Korepetycje z fracuskiego w Katowicach


Marzy Ci się nauka języka francuskiego? Chcesz, aby kurs umożliwił Ci swobodne porozumiewanie się w języku obcym, dzięki czemu zyskasz ogromny atut na rynku pracy i odbędziesz zagraniczne podróże? Lektorzy ze szkoły językowej Moose poprowadzą Cię przez meandry nauki języka, by okazała się przyjemniejsza, niż myślisz!

Kurs języka francuskiego może być doskonałą inwestycją we własny rozwój oraz odskocznią od codziennych obowiązków. Czas spędzony na nauce pozwoli Ci poszerzyć horyzonty, zdobyć wiedzę o innych kulturach, a także wykształcić praktyczną umiejętność, cenioną przez wielu pracodawców. Wystarczy zrobić pierwszy krok - zapisać się na zajęcia w szkole językowej Moose.

Moose Katowice - numer jeden w nauce języka francuskiego!

W naszej szkole możesz wybrać francuski od podstaw, korepetycje z francuskiego lub kurs dla zaawansowanych, na którym poznasz specjalistyczne słownictwo charakterystyczne dla Twojej branży. Moose to szkoła językowa z ponad 25-letnim doświadczeniem. Naszym celem jest skuteczna nauka języka oraz umożliwienie klientom szybkiego osiągania efektów. Z naszymi lektorami:

  • zrozumiesz gramatykę
  • przełamiesz niechęć do mówienia w języku obcym
  • zdobędziesz praktyczne umiejętności i przećwiczysz przydatne dialogi
  • unikniesz nudnych zajęć lub stresującego nadążania za grupą
  • utrzymasz wysoki poziom motywacji do nauki języka francuskiego

Jak to możliwe? Moose stawia na indywidualne dostosowanie zajęć do potrzeb każdego ucznia. Lektor układa program, dopasowując tematykę do Twoich umiejętności i oczekiwań. Zajęcia i korepetycje z francuskiego odbywają się indywidualnie lub w niewielkich grupach znajomych. Dzięki temu prowadzący może poświęcić uczniom 100% uwagi i na bieżąco korygować ich błędy.

Nasi klienci cenią także możliwość wyboru częstotliwości, z jaką mają odbywać się zajęcia. Możesz spotykać się z lektorem raz lub dwa razy w tygodniu, a jeśli preferujesz intensywny kurs języka francuskiego, lekcje mogą odbywać się nawet kilkanaście razy w ciągu miesiąca!

Wygodnym rozwiązaniem jest dojazd lektorów Moose do domu klienta. Dzięki temu nasi uczniowie oszczędzają czas i pieniądze. Nauka w domu sprzyja koncentracji i dla wielu osób jest idealnym rozwiązaniem. Dojazd lektora jest zwykle darmowy, jednak zastrzegamy sobie prawo doliczenia dodatkowej opłaty w razie utrudnionej lub dalszej trasy. Zajęcia mogą odbywać się także w trybie online.

Masz pytania lub chcesz umówić się na pierwsze zajęcia? Napisz do nas lub zadzwoń i spełnij marzenie o doskonałej znajomości francuskiego!

Inne korepetycje w Katowicach