Korepetycje z rosyjskiego w Katowicach


Chcesz rozpocząć kurs języka rosyjskiego i zastanawiasz się, jak sprawić, by nauka była efektywna, a odpowiedni poziom motywacji umożliwił Ci regularne postępy? Ucz się pod okiem profesjonalnego lektora z Moose, który przeprowadzi Cię przez proces nauki, dobierając program nauczania do Twoich potrzeb i umiejętności!

Moose to szkoła języka rosyjskiego w Katowicach z ponad 25-letnim doświadczeniem. Pomagamy naszym klientom osiągać znakomite rezultaty. Sprawiamy, że nauka rosyjskiego staje się przyjemnością i zajęciem pełnym satysfakcji! Wszystko dzięki kierowaniu się potrzebami ucznia i elastycznemu podejściu do oczekiwań naszych klientów.

Chcesz rozwijać swój rosyjski? Katowice wybierają Moose!

Kurs języka rosyjskiego lub innego języka obcego to dziś doskonała inwestycja. Zdobycie takiej umiejętności stanowi duży atut na rynku pracy, umożliwia dalekie podróże i zawieranie międzynarodowych znajomości, a korepetycje z rosyjskiego pozwalają świetnie zdać egzaminy i dostać się na wymarzone studia. We współczesnym, szybko zmieniającym się świecie, tak wszechstronna wiedza pozwala na pracę w różnych ciekawych branżach.

Korepetycje z rosyjskiego lub kurs językowy pod okiem lektora ze szkoły językowej Moose to szansa na szybkie osiąganie efektów, nieustanne ćwiczenie prawidłowej wymowy wraz z poprawnym akcentem i poznanie zawiłości gramatyki. Nauka z doświadczonym lektorem odbywa się w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach znajomych (2-10 osób), dzięki czemu masz szansę pytać o każdy szczegół, który sprawia Ci trudności i powtarzać bardziej skomplikowane zagadnienia tak długo, aż staną się dla Ciebie oczywiste. W końcu - jesteśmy tu dla Ciebie.

Lektorzy Moose dojeżdżają na zajęcia pod wskazany adres, dzięki czemu możesz uczyć się w zaciszu własnego domu lub w siedzibie firmy. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze oraz masz możliwość nauki w spokojnym, znajomym miejscu, co sprzyja skupieniu. Coraz więcej naszych uczniów wybiera także możliwość nauki zdalnej - kurs rosyjskiego odbywa się wówczas poprzez Skype’a lub inny komunikator internetowy. To znakomite rozwiązanie dla zapracowanych osób z wypełnionym grafikiem, studentów oraz wszystkich tych, którzy często przebywają poza miejscem zamieszkania. Zajęcia w Moose trwają 60-90 minut i mogą odbywać się z taką częstotliwością, jakiej potrzebujesz - wszystkie szczegóły możesz ustalić na początku nauki.

Masz pytania lub chcesz umówić się na pierwsze zajęcia? Kliknij zakładkę Kontakt i napisz do nas lub zadzwoń. Zacznij już dziś, a za rok z dumą uznasz, że warto było uczyć się rosyjskiego. Do zobaczenia!

Inne korepetycje w Katowicach