Jak i gdzie uczymy?


Moose jest szkołą języków obcych, która działa od wielu lat w różnych miastach w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy i korepetycje m.in. z angielskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego czy niemieckiego. Gdańsk jest jedną z naszych lokalizacji.

Szkoła językowa w Gdańsku? Tylko Moose!
Moose od lat odpowiada na potrzeby klientów, nieustannie rozbudowując swoją ofertę i dbając o wykwalifikowaną kadrę. Wierzymy, że nasi lektorzy są podstawą sukcesów w nauce. Wypracowane przez nich metody sprawiają, że nauka może być efektywna, a przy okazji przyjemna.

Jakie są zalety szkoły języków obcych Moose Gdańsk?
Gwarantujemy dwutygodniowy okres próbny dla wszystkich kursów. Dzięki temu możesz upewnić się, że np. angielski dla dorosłych z naszym oddziałem w Gdańsku to najlepszy wybór dla Ciebie. Proponujemy szeroki wybór języków obcych do nauki: m.in. niemiecki, francuski, angielski, hiszpański, czeski, rosyjski, włoski czy polski dla obcokrajowców. Równocześnie stale poszerzamy naszą ofertę. Jesteśmy zwolennikami lekcji w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach — np. dla paczki znajomych lub kilku pracowników firmy. Taka metoda pozwala maksymalnie skupić się na oczekiwaniach klienta i umożliwia dostosowanie programu do jego potrzeb. Prowadzimy zajęcia w naszych salach, a także w domach i firmach klientów. Nasi lektorzy mogą dojeżdżać do domu kursanta lub siedziby firmy. Możemy pochwalić się atrakcyjnymi cenami i korzystnym programem lojalnościowym dla stałych klientów. Prowadzimy zajęcia z języka branżowego, specjalistycznego słownictwa i technicznych terminów.
Uczymy języków obcych na każdym poziomie zaawansowania oraz przygotowujemy naszych kursantów do wszystkich typów egzaminów. Kursy Moose-kids dedykujemy dzieciom. Maluchy od czwartego roku życia mogą uczęszczać na angielski dla dzieci w Moose Gdańsk i rozwijać się pod okiem naszych doświadczonych lektorów. Młodzież szkolna chętnie korzysta z oferty korepetycji, które pozwalają poprawić wyniki w nauce. Zajęcia przez Skype — prowadzimy naukę języka zdalnie dla osób często przebywających poza miejscem zamieszkania lub mających problem z dojazdem.

Gdańsk! Szukacie szkoły językowej, która oferuje zajęcia na wysokim poziomie i pozwala rozwinąć się w kierunku wybranym przez Was samych? Moose to idealne miejsce. Specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych w trybie indywidualnym oraz w niewielkich grupach (np. kilkoro przyjaciół, pary lub pracownicy danej firmy). Uczymy wszystkie grupy wiekowe, a w swojej szerokiej ofercie mamy wiele języków do wyboru: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański, język polski dla obcokrajowców i inne. Na życzenie organizujemy zajęcia z mniej znanych języków, które przez specjalistów są określane jako bardzo przyszłościowe — np. chiński, japoński. Największą popularnością cieszy się oczywiście nasza szkoła języka angielskiego w Gdańsku.

Szkoła angielskiego Moose w Gdańsku — doświadczenie i profesjonalizm
Są różne szkoły językowe w Gdańsku. I jest Moose — solidna, profesjonalna firma od lat kształcąca różnych ludzi skupionych wokół jednego celu: rozwoju osobistego i podnoszenia swoich umiejętności oraz kompetencji zawodowych. Uczymy młodzież szkolną i studentów, którzy rozumieją, że znajomość języków to szansa na zagraniczne podróże i dobrą pracę oraz pracowników i właścicieli renomowanych firm.

Moose działa od 1994 roku i może pochwalić się oddziałami zlokalizowanymi w całej Polsce. Współpracujemy z 1000 lektorów, dla których podstawą działania jest skuteczność i indywidualne podejście. Jesteśmy dumni, że z dużymi sukcesami przygotowujemy naszych kursantów do egzaminów:

FCE
CAE
ZD
DELE
DAFT
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin maturalny

Z naszych usług korzystało wiele rozpoznawalnych firm, m.in. Toyota, LG,EuroBank czy Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Cieszymy się, że możemy pomagać naszym klientom w przełamywaniu barier językowych i podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Skontaktuj się z naszą szkołą językową w Gdańsku — pomożemy Ci wybrać kurs dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Terminy, godziny i sposób
prowadzenia zajęć (sala zajęciowa, dojazd lektora do domu, zajęcia przez Skype’a) ustalisz wspólnie z lektorem. Na pierwszych zajęciach zostaniesz zapytany o swoje cele i priorytety, które pozwolą nauczycielowi idealnie dopasować sposób prowadzenia zajęć, aby były jak najbardziej efektywne. Nasi lektorzy mogą pochwalić się wykształceniem filologicznym na renomowanych uczelniach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wspólnie osiągniecie sukces i zaobserwujecie szybkie postępy.

Kontakt ze szkołą językową Moose Gdańsk
Dzięki naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziesz w Moose idealne rozwiązanie dla siebie. Szeroki wybór języków do nauki oraz sposobów
prowadzenia zajęć to ogromny atut dla zapracowanych osób, którym czasem trudno jest znaleźć odrobinę czasu na własny rozwój. A przecież to niezwykle ważne zajęcie, które potrafi dać satysfakcję i przełożyć się na lepszą sytuację zawodową i materialną!

Jeśli podjąłeś już decyzję i chcesz rozwinąć swoje umiejętności, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, klikając zakładkę Kontakt. Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka