Jak i gdzie uczymy?


Szkoła angielskiego i innych języków — Kraków. Jak uczymy? 

W szkole języków obcych Moose w Krakowie uczeń oraz jego potrzeby są na pierwszym miejscu. Wykwalifikowani nauczyciele prowadzą zajęcia w taki
sposób, by były interesujące i skutecznie przekazywały wiedzę uczestnikom. Wychodzimy z założenia, że aby dany kurs osiągnął zamierzone efekty, należy do każdego ucznia podejść indywidualnie. Nauka języka (np. angielskiego) w Krakowie, organizowana przez naszą szkołę, to zajęcia „jeden na jeden” (indywidualne) lub w małych grupach. Takie rozwiązanie pozwala na poświęcenie każdemu uczestnikowi uwagi i szybkie osiąganie efektów, a także sprzyja spokojnej i przyjaznej atmosferze, która według nas jest niezwykle ważna

Ofertę naszej szkoły językowej w Krakowie kierujemy do klientów, których celem jest szybki wzrost kompetencji językowych, związany często z aspiracjami zawodowymi, np. podniesieniem kwalifikacji lub nowym stanowiskiem pracy. Wiele osób z Krakowa wybiera naszą szkołę językową ze względu na elastyczne podejście do nauki w zakresie częstotliwości zajęć, terminów i godzin prowadzonych lekcji, a przede wszystkim indywidualnie dobranego programu nauczania. Lektorzy chętnie dopasowują tematy zajęć do zainteresowań klienta albo branży, którą szczególnie interesuje kursanta. To sprawia, że nauka angielskiego z naszą szkołą w Krakowie jest efektywna i nasi klienci bardzo szybko mogą zacząć korzystać z nowo nabytych kompetencji językowych. To daje im satysfakcję i sprawia, że nauka staje się przyjemnością, a także pozwala na
szybki rozwój kariery zawodowej.

Kraków! Szukacie szkoły językowej? Moose to strzał w dziesiątkę. Zanim zaczniemy Was uczyć, badamy Wasze potrzeby. Dlatego na pierwszych zajęciach lektor ocenia poziom ucznia oraz cel kursu i na tej podstawie dobiera odpowiednie metody i techniki nauczania.

Są szkoły językowe w Krakowie. I jest Moose.
Potrzeby klientów najczęściej związane są z poprawą komunikacji w wybranym języku. Często zdarza się, że rozwój kariery zawodowej musi być poprzedzony zdobyciem nowych kompetencji — na przykład umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Kraków, miasto pełne dużych firm, korporacji i turystów, to miejsce, w którym po prostu warto znać drugi język. Zwłaszcza obecnie, w szybko zmieniającym się świecie, umiejętności i wiedza to coś niezwykle cennego — na dodatek możesz je zdobyć już teraz, w towarzystwie doświadczonych lektorów.

Mamy proste podejście do nauki: cele naszych kursantów są naszymi celami, a wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, by przełamać bariery w mówieniu i sprawić, by zajęcia były przyjemnym, wartościowo spędzonym czasem i miłą odskocznią w Waszym napiętym grafiku. Moose to szkoła niemieckiego i angielskiego w Krakowie, z którą nauka języka będzie prostym i uporządkowanym procesem. Jeśli zawsze chcieliście nauczyć się języka obcego, a nie wiedzieliście, jak się do tego zabrać — jesteśmy tu, by Wam pomóc.

Angielski dla dzieci w Krakowie. Moose uczy również najmłodszych! Nasi najmłodsi słuchacze uczą się od podstaw i szybko chłoną wiedzę, realizując zakres materiału wykraczający ponad program szkolny. Po uzgodnieniu oczekiwań z opiekunami nawet dzieci od czwartego roku życia poznają język poprzez gry i zabawy. Dzięki temu angielski lub niemiecki przestaje być dla nich obcy, co ułatwi dalszą naukę w szkole i wyposaży dziecko w wartościowe umiejętności już na samym początku.

Nasza szkoła językowa Moose pomaga również w przygotowaniu uczniów do egzaminów ósmoklasisty, maturalnych, FCE, CAE, Proficiency i innych
certyfikatów językowych. Warto skorzystać z tej szansy — dobrze zdane egzaminy często otwierają furtki na przyszłościowe kierunki studiów, a międzynarodowe certyfikaty stanowią dużą wartość na rynku pracy. Gdzie uczymy? Nowoczesna szkoła języka angielskiego w Krakowie
Nasze nowoczesne metody sprawiają, że możemy uczyć każdego — dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Codzienne obowiązki, trudny dojazd, choroba lub niepełnosprawność nie muszą być ograniczeniem. Jak to możliwe?

Szkoła języka niemieckiego lub angielskiego w Krakowie może dosłownie zapukać do Waszych drzwi. Oferujemy kursy językowe z dojazdem lektora do domu ucznia lub do firm na terenie Krakowa oraz bliskich okolic. Dzięki temu nie musisz martwić się, w jaki sposób dotrzesz na zajęcia po pracy, odpada też problem zorganizowania opieki nad dziećmi na czas nauki. Wystarczy, że umówisz się na lekcje języka we własnym domu lub siedzibie firmy.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia przez Skype’a. Są one skierowane głównie do Klientów często przebywających poza swoim miejscem zamieszkania np. przez wyjazdy służbowe albo takich, którzy z różnych powodów prowadzą intensywny tryb życia i trudno jest im dopasować godziny zajęć do swojego grafiku.
Angielski dla dorosłych i dla dzieci i młodzieży w Krakowie, pod czujnym okiem lektorów z Moose, może się także odbywać w naszych salkach lekcyjnych w centrum, przy ul. Smoleńsk 29. Na specjalne życzenie klienta zajęcia mogą odbywać się w domu lektora mieszkającego najbliżej miejsca zamieszkania ucznia lub jego firmy.

Zapraszamy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka