Oferta kursów językowych

Kursy językowe — Katowice stawiają na szkołę Moose!

Moose to szkoła językowa z 25-letnim doświadczeniem. Nasz pierwszy oddział powstał w 1994 roku we Wrocławiu. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, stawiając na wysoki poziom nauczania i tworząc oddziały w nowych miastach, aby coraz więcej osób miało możliwość skorzystania z oferty profesjonalnej nauki języków obcych.

Moose zatrudnia niemal 1000 nauczycieli języków obcych w całej Polsce. Najczęściej są to absolwenci kierunków filologicznych, osoby z doświadczeniem i pasją, które chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz znają sposoby efektywnej nauki.

Jedną z podstawowych zasad naszej szkoły jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Jesteśmy przekonani, że tylko pełne dostosowanie zajęć do potrzeb i oczekiwań klienta zapewnia pełną efektywność nauki i satysfakcję. Z tego powodu zajęcia najczęściej odbywają się indywidualnie, „jeden na jeden” z wykwalifikowanym lektorem.

Kurs języka włoskiego (i innych) w Moose Katowice idealny dla Ciebie!

Jeśli szukasz szkoły, która poprowadzi dla Ciebie kurs włoskiego (lub innego języka) w Katowicach, Moose jest znakomitym wyborem. Mamy wieloletnie doświadczenie w skutecznym i efektywnym nauczaniu, w pełni dostosowanym do potrzeb naszych klientów. Uczymy wszystkie grupy wiekowe i możemy pochwalić się doskonałą ofertą dostosowaną do dzieci. Specjalne kursy MooseKids są kierowane do maluchów od czwartego roku życia, wspomagają rozwój i pozwalają dzieciom nabyć nowe umiejętności poprzez angażujące gry i zabawy. Młodzież szkolna chętniej wybiera korepetycje np. z angielskiego lub niemieckiego, aby poprawić wyniki w nauce. Młodzi ludzie coraz częściej wybierają też kształcenie dodatkowe — np. kurs rosyjskiego w Moose Katowice, aby rozwijać swoje pasje oraz zdobyć unikatowe umiejętności, które pozwolą na zatrudnienie w ciekawym miejscu.

Aby w pełni dopasować tryb nauki do potrzeb klientów, w szkole językowej Moose Katowice stworzyliśmy sześć wariantów kursów. Z pewnością któryś z nich odpowiada Twoim potrzebom.

MooseKids to kurs stworzony z myślą o najmłodszych uczniach (od 4. roku życia). Nauka języków obcych pod okiem doświadczonych lektorów może być znakomitą zabawą, która zaszczepi w dziecku ciekawość świata i pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Maluchy chłoną wiedzę w niesamowitym tempie, a dzięki zdobywaniu wiedzy poprzez gry i zabawy chętnie uczęszczają na zajęcia. Dużym plusem dla rodziców jest fakt, że zajęcia mogą odbywać się w domu — lektor dojedzie pod wskazany adres. Dzięki temu kwestia dowozu dziecka na zajęcia przestaje być problemem!

Kurs dla VIP — to opcja dla osób, które cenią wysoki komfort nauki i chcą mieć wsparcie na każdym etapie kursu. Osoby, które wybierają ten wariant, otrzymują indywidualnego doradcę, który pomaga w podejmowaniu decyzji o sposobie kształcenia. W tym wariancie oferujemy także naukę języka biznesowego oraz specjalistycznego — charakterystycznego dla wybranej przez klienta branży. To najlepszy sposób na szybkie efekty w nauce i progres widoczny po każdych zajęciach.

Kurs dla klientów indywidualnych — uniwersalna, najczęściej wybierana wersja kursu. To wariant dla osób, które chcą rozwinąć swoje kompetencje językowe w celu wyjazdu za granicę, awansu zawodowego lub zdobycia nowej pracy. Nasze kursy, np. włoski w Moose Katowice, chętnie wybierają także pasjonaci, dla których nauka jest świetnym sposobem spędzania czasu. Kurs może odbywać się indywidualnie lub w niewielkiej grupie zajęciowej. Tematyka i zakres materiału każdorazowo są dobierane według oczekiwań i celów ucznia.

Kurs dla biznesu — to opcja dla osób, które traktują język obcy jak narzędzie pracy. Płynna znajomość języka branżowego, specjalistycznej terminologii, a nawet prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych w wybranym języku po tym kursie będzie możliwa. Kurs dla biznesu jest sposobem na szybkie i efektywne podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych i z pewnością pozytywnie wpłynie na Twój rozwój, a także pozwoli zdobyć ciekawe stanowisko lub nową, lepiej płatną pracę.

Kurs dla korporacji — ta wersja została stworzona z myślą o przedsiębiorcach prowadzących działalność gospodarczą. Jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą podnieść kompetencje swoich pracowników i skierować firmę na rynki zagraniczne. Lektorzy z Moose Katowice zadbają o szybki rozwój kluczowych umiejętności i o praktyczną naukę języka. Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie lub w grupach. Na życzenie lektor dojedzie na wskazany adres (np. siedziby firmy).

Nauka zdalna, przez Skype’a — nasi lektorzy mogą poprowadzić kurs przez internet, za pośrednictwem Skype’a. To doskonały wybór dla klientów, którzy często podróżują, a także dla osób niepełnosprawnych lub wszystkich, dla których dojazd na zajęcia może być problematyczny. To także wariant, który chętnie wybierają osoby zapracowane. Dzięki lekcjom zdalnym możesz doskonalić swój język obcy, gdziekolwiek jesteś.

Wybrałeś już kurs idealny dla Ciebie? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania lub ustalimy termin pierwszej lekcji. Umów się na zajęcia jeszcze dziś, klikając zakładkę Kontakt. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.