Jak i gdzie uczymy?


Naszą misją jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb kursantów. 

Postawiliśmy na indywidualne zajęcia,ale dla Waszych potrzeb organizujemy również kursy dla małych grup. 

Indywidualnie dopasowujemy do potrzeb Ucznia program nauczania i podręcznik. Specjalizujemy się w nauczaniu –  dzięki temu nasi uczniowie osiągają szybkie i widoczne rezultaty w nauce.

Dobieramy najlepszego lektora, biorąc pod uwagę wiek, poziom, cel oraz zaawansowanie językowe Ucznia. 

Jeśli szukasz szkoły, za pośrednictwem której, pomożesz dzieciom w lekcjach, przygotujesz się do egzaminu lub zrealizujesz kurs z językiem specjalistycznym np. biznesowym – jesteśmy najlepszym wyborem!

Na drodze wieloetapowej rekrutacji selekcjonujemy najlepszych lektorów, którzy potrafią skutecznie przekazywać wiedzę. Nasi lektorzy posiadają najlepsze wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na skuteczność nauczania. Starannie sprawdzeni lektorzy z najlepszym wykształceniem są gwarancją efektywnych kursów. 

Tak samo perfekcyjnie dobieramy też lektora do Ucznia, by odpowiadał na jego potrzeby i mógł zapewnić mu autorski kurs, oparty na interesujących go zagadnieniach. Dzięki temu uczymy tylko praktycznych rzeczy, które podnoszą poziom zaawansowania kursantów.

 Jesteśmy także bardzo elastyczni w kwestii terminów zajęć – to Klient ma tu najwięcej do powiedzenia. 

Uczymy już od wczesno porannych godzin, przez 7 dni w tygodniu. Terminy zajęć ustalają Państwo bezpośrednio z lektorami, co daje dużą elastyczność w realizacji kursów. 

Cenimy czas kursantów i dlatego właśnie dla Waszej wygody dojeżdżamy do wskazanych miejsc – do domu, do pracy lub kawiarni na terenie Wrocławia.  Dzięki czemu nasi uczniowie mogą skupić się bezpośrednio na nauce, nie tracąc cennego czasu na dojazd. 

Dla osób, którzy wolą uczyć się poza domem, mamy do dyspozycji sale lekcyjne z pełnym wyposażeniem, w których również odbywają indywidualne zajęcia.  Jednocześnie dla kursantów, dla których dojazd do Centrum jest czasochłonny, proponujemy zajęcia u lektora w domu, który mieszka jak najbliżej Ucznia lub poprzez Skype.

Zadzwoń i dowiedz się więcej.  

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji