Korepetycje z niemieckiego w Gdańsku


Nasz świat szybko się zmienia i dziś używanie języków obcych w to dla wielu osób codzienność. Znajomość języków umożliwia dalekie podróże (w celach turystycznych lub zarobkowych), pozwala dostać się na wymarzone studia lub zdobyć ciekawą, dobrze płatną pracę. Udowodniono, że nauka języków obcych ma także pozytywny wpływ na nasz mózg, zdrowie, zdolność koncentracji i umiejętność podejmowania decyzji. Tak wszechstronny rozwój jest dziś na wyciągnięcie ręki.

Kurs niemieckiego w Gdańsku pozwoli Ci na szybką i efektywną naukę pod okiem doświadczonego lektora. Szkoła Języków Obcych Moose oferuje zarówno niemiecki od podstaw, jak i zajęcia dla zaawansowanych. Młodzież chętnie decyduje się na korepetycje z niemieckiego. Który wariant wybierzesz?

Kurs językowy przygotowany tylko dla Ciebie

Moose tworzy kursy w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Lektor przygotowuje indywidualny program nauczania, biorąc pod uwagę Twoje wyjściowe umiejętności, cele i potrzeby. Tryb zajęć i ich forma również są dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz zdecydować:

  • ile czasu ma trwać jedna lekcja niemieckiego (60-90 min)
  • ile osób będzie uczestniczyć w zajęciach - do wyboru tryb indywidualny lub nauka w niewielkich grupach znajomych (2-10 osób)
  • jak często mają odbywać się zajęcia - kurs języka niemieckiego może odbywać się w trybie standardowym (raz lub dwa razy w tygodniu) lub w intensywnym - niektórzy nasi uczniowie spotykają się ze swoimi lektorami nawet kilkanaście razy w ciągu miesiąca!
  • gdzie będą organizowane zajęcia.

Lektor może dojeżdżać pod wskazany adres, dzięki czemu masz szansę uczyć się we własnym domu lub siedzibie firmy. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze oraz unikasz kłopotliwych dojazdów. Na dodatek nauka w znajomym miejscu sprzyja koncentracji. Dojazd na terenie miast, w których działa szkoła Moose (np. Gdańsk) jest bezpłatny, jednak zastrzegamy sobie prawo doliczenia dodatkowej opłaty w przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu.

Coraz większą popularnością cieszy się kurs języka niemieckiego online. Możesz uczestniczyć w zajęciach, gdziekolwiek jesteś. Nauka pod okiem lektora jest możliwa za pośrednictwem Skypa lub innego komunikatora internetowego. To wygodne rozwiązanie, które cenią sobie osoby zapracowane lub często przebywające poza swoim miejscem zamieszkania.

Moose udowadnia, że nauka niemieckiego może być prosta! Bez względu na to, czy interesuje Cię kurs, czy korepetycje z niemieckiego, z pewnością wiesz, że regularność i motywacja są kluczowe. Dzięki wsparciu profesjonalnego lektora masz szansę osiągnąć swoje cele w szybkim tempie - wystarczy, że zapiszesz się na zajęcia. Do zobaczenia!

Inne korepetycje w Gdańsku