Korepetycje z fracuskiego w Krakowie


Język francuski to dla wielu osób prawdziwe wyzwanie – jeśli chcesz perfekcyjnie opanować zasady gramatyki, słownictwo i charakterystyczny akcent, skorzystaj z profesjonalnego wsparcia. Centrum Języków Obcych MOOSE oferuje kurs języka francuskiego dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Kurs francuskiego w Krakowie

Mamy dla Ciebie profesjonalne korepetycje z francuskiego prowadzone przez najlepszych lektorów. Jesteśmy na rynku od 1994 roku, a grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa – możemy pochwalić się nie tylko doświadczeniem, ale i ciągłym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

Działamy na terenie dużych miast, w tym Krakowa. Od konkurencji odróżnia nas oferta bezpłatnego dojazdu lektora w różne części miasta – jest to możliwe dzięki współpracy z wieloma wykwalifikowanymi nauczycielami i starannie przemyślanej rejonizacji. Ucz się wygodnie, tam gdzie czujesz się komfortowo: we własnym domu, w miejscu pracy czy kawiarni.

Korepetycje z francuskiego – wybierz formę zajęć

W trosce o efektywność nauczania i komfort uczniów proponujemy pracę indywidualną, sam na sam z lektorem. To gwarancja pełnego skupienia na celach, jakie chcesz osiągnąć, dostosowania metod pracy do Twoich potrzeb i preferencji. Możesz też zdecydować się na pracę w małej grupie np. z rodzeństwem, przyjacielem czy współpracownikiem. To wyjątkowo ekonomiczna alternatywa – pozwala rozłożyć koszt zajęć na kilka osób.

Na zajęcia możesz zapisać się w każdym momencie roku szkolnego. Do wyboru masz nie tylko formę prowadzenia lekcji, ale też ich częstotliwość i długość każdego spotkania. Nie chcemy pozwolić, byś tracił czas i pieniądze na skutek nieprzewidzianych zdarzeń – dlatego lekcje można odrabiać w innym terminie.

Lekcje francuskiego na różnym poziomie

Dzięki współpracy z wieloma starannie wybranymi nauczycielami możemy zaoferować lekcje francuskiego zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Przygotowujesz się do biznesowych certyfikatów językowych? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z francuskim lub potrzebujesz powtórki przed maturą? W MOOSE znajdziesz lektorów, którzy wytłumaczą francuski od podstaw lub pomogą Ci podnieść poprzeczkę znacznie wyżej.

Nasi lektorzy przechodzą niezwykle skomplikowany proces rekrutacji, dzięki czemu gwarantujemy najwyższy poziom usług. Sprawdzamy nie tylko kwalifikacje i certyfikaty, ale też umiejętności związane z prowadzeniem lekcji, zdolności komunikacyjne i nastawienie do ucznia. Jedynie najlepsi nawiązują współpracę z naszą szkołą! Pamiętaj – jeśli nie spodoba Ci się lektor, zawsze możesz zmienić go na innego, bez podawania powodu.

Inne korepetycje w Krakowie