Jak i gdzie uczymy?


Szkoła języków obcych w Katowicach? Tylko Moose!
Moose Katowice to szkoła językowa, która działa w różnych miastach w Polsce już od 1994 roku. Wciąż rozwijamy swoją ofertę, w której znajdą Państwo różne rodzaje kursów i korepetycji m.in. z francuskiego, włoskiego, angielskiego, niemieckiego czy polskiego dla obcokrajowców. Jeden z naszych oddziałów mieści się w Katowicach.

Naszym celem jest jak najlepsze odpowiadanie na Państwa potrzeby. Aby zapewnić wysoki poziom kształcenia, zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Lektorzy ze szkoły językowej Moose Katowice to często absolwenci renomowanych uczelni i osoby z dużym doświadczeniem, które efektywnie i w
przyjaznej atmosferze przekazują swoją wiedzę.

Są szkoły językowe w Katowicach. I jest Moose.
Działalność naszej szkoły opieramy w większości na zajęciach indywidualnych („jeden na jeden” z lektorem). Taki tryb nauki umożliwia kursantom szybki progres, a także pozwala maksymalnie skupić się na celach i priorytetach ucznia. Podczas pierwszych zajęć lektor ustala z klientem, jakie są jego potrzeby i jakich rezultatów oczekuje, pyta o szczególne oczekiwania, np. chęć opanowania języka specyficznego dla danej branży. Następne zajęcia pozwalają krok po kroku zbliżać się do wyznaczonego celu i pozwalają szybko zauważyć postępy. Nasza podstawowa zasada — indywidualne zajęcia — to tylko początek korzyści, które odnoszą nasi klienci.

Dlaczego jeszcze warto wybrać szkołę języka angielskiego (i innych) Moose Katowice?
Szeroki wybór języków obcych do nauki, m.in. angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, polski dla obcokrajowców i inne. Jednocześnie cały czas poszerzamy swoją ofertę. Trwający dwa tygodnie okres próbny dla naszych kursantów, aby mogli się upewnić, że nasza szkoła to jest dokładnie to, czego poszukują. Dwie opcje do wyboru: nauka w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach (np. z przyjaciółmi, partnerem, współpracownikami). Atrakcyjne ceny i korzystny program lojalnościowy dla stałych klientów. Zajęcia odbywają się w naszych salach albo w domu lub firmie klienta — do wyboru. Lektor może dojechać na wskazany adres, dzięki czemu kursant oszczędza czas. Szkoła języka niemieckiego (lub innego) Moose Katowice może dosłownie zapukać do Twoich drzwi! Oferta zajęć prowadzonych zdalnie przez Skype’a dla chętnych. Dzięki nim osoby zapracowane, z niewielką ilością czasu, często podróżujące lub o ograniczonych możliwościach dojazdu na zajęcia, mogą uczyć się z każdego miejsca na świecie — potrzebny jest tylko dostęp do internetu. Zajęcia z języka branżowego, technicznych terminów i specjalistycznego słownictwa dla osób, które język obcy traktują jako narzędzie pracy. Taki kurs pozwala na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych i umożliwia kontakt z klientami zagranicznymi.

Nauka uczniów na każdym poziomie zaawansowania i możliwość skutecznego przygotowania do każdego typu egzaminów (FCE, CAE, ZD, DELE, DAFT, egzamin ósmoklasisty, egzamin maturalny). Oferta kursów Moose-kids dla dzieci. Już czterolatki mogą uczęszczać do naszej szkoły angielskiego Moose Katowice, gdzie lektorzy rozwijają ich umiejętności dzięki angażującym grom i zabawom. Zajęcia mogą odbywać się w domu klientów, więc dowóz dzieci na lekcje angielskiego przestaje być problemem. Oferta korepetycji dla młodzieży szkolnej i studentów, którzy chcą poprawić swoje wyniki w nauce. Kilka rodzajów kursów, przygotowanych z myślą o różnych potrzebach klientów: kursy dla korporacji, kursy indywidualne, VIP i biznesowe, a także angielski dla dzieci w Moose Katowice i zajęcia via Skype.

Moose w Katowicach: ucz się języka z najlepszymi!
W Katowicach jest wiele szkół językowych. I jest Moose — profesjonalna, solidna firma, która od 25 lat zatrudnia wykwalifikowanych lektorów. Jesteśmy skupieni na jednym celu: rozwoju osobistym i podnoszeniu umiejętności oraz kompetencji zawodowych naszych kursantów. Uczymy dzieci, młodzież szkolną, studentów i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania i o różnych oczekiwaniach wobec języka.

Z usług szkoły językowej Moose korzystało wiele rozpoznawalnych firm, np. EuroBank, Toyota, LG czy Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Cieszymy się, że możemy pomagać w podnoszeniu kwalifikacji i pokonywaniu barier językowych.

Nasi klienci rozumieją, że znajomość języka otwiera wiele drzwi, dając szansę na bardziej prestiżową i lepiej płatną pracę, a także umożliwia zagraniczne podróże (w celach zarobkowych lub turystycznych). Wśród uczniów Moose są także pasjonaci, którzy uwielbiają poznawać nowe języki i kulturę innego kraju. A jaka jest Twoja motywacja?

Kontakt ze szkołą Moose
Szeroki wachlarz możliwości i duża elastyczność w dopasowywaniu grafiku oraz rodzaju zajęć to ogromne zalety szkoły językowej Moose. Z pewnością znajdziesz tutaj idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Już wiesz, że chcesz się z nami uczyć? A może masz pytania? Kliknij zakładkę Kontakt, aby porozmawiać z nami telefonicznie lub mailowo. Pomożemy Ci wybrać kurs, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Odezwij się i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.
 

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka