Jak i gdzie uczymy?


Wrocław — szkoła językowa Moose. Jak i gdzie uczymy?
Moose to duża szkoła języków obcych z oddziałem we Wrocławiu. Naszą misją jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb kursantów — to uczeń i jego potrzeby są na pierwszym miejscu. Nasi wykwalifikowani lektorzy organizują lekcje tak, by skutecznie przekazywały wiedzę kursantom i były dla nich ciekawe, a także odbywały się w atmosferze jak najbardziej sprzyjającej przyswajaniu nowych informacji.

Oferta Moose — szkoły języka angielskiego (i innych) we Wrocławiu jest kierowana przede wszystkim do osób, które chcą w szybki i efektywny sposób podnieść swoje kompetencje językowe. Taki cel jest często związany z aspiracjami zawodowymi — np. zdobyciem lepszej pracy lub podniesieniem kwalifikacji. Wiele osób decyduje się na naukę w Moose ze względu na elastyczne podejście naszych lektorów do nauki. Oferujemy pełną dowolność w zakresie częstotliwości zajęć, godzin i terminów, a także indywidualny dobór programu nauczania. Tym, co nas wyróżnia na tle szkół językowych we Wrocławiu, jest fakt, że nasi lektorzy chętnie dopasowują tematy zajęć do zainteresowań kursanta albo do specyfiki branży, w której pracuje osoba chcąca nauczyć się nowego języka. Dzięki temu możemy poszczycić się efektywnością, a nasi klienci szybko zaczynają korzystać z nowo nabytych umiejętności. To nie tylko daje im wiele satysfakcji, ale też pozwala na rozwój kariery zawodowej, a w efekcie —
osiągniecie wyższych zarobków.

Jeśli szukasz szkoły językowej we Wrocławiu i interesuje Cię np. niemiecki, angielski lub rosyjski — jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na dole strony oraz w zakładce kontakt znajdziesz niezbędne dane, aby umówić się na pierwsze zajęcia.

Moose — szkoła językowa we Wrocławiu. Sposób prowadzenia zajęć
Nauka języka angielskiego we Wrocławiu, w oddziale naszej szkoły Moose, odbywa się w ramach zajęć indywidualnych. Podobnie jest w przypadku języka niemieckiego i innych języków obcych. Dla chętnych organizujemy kursy w niewielkich grupach, z czego chętnie korzystają firmy, paczki przyjaciół lub pary. Taki system pozwala najlepiej dopasować program nauczania i podręcznik do potrzeb ucznia.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze nasi uczniowie osiągają szybkie i widoczne rezultaty w nauce. To pozwala nie tylko na podniesienie kompetencji językowych w krótkim czasie, ale też motywuje do dalszej nauki i sprawia, że zajęcia przynoszą satysfakcję kursantom. Każdorazowo dobieramy lektora do potrzeb klienta, biorąc pod uwagę wiek, poziom, cel oraz zaawansowanie językowe ucznia.

Nasza szkoła prowadzi także naukę angielskiego (i innych języków) we Wrocławiu dla dzieci. Nasi najmłodsi kursanci uczą się poprzez zabawę i naukę. Możemy poprzestać na nauce zgodnej z programem szkolnym lub przeprowadzić kurs wykraczający poza program realizowany podczas zajęć w szkole. Zapisując dzieci do szkoły językowej Moose, pomożesz im w lekcjach, a także pozwolisz na najlepsze przygotowanie się do egzaminu (np. ósmoklasisty lub maturalnego). Na drodze wieloetapowej rekrutacji selekcjonujemy najlepszych lektorów, którzy potrafią skutecznie przekazywać wiedzę. Nasi lektorzy mają staranne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na skuteczność nauczania. Wiemy, że sprawdzeni lektorzy są gwarancją efektywnych kursów. Co ważne, uczymy już od wczesnoporannych godzin, przez 7 dni w tygodniu. Terminy
zajęć ustalają Państwo bezpośrednio z lektorami, co daje dużą elastyczność w realizacji kursów.

Nowoczesna szkoła niemieckiego i innych języków. Wrocław stawia na Moose.
Nieustannie poszukujemy najskuteczniejszych i najbardziej komfortowych dla kursantów metod nauki języków obcych. Dzięki naszemu podejściu, w którym priorytetem jest dopasowanie się do potrzeb klientów, wypracowaliśmy rozwiązania, które satysfakcjonują nawet wymagających klientów. Nowoczesne metody sprawiają, że możemy uczyć każdego — dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Codzienne obowiązki, choroba lub niepełnosprawność, a także problematyczny dojazd nie muszą być ograniczeniem w drodze do nauki języka.

Jak to możliwe?
Dojazd do klienta. Szkoła niemieckiego lub angielskiego we Wrocławiu może zapukać do Waszych drzwi. Proponujemy kursy językowe z dojazdem lektora do domu ucznia lub do firm na terenie Wrocławia oraz bliskich okolic. Dzięki temu nie musisz martwić się dojazdem czy zapewnieniem dzieciom opieki. Z lektorami Moose bez problemu umówisz się na zajęcia we własnym domu lub siedzibie firmy.

Zajęcia przez Skype’a. Nauka zdalna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ta metoda jest skierowana głównie do klientów często
przebywających poza swoim miejscem zamieszkania np. przez wyjazdy służbowe albo takich, którzy z różnych powodów preferują taki tryb nauki angielskiego. Wrocław i każda inna lokalizacja wchodzi w grę, jeśli tylko masz dostęp do internetu — razem możemy uczyć się wszędzie!

Angielski dla dorosłych we Wrocławiu, pod okiem doświadczonych lektorów z Moose, może się także odbywać w naszych specjalnie przygotowanych salach zajęciowych.W razie potrzeby zajęcia mogą także odbywać się w domu lektora mieszkającego najbliżej dogodnej dla klienta lokalizacji.
Zapraszamy do kontaktu!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka