Oferta kursów językowych

Kursy językowe — Kraków stawia na Moose

Moose to szkoła językowa, która istnieje na rynku od wielu lat. Dzięki temu nasi lektorzy zdobywają cenne doświadczenie i mogą obserwować, w jaki sposób najefektywniej uczyć języków obcych. Aby ułatwić naszym klientom podjęcie decyzji, przygotowaliśmy różne rodzaje kursów, które są dostosowane do zróżnicowanych potrzeb uczniów.

Przykład? Jest wiele osób, które są zainteresowane kursem języka niemieckiego w Krakowie. Czasem są to rodzice dzieci w wieku szkolnym, czasem szefowie rozwijających się firm, innym razem — zabiegani studenci, którzy mają czas tylko późnym wieczorem. Każda z tych grup ma inne potrzeby. Postawiliśmy sobie za cel, by odpowiedzieć na nie w najlepszy możliwy sposób.

Kursy językowe w Krakowie szyte na miarę

Jeśli szukasz kursu języka włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego w Krakowie, trafiłeś idealnie. Nasi lektorzy oferują naukę wielu języków obcych, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje, spełnisz marzenia o dalekich podróżach lub zdobędziesz wymarzoną pracę. Przed Tobą tylko jedno zadanie — wybrać odpowiedni kurs. Przygotowaliśmy sześć opcji do wyboru, abyś mógł zdecydować, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom
Kurs dla klientów indywidualnych — zawsze marzyłeś o nauce jakiegoś języka? Wybierz np. kurs włoskiego w Krakowie, w trybie indywidualnym lub w niewielkiej grupie. Nasi lektorzy zadbają, abyś szybko zauważył efekty i już wkrótce mógł pochwalić się nową umiejętnością przed pracodawcami lub podczas wymarzonej podróży. Na początku kursu, wraz z nauczycielami, będziesz mógł określić swoje cele i priorytety, aby osiągnąć dokładnie taki efekt, o jaki Ci chodziło. Zachęcamy do zapisów na kurs w grupach znajomych — rodzeństwa, paczki przyjaciół lub pary mogą wspólnie uczyć się na naszych kursach! To znakomity sposób na wartościowe spędzenie czasu z ludźmi, którzy są nam bliscy. Kurs dla biznesu — podchodzisz do nauki języka zadaniowo i traktujesz go jak inwestycję w siebie? To bardzo mądra decyzja. Kurs języka rosyjskiego w Krakowie (albo dowolnego innego języka) to znakomity sposób na podniesienie swoich kwalifikacji. Moose oferuje naukę języka biznesowego, technicznego lub specyficznego dla Twojej branży. W trakcie zajęć nauczysz się także płynnego prowadzenia negocjacji i rozmów z klientem w wybranym języku. To umiejętność poszukiwana przez wiele znaczących firm i korporacji

Kurs dla dzieci — Moosekids - już czterolatki mogą uczyć się języków obcych. Przykładowo, kurs rosyjskiego w Krakowie lub okolicach może rozwinąć w dziecku pasję i zaszczepić praktyczne umiejętności. Nauka odbywa się poprzez zabawę i ćwiczenia atrakcyjne dla maluchów, które chłoną wiedzę w niesamowitym tempie. Dla najmłodszych to także wspaniały sposób na wartościowe spędzenie czasu w gronie rówieśników! A jeśli wolisz, by nauka odbywała się w domu, nasi lektorzy mogą dojechać na wskazany adres.

Kurs dla VIP — jeśli szukasz kursu, który dostosuje się do Ciebie w każdym calu, opcja VIP będzie dla Ciebie idealna. Wybierając ten sposób nauki, otrzymujesz specjalnego doradcę, który poprowadzi Cię przez cały okres nauki. Dodatkowo w cenie kursu przyswoisz język biznesowy i specjalistyczny. Wszystko po to, byś jak najszybciej zauważył efekty swojej pracy.

Kurs dla korporacji — chcesz przeprowadzić np. kurs hiszpańskiego w swojej firmie w Krakowie lub okolicach? Kursy językowe to znakomity sposób na podnoszenie umiejętności pracowników i zdobywanie zagranicznych klientów. Nasza oferta korporacyjna jest przeznaczona dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach, a liczne możliwości oferowane przez naszą szkołę sprawiają, że kursy Moose idealnie dostosują się do potrzeb Twojej firmy.

Nauka języka przez Skype — chcesz ukończyć kurs francuskiego, ale często opuszczasz Kraków? A może wypełniony grafik utrudnia Ci dotarcie na zajęcia? Nic prostszego — umów się na zajęcia przez Skype i ucz się z wykwalifikowanym lektorem z dowolnego miejsca na świecie. To także znakomity wybór dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonych możliwościach ruchowych, dla których dojazd na zajęcia może być problematyczny.

Wybrałeś już swój kurs językowy?
Międzynarodowe kontrakty, dalekie podróże, poznawanie innych kultur lub praca na wysokim stanowisku — to wyjątkowe marzenia osobiste i zawodowe, które możesz spełniać, poznając języki obce. Dla wielu osób nauka sama w sobie jest pasją i sposobem na spędzanie czasu, który przynosi im wiele satysfakcji. Warto przestać w końcu planować i zainwestować w swoją wiedzę oraz umiejętności — to ogromna wartość.

Jeśli wiesz, który kurs językowy będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, umów się na zajęcia już dziś! Szkoła językowa Moose oferuje dwutygodniowy okres próbny, podczas którego możesz zyskać pewność, że wybrałeś najlepszą opcję. Jeśli masz pytania lub wątpliwości — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie:

Telefon: 12 430 02 62 lub 601 651 661
Mail: krakow@MOOSE.pl

A jeśli jesteś pewien, że kurs językowy w Krakowie jest czymś, co pozwoli Ci się rozwijać — gratulujemy decyzji i gorąco zapraszamy do kontaktu.