony dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach, ponadto lektor może prowadzić lekcje w siedzibie Twojej firmy.

Kurs dla biznesu — jeśli język obcy to Twoje narzędzie pracy (albo chcesz, aby tak było w przyszłości), zainwestuj we własny rozwój, wybierając naukę od najlepszych. Zapraszamy np. na francuski w Moose Gdańsk — podczas kursu podniesiesz swoje kwalifikacje, ucząc się języka specjalistycznego i opanowując słownictwo charakterystyczne dla Twojej branży. W trakcie zajęć możesz także nauczyć się płynnego prowadzenia negocjacji i rozmów biznesowych w języku obcym. To wachlarz umiejętności coraz częściej poszukiwanych na rynku pracy. Nauka przez Skype’a — nauka języków obcych przez internet to świetny wybór dla osób, które często przebywają np. na wyjazdach służbowych lub w podróży, a także dla klientów niepełnosprawnych lub o ograniczonych możliwościach ruchowych. Z tej opcji chętnie korzystają też np. zapracowane osoby lub studenci, dla których dojazd na zajęcia może być problematyczny. Dzięki lekcjom zdalnym możesz doskonalić np. swój hiszpański z Moose Gdańsk pod okiem wykwalifikowanego lektora, gdziekolwiek jesteś.

Kurs dla VIP — powstał z myślą o kursantach, którym zależy na szczególnym komforcie nauki. Kurs z opcją VIP dostosowuje się do ucznia w każdej sytuacji. Na początku przydzielamy indywidualnego doradcę, który pokieruje klientem przez cały czas trwania kursu. Ponadto oferujemy naukę języka biznesowego i specjalistycznego, charakterystycznego dla wybranej branży. Dzięki tym korzyściom szybko zauważysz efekty swojej nauki i zdobędziesz cenne umiejętności.

Wiesz już, który kurs będzie najlepszy dla Ciebie? A może masz pytania? Umów się na zajęcia albo uzyskaj pomoc, klikając w zakładkę Kontakt. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.