Korepetycje z niemieckiego w Krakowie


Szukasz profesjonalnego wsparcia w nauce do egzaminu językowego czy matury? Potrzebujesz solidnej powtórki przed wyjazdem na studia lub do pracy? A może pragniesz uczyć się języka od podstaw bądź poćwiczyć konwersacje? Oferujemy profesjonalne korepetycje z niemieckiego dla osób w różnym wieku, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych.

Kurs języka niemieckiego – postaw na wykwalifikowaną kadrę

Przy nauce języków obcych dobry nauczyciel to połowa sukcesu. Dlatego nasza szkoła języków obcych MOOSE stawia na wykwalifikowanych lektorów, wyróżniających się nie tylko świetnym kierunkowym wykształceniem, ale także bogatym doświadczeniem pedagogicznym oraz doskonałymi zdolnościami komunikacyjnymi.

Dbamy o to, by nasze korepetycje z niemieckiego prowadziły osoby cechujące się wyjątkowym podejściem do każdego klienta, potrafiące jasno i w przyjaznej atmosferze wytłumaczyć najbardziej zawiłe kwestie, jak również skutecznie motywujące do nauki i dalszego rozwoju. Prowadzimy staranny i wieloetapowy proces rekrutacyjny, by zapewnić Ci najlepszych lektorów na rynku.

Kurs niemieckiego w Krakowie z bezpłatnym dojazdem

Współpracujemy z szerokim gronem najlepszych lektorów z całego kraju. Dzięki przemyślanemu systemowi rejonizacji działamy prężnie na terenie największych polskich miast i ich okolic – Kraków także znalazł się na naszej mapie.

Wychodząc naprzeciwko potrzebom uczniów, niemal zawsze jesteśmy w stanie zapewnić bezpłatny dojazd do miejsca zamieszkania lub innej wybranej lokalizacji np. miejsca pracy lub kawiarni. Mobilny lektor to ogromna oszczędność czasu i komfort – wszystko po to, byś mógł w pełni skupić się na nauce.

Zajęcia z niemieckiego w wybranej przez Ciebie formie

Każdy oferowany przez nas kurs języka niemieckiego jest w pełni dostosowany do Twoich potrzeb, możliwości i obranego celu. Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie lub w małych grupach, liczących do 10 osób. Pierwsze rozwiązanie daje możliwość maksymalnego skupienia się na własnych celach i cieszenia się pełną uwagą lektora przez cały czas trwania lekcji. Druga opcja spodoba się osobom ceniącym sobie naukę w gronie przyjaciół, a także pozwoli na obniżenie kosztu zajęć.

Potrzebujesz krótkiego intensywnego kursu, a może dłuższej nauki niemieckiego rozłożonej w czasie? W MOOSE możesz wybrać różną długość trwania kursu i samych lekcji. Jeśli coś Ci wypadnie, możesz odwołać zajęcia i odrobić je w późniejszym terminie, więc nie tracisz czasu ani pieniędzy. Podpisujemy umowę, dzięki której Twoje prawa są w pełni zabezpieczone – skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Inne korepetycje w Krakowie