Korepetycje z angielskiego w Gdańsku


Nauka angielskiego przynosi wiele korzyści. Znajomość tego języka w stopniu zaawansowanym pozwala na znalezienie lepszej pracy lub ubieganie się o awans, umożliwia podróże bez bariery językowej, a także daje szansę na zawieranie międzynarodowych znajomości i zdanie egzaminów na wysokim poziomie. Udowodniono, że nauka języków obcych pomaga ćwiczyć pamięć i ułatwia podejmowanie decyzji. A wszystko to dzięki prostej decyzji - chęci zapisania się na lekcje angielskiego.

Nauka angielskiego dla dzieci i dorosłych

Szkoła językowa Moose czeka na osoby takie jak Ty - ambitne i zdecydowane, by podnieść swoje umiejętności. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia (np. angielski dla dorosłych) w takim trybie, jaki odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Z nami możesz:

  • wybrać poziom zaawansowania - kurs języka angielskiego może obejmować podstawy lub dotyczyć zaawansowanych, a nawet specjalistycznych zagadnień (np. słownictwo specyficzne dla danej branży, przygotowanie do międzynarodowego egzaminu).
  • zdecydować, ile osób będzie brało udział w zajęciach. Dużą popularnością cieszą się lekcje indywidualne, zwłaszcza jeśli są to korepetycje z angielskiego. Zajęcia grupowe prowadzimy dla niewielkiej liczby osób (2-10), dzięki czemu każdej z nich lektor może poświęcić uwagę.
  • dostosować czas trwania zajęć i ich częstotliwość do swoich potrzeb. Standardowo lekcje angielskiego trwają 60-90 minut i mogą odbywać się kilka lub kilkanaście razy w miesiącu. Na tę górną granicę zwykle decydują się osoby, które chcą ukończyć intensywny kurs angielskiego. Gdańsk w takich przypadkach wybiera szkołę językową Moose!
  • wybrać tryb stacjonarny lub zdalny. Nauka angielskiego może odbywać się w Twoim domu, a lektor dojedzie pod wskazany adres. W miastach, w których działa nasza szkoła językowa (np. Gdańsk), dojazd jest bezpłatny, jednak zastrzegamy sobie prawo doliczenia dodatkowej opłaty, jeśli dojazd będzie długi lub utrudniony. Coraz większą popularnością cieszy się kurs języka angielskiego online. To duża oszczędność czasu i pieniędzy oraz komfort dla naszych uczniów.

Rozwiń swoje umiejętności!

Nasi klienci mogą wybrać kurs języka angielskiego w pełni dopasowany do ich potrzeb. Lektor każdorazowo tworzy indywidualny program nauczania, aby kursant uczył się dokładnie tego, co jest dla niego istotne - bez nudnego powtarzania doskonale opanowanego materiału lub nagłego zwiększania poziomu trudności. Nasi nauczyciele to specjaliści - sprawią, że nauka języka będzie dla Ciebie miłą odskocznią w wirze codziennych obowiązków.

Młodzież chętnie decyduje się na korepetycje z angielskiego w szkole językowej Moose. Takie zajęcia są okazją, by powtórzyć materiał z lekcji, zapytać o zagadnienia sprawiające szczególne trudności lub przećwiczyć wymowę. To także świetna możliwość przygotowania się do egzaminów (np. matury) i uzyskania wysokich wyników, które pozwolą dostać się na wymarzone studia.

Uczymy języków obcych od ponad 25 lat. Każdy z uczniów przychodzi na pierwsze zajęcia ze swoimi celami i potrzebami. Nasi lektorzy dokładają starań, by wszyscy osiągnęli zamierzone efekty, a przy okazji dobrze się bawili. Profesjonalne metody nauczania i skupienie na oczekiwaniach kursantów to nasze priorytety.

Masz pytania lub wątpliwości? W zakładce Kontakt (belka na górze strony) znajdziesz adres mailowy oraz numer telefonu. Napisz do nas lub zadzwoń, a my odpowiemy na Twoje pytania lub pomożemy Ci zapisać się na pierwsze zajęcia. Rozpocznij naukę z Moose i rozwiń swoje umiejętności!

Inne korepetycje w Gdańsku