Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Krzysztof
Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Pasjonuję się nauczaniem oraz poznawaniem nowych języków i kultur. Z Moose jestem już związany od 2013.

Zdjęcie na temat Lektor niemieckiego i angielskiego
Edyta
Lektor niemieckiego i angielskiego

Pochodzę z Wrocławia, ale studia ukończyłam w Niemczech i tam też mieszkałam przez większość mojego życia. W tym czasie zdołałam opanować język niemiecki do perfekcji oraz nauczyłam się wykorzystywać go w biznesie. Teraz chętnie dzielę się moją wiedzą językową z moimi uczniami.

Zdjęcie na temat Lektor języka rosyjskiego
Marta
Lektor języka rosyjskiego

Na imię mam Marta i obecnie studiuję filologię rosyjską.  Interesuję się podróżowaniem oraz czytaniem. Od zawsze obiektem moich zainteresowań był również język rosyjski, dzięki któremu odkryłam swój talent w nauczaniu języków obcych.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego od 2012 roku, kiedy to uzyskałem uprawnienia CELTA (Certificate of English Teaching to Adults) na West Cheshire College w Chester. Rok wcześniej w tej samej szkole zdobyłem CAE (Certificate of Proficiency in English).

Po uzyskaniu certyfikatu prowadziłem kursy dla imigrantów w UK w organizacjach charytatywnych i prywatnej szkole języka angielskiego.

Po powrocie do kraju podjąłem pracę w CJO MOOSE gdzie wykorzystuję moje 10-letnie doświadczenie z pracy w UK. Staram się, aby lekcje były bezstresowe, stawiam na konwersacje i humor.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji