Oferta kursów językowych

Kursy językowe — Wrocław stawia na Moose

Moose jest szkołą językową z dużym doświadczeniem — działamy od wielu lat. Nasi lektorzy nieustannie zdobywają doświadczenie i mają szansę obserwować, jaka nauka języków obcych przynosi najlepsze rezultaty. Aby jak najlepiej dopasować zajęcia do potrzeb klientów, przygotowaliśmy kilka rodzajów kursów. Są one dostosowane do różnych oczekiwań odbiorców.

Dlaczego uważamy, że wybór rodzaju kursu jest ważny? Może być wiele osób zainteresowanych np. kursem języka włoskiego we Wrocławiu, przy czym każda z nich może mieć różne potrzeby. Czasem są to właściciele prężnie rozwijających się firm, którzy chcą zorganizować szkolenie dla pracowników, innym razem rodzice dzieci w wieku szkolnym albo studenci, mający czas tylko późnym wieczorem. To różni ludzie o odmiennych potrzebach. Naszym celem jest odpowiedzieć na nie w jak najlepszy sposób.

Oferta kursów językowych we Wrocławiu dostosowana do Ciebie

Jeśli szukasz kursu języka francuskiego, hiszpańskiego lub rosyjskiego w Krakowie, trafiłeś w idealne miejsce. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami, którzy uczą wielu języków obcych. Dzięki nim możesz spełnić marzenia o dalekich podróżach albo podnieść kwalifikacje i zdobyć wymarzoną pracę. Dzieli Cię od tego tylko jedna rzecz — wybór odpowiedniego kursu. Aby ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy sześć wariantów. Jesteśmy pewni, że znajdziesz taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Kurs dla klientów indywidualnych — jeśli nauka języka zawsze była Twoim marzeniem, aspiracją, albo po prostu drogą do osiągnięcia celu zawodowego, możesz wybrać np. kurs hiszpańskiego we Wrocławiu, w trybie indywidualnym albo w niewielkiej grupie zajęciowej (np. z partnerem/partnerką lub przyjaciółmi). Lektorzy dobiorą tematykę i zakres materiału zgodny z Twoimi celami oraz priorytetami. Dzięki temu już będziesz mógł pochwalić się nową umiejętnością przed pracodawcą, znajomymi lub klientami biznesowymi i korzystać z niej na co dzień.

Moosekids — kurs dla dzieci — z naszymi lektorami dzieci od czwartego roku życia mogą przyswajać podstawy języków obcych. Na przykład kurs włoskiego w Moosekids Wrocław to świetny sposób na wspieranie rozwoju dziecka, zaszczepienie praktycznych umiejętności i rozbudzenie pasji do zdobywania wiedzy. Lektorzy doświadczeni w pracy z dziećmi sprawiają, że nauka jest atrakcyjna dla maluchów: wykorzystują gry i zabawy, dzięki którym maluchy chłoną wiedzę w niesamowitym tempie. Dodatkową zaletą jest możliwość dojazdu lektora do Twojego domu, więc kwestia dowozu dziecka na zajęcia przestaje być problemem.

Kurs dla biznesu — język obcy to dla Ciebie przede wszystkim narzędzie pracy, a naukę traktujesz jak inwestycję we własny rozwój? To mądra decyzja. Kurs francuskiego w Moose Wrocław (lub każdego innego języka) to doskonały sposób na podniesienie kwalifikacji. Z naszymi lektorami opanujesz język biznesowy, specjalistyczne słownictwo techniczne lub terminy specyficzne dla branży, w której pracujesz. Jeśli masz taką potrzebę, w trakcie zajęć możesz nauczyć się płynnego prowadzenia negocjacji i rozmów w języku obcym. To umiejętność coraz bardziej poszukiwana na rynku pracy.

Kurs dla VIP — ta opcja powstała dla kursantów o szczególnych potrzebach. Kurs VIP dostosowuje się do Ciebie w każdym calu. Nasza szkoła przydzieli Ci specjalnego doradcę, który pokieruje Tobą przez cały czas trwania kursu. Będziesz także mieć szansę nauczenia się języka biznesowego i specjalistycznego — specyficznego dla Twojej branży. Dzięki temu szybko zauważysz efekty swojej pracy.

Nauka przez Skype’a — to doskonały wybór dla osób, które często podróżują, a także dla kursantów niepełnosprawnych lub o ograniczonych możliwościach ruchowych. Jeśli z jakiegoś powodu regularny dojazd na zajęcia może być dla Ciebie problematyczny, możesz ukończyć wymarzony kurs dzięki zajęciom prowadzonym zdalnie. Dzięki lekcjom przez Skype’a możesz uczyć się z wykwalifikowanym lektorem, przebywając w dowolnym miejscu na świecie — na egzotycznej wyspie, albo we własnym pokoju!

Kurs dla korporacji — jeśli chcesz przeprowadzić np. kurs rosyjskiego w swojej firmie we Wrocławiu lub okolicach, ta opcja będzie idealnym wyborem. Lektorzy z Moose zadbają o podniesienie umiejętności Twoich pracowników, co może przełożyć się na zdobywanie zagranicznych klientów i rozwój firmy. Oferta korporacyjna została stworzona z myślą o przedsiębiorcach prowadzących działalność gospodarczą. Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie lub w grupach, a lektor może dojeżdżać do siedziby firmy i prowadzić w niej zajęcia.

Wybrałeś już idealny kurs językowy?

Kurs językowy to kilka tygodni lub miesięcy pracy, która może sprawić, że Twoje marzenia staną się rzeczywistością! Międzynarodowe kontrakty, praca na wysokim stanowisku, a może dalekie podróże połączone z poznawaniem innych kultur? To wyjątkowe marzenia, które możesz spełniać dzięki nowo nabytym umiejętnościom. Wiele osób uczy się też języków obcych z pasji — uważają, że to świetny sposób spędzania wolnego czasu — coś o tym wiemy.

Jeśli zdecydowałeś, który kurs będzie dla Ciebie idealny — gratulujemy! Umów się na zajęcia już dziś, klikając w zakładkę Kontakt.