Korepetycje z rosyjskiego w Gdańsku


Nauka rosyjskiego może dawać wiele satysfakcji! Dla niektórych stanowi krok w stronę dostania się na wymarzone studia lub do ciekawej pracy, inni rozwijają swoją znajomość języka obcego z myślą o przyszłych podróżach lub zyskaniu dodatkowej, cennej umiejętności. Zdarzają się także pasjonaci, dla których rozwój osobisty jest sposobem spędzania czasu. Udowodniono, że nauka języków obcych poprawia pamięć i zdolność koncentracji, a także ułatwia podejmowanie decyzji. Ma pozytywny wpływ na pracę naszego mózgu i zdrowie.

Jeśli szukasz sposobu, by wyróżnić się na rynku pracy, chcesz spróbować czegoś nowego lub podszlifować swoje umiejętności, kurs rosyjskiego w Gdańsku czeka właśnie na Ciebie. Lektorzy z Moose to specjaliści, którzy pomogą Ci szybko osiągnąć zamierzone efekty.

Kurs języka rosyjskiego - Gdańsk stawia na Moose!

Osoby planujące swoją karierę zawodową coraz chętniej wybierają mniej popularny język obcy, który stanie się ich atutem na rynku pracy. Wiele osób decyduje się na naukę rosyjskiego z powodu własnych zainteresowań. Każdy z kursantów ma swoje cele i powody do nauki. Nasi lektorzy wiedzą, jak utrzymać wysoki poziom motywacji i sprawić, by uczniowie szybko osiągali efekty.

Kurs języka rosyjskiego w Moose możesz zaplanować według swoich potrzeb. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru częstotliwości, z jaką mają odbywać się zajęcia oraz długości trwania jednej lekcji (60-90 min), trybu indywidualnego lub nauki w niewielkich grupach znajomych (2-10 osób), a nawet miejsca, w którym będą odbywać się zajęcia.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość dojazdu lektora na zajęcia pod wskazany adres. Dzięki temu kurs lub korepetycje z rosyjskiego mogą odbywać się w Twoim domu lub w siedzibie firmy. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze, a także unikasz problematycznych dojazdów. Zwykle dojazdy lektorów są darmowe na terenie miast, w których działa nasza szkoła Moose (np. w Gdańsku), ale zastrzegamy sobie prawo doliczenia dodatkowej opłaty w przypadku utrudnionego lub dalszego dojazdu.

Coraz częściej nasi kursanci decydują się na naukę rosyjskiego online. Lektor prowadzi wówczas zajęcia przez internet (np. za pośrednictwem Skype’a), dzięki czemu możesz poszerzać swoją wiedzę pod okiem profesjonalnego nauczyciela, gdziekolwiek jesteś!

Bez względu na to, czy wybierasz korepetycje z rosyjskiego, kurs od podstaw czy rosyjski dla zaawansowanych, w naszej szkole znajdziesz lektora, który poprowadzi ciekawe, rozwijające zajęcia i ułatwi Ci utrzymanie wysokiego poziomu motywacji. W ten sposób szybko zauważysz efekty swojej pracy. Jedyne, co musisz zrobić, to zapisać się na zajęcia! Do zobaczenia!

Inne korepetycje w Gdańsku