Co inni uczniowie sądzą o naszym oddziale?


Ilustracja referencji od Paweł
Bez zastrzeżeń
Paweł

Bez zastrzeżeń! Lektor języka niemieckiego (w moim przypadku) przyjeżdżał do mnie, do firmy, nie musiałem tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej. Bardzo elastyczne podejście do terminów i czasu zajęć. Polecam!

Ilustracja referencji od Ewa
Hiszpański
Ewa

Jestem zadowolona z zajęć hiszpańskiego. Lektor jest świetny i dopasowuje się do moich oczekiwań. Polecam zajęcia indywidualne

Ilustracja referencji od Piotr
Świetna lokalizacja i możliwość odrabiania!!!!!
Piotr

Świetna szkoła:) Duża elastyczność i miła obsługa. Ja obecnie korzystam z lekcji na miejscu (dobra lokalizacja, Nowy Świat) ale wiem, że specjalizują się w lekcjach z dojazdem do klienta. W razie niewykorzystania lekcji możliwość odrobienia przez cały następny miesiąc:) Duży plus:)

Ilustracja referencji od Edyta
Lekcje z języka niemieckiego 2 razy w tygodniu
Edyta - syn, lat 13

Pani Kasia ucząca mojego syna jest świetna językowo i bardzo dobrze zorganizowana. Zajęcia są bardzo ciekawe i dobrze dobrane do niezbyt dużego zapału i wiedzy ucznia. Ciekawe lekcje to podstawa, a syn dzięki zajęciom przestał się tak stresować tym niemieckim.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji