Korepetycje z fracuskiego w Gdańsku


Doskonała znajomość języka obcego daje wiele możliwości. To szansa na zdobycie ciekawej pracy, podróże bez bariery językowej, rozwój osobisty i dostęp do kultury, sztuki oraz źródeł informacji w tym języku. To także możliwość przeprowadzki do innego kraju lub okazja do nawiązania międzynarodowych znajomości. Dla wielu osób nauka francuskiego jest też pasją i odskocznią w wirze codziennych obowiązków. A czym stanie się dla Ciebie?

Szkoła Języków Obcych Moose oferuje kurs francuskiego w Gdańsku i innych miastach w całej Polsce. Od ponad 25 lat uczymy pracowników firm oraz klientów prywatnych. Prowadzimy zajęcia indywidualne i w niewielkich grupach (2-10 osób). Nasi lektorzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy każdorazowo przygotowują indywidualny program nauczania. Jesteśmy przekonani, że tylko w ten sposób możemy uwzględnić realne potrzeby i oczekiwania ucznia, co pozwala na maksymalnie efektywną naukę i szybkie zauważenie postępów.

Kurs języka francuskiego na miarę Twoich potrzeb? Tylko w Moose!

Interesuje Cię francuski od podstaw? A może nauka języka francuskiego na poziomie zaawansowanym, który przygotuje Cię do zdania egzaminu lub pozwoli podszlifować specjalistyczne słownictwo charakterystyczne dla Twojej branży? W obu przypadkach Gdańsk wybiera Moose. Z prostego powodu - w wielu szkołach językowych to Ty musisz dostosować się do trybu nauki: liczby zajęć, miejsca, w którym się odbywają i grafiku lekcji francuskiego. U nas jest inaczej.

W Moose masz szansę zdecydować, jak często mają odbywać się zajęcia i ile ma trwać jedna lekcja (60-90 min). Nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy, ponieważ lektor przyjeżdża na wskazany adres. Dzięki temu możesz uczyć się w zaciszu własnego domu lub w siedzibie firmy, w pełni koncentrując się na zajęciach. Coraz większą popularnością cieszy się zdalny kurs języka francuskiego, prowadzony przez lektora za pośrednictwem Skypa. Takie zajęcia są w pełni efektywne i wiele osób docenia wygodę, jaką daje to rozwiązanie.

Młodzież chętnie zapisuje się na korepetycje z francuskiego. To pozwala na poradzenie sobie z trudnościami w nauce, powtórzenie materiału i uzyskanie rewelacyjnych wyników na maturze, które umożliwią dostanie się na wymarzone studia. Dla wielu młodych ludzi korepetycje z francuskiego to także szansa na rozwijanie swoich zainteresowań, które w przyszłości mogą stać się sposobem na życie.

Kliknij zakładkę Kontakt i jeszcze dziś zapisz się na zajęcia! Zrób pierwszy krok w stronę zmian, a za rok z dumą uznasz, że było warto.

Inne korepetycje w Gdańsku