Korepetycje z hiszpańskiego w Gdańsku


Nauka języka hiszpańskiego to dla niektórych pasja i spełnienie marzeń, dla innych - szansa na zdobycie praktycznej umiejętności, która zaowocuje ciekawą pracą i możliwością zagranicznych podróży bez uciążliwej bariery językowej. Pod okiem profesjonalnych lektorów masz szansę nauczyć się języka, który zyskuje na popularności.

W naszej szkole językowej Moose od ponad 25 lat uczymy klientów na różnych stopniach zaawansowania. Każdy z nich ma inne potrzeby, cele, a nawet marzenia związane z nauką języka. Dla jednych będzie to świetnie zdana matura z hiszpańskiego, dla innych - przeprowadzka do Barcelony lub zdobycie ciekawej pracy. Moose to szkoła hiszpańskiego, która pomaga realizować cele, które wyznaczają sobie nasi klienci. Jaki jest Twój cel?

Nauka języka hiszpańskiego dostosowana do Twoich potrzeb

Moose oferuje naukę pod okiem wyspecjalizowanych lektorów w wielu miastach na terenie całej Polski (w tym Gdańsk). Kurs języka hiszpańskiego może odbywać się stacjonarnie - wówczas nauczyciel przyjeżdża pod wskazany przez klienta adres. To daje Ci możliwość nauki w zaciszu własnego domu lub w siedzibie firmy. W ten sposób unikasz problematycznych dojazdów, oszczędzasz czas i pieniądze. Na terenie miast, w których działa nasza placówka, zapewniamy darmowy dojazd lektora do domu klienta, jednak w przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty.

Coraz większą popularnością cieszą się zajęcia lub korepetycje z hiszpańskiego online, prowadzone przez Skype lub inny komunikator internetowy. Takie rozwiązanie jest komfortowe i chętnie decydują się na nie osoby z wypełnionym grafikiem lub te, które często przebywają poza swoim miejscem zamieszkania. Jest także rewelacyjną możliwością dla osób z małych miejscowości oraz wsi - teraz każdy może uczyć się pod okiem profesjonalnego lektora!

W Moose możesz wybrać, jak często będą odbywać się zajęcia (4-16 lub więcej razy w miesiącu) i ile będzie trwała lekcja (60-90 minut). Możesz zdecydować się na naukę indywidualną lub w niewielkiej grupie znajomych (2-10 osób). Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje kurs hiszpańskiego w Moose, kliknij zakładkę Cennik.

Młodzież chętnie wybiera korepetycje z hiszpańskiego, które pozwalają przygotować się do matury, powtórzyć trudne zagadnienia i przećwiczyć wymowę. Zajęcia z lektorem dają motywację i pozwalają uzyskać świetne wyniki w nauce.

Kliknij zakładkę Kontakt i napisz do nas lub zadzwoń - odpowiemy na Twoje pytania i zapiszemy Cię na pierwsze zajęcia. Rozpocznij naukę i zdobądź nową, cenną umiejętność!

Inne korepetycje w Gdańsku