Korepetycje z angielskiego w Krakowie


Profesjonalne korepetycje z angielskiego to świetne rozwiązanie dla osób przygotowujących się do egzaminów, pragnących zdobyć nowe umiejętności lub nauczyć się języka od podstaw. W Centrum Języków Obcych MOOSE czekają na Ciebie sprawdzeni lektorzy, doświadczeni w nauczaniu osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Kraków znajduje się na mapie naszych mobilnych lekcji angielskiego – sprawdź bogatą ofertę z bezpłatnym dojazdem!

Intensywny kurs języka angielskiego – dla kogo?

Na nasze profesjonalne korepetycje z angielskiego zapraszamy osoby w każdym wieku – standardowe lekcje adresowane są do uczniów od 10 lat wzwyż, dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę MOOSEkids, pozwalającą od pierwszych lat życia poznawać języki obce.

Zależy nam na tym, by pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonego edukacyjnego celu. Mogą być nim certyfikacyjne egzaminy językowe, egzamin ósmoklasisty lub matura. Może po prostu chcesz lepiej zrozumieć treści przekazywane w szkole, popracować nad gramatyką lub konwersacjami, czy też doszlifować inny szczególnie interesujący dla Ciebie obszar. Wspólnie z lektorem określimy cel i ustalimy kroki prowadzące do jego szybkiego osiągnięcia!

Nauka języka angielskiego pod okiem najlepszych ekspertów

W MOOSE nauka angielskiego odbywa się pod okiem najlepszych lektorów, przechodzących wieloetapowy proces rekrutacji. Dzięki temu możesz mieć stuprocentową pewność najwyższej jakości nauczania. Nasi lektorzy wyróżniają się nie tylko odpowiednimi kwalifikacjami i wykształceniem – dbamy również o to, by posiadali stosowne umiejętności komunikacyjne, umożliwiające komfortową współpracę z uczniem i dostosowanie się do jego indywidualnych potrzeb.

Szkoła językowa dostosowana do potrzeb i możliwości

Dokładamy wszelkich starań, aby nauka angielskiego była dla naszych uczniów prawdziwą przyjemnością – jednocześnie nie zapominając o skuteczności w odnoszeniu edukacyjnych sukcesów. Dlatego proponujemy lekcje indywidualne, gwarantujące pełną koncentracją na Twoich celach. Możesz też skorzystać z lekcji w małej grupie znajomych, dzięki czemu obniżysz koszt zajęć, a jednocześnie nadal cieszyć się będziesz doskonałą efektywnością.

Częstotliwość i czas trwania zajęć także dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Możesz zdecydować się na intensywny kurs języka angielskiego lub spotkania odbywające się raz w tygodniu. Nie przejmuj się nieplanowanymi zdarzeniami – w razie potrzeby istnieje możliwość odrobienia zajęć w późniejszym terminie.

Angielski z dojazdem gratis w Krakowie

Nasza szkoła języka angielskiego w Krakowie oferuje bezpłatny dojazd lektora w różne części miasta. Jest to możliwe dzięki współpracy z rozbudowaną bazą lektorów w 7 dużych miastach Polski – Kraków jest jednym z nich. Zależy nam na Twoim komforcie, który pozwoli lepiej skupić się na zdobywaniu wiedzy. Dojedziemy do domu, miejsca pracy lub ulubionej kawiarni. W wybranych miastach oferujemy też możliwość skorzystania z wygodnej salki lekcyjnej w dogodnej lokalizacji.

Szukasz skutecznych i przyjaznych uczniowi kursów angielskiego? Zapraszamy na korepetycje w Krakowie – powiedz nam, gdzie mamy przyjechać! Do naszego Centrum Języków Obcych zapisać się można telefonicznie, mailowo lub poprzez wypełnienie specjalnego formularza online. Dla bezpieczeństwa klienta podpisujemy umowę, gwarantującą wysoką jakość usług i ochronę na wypadek jakichkolwiek problemów. Co więcej, możesz skorzystać z trwającego 2 tygodnie okresu próbnego – nie kupujesz kota w worku!

Inne korepetycje w Krakowie