Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor - zajęcia przez Skype
Krzysztof
Lektor - zajęcia przez Skype

Jestem absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Pasjonuję się nauczaniem oraz poznawaniem nowych języków i kultur. Z Moose jestem już związany od 2013.

Zdjęcie na temat Lektor języka rosyjskiego
Marta
Lektor języka rosyjskiego

Na imię mam Marta i obecnie studiuję filologię rosyjską.  Interesuję się podróżowaniem oraz czytaniem. Od zawsze obiektem moich zainteresowań był również język rosyjski, dzięki któremu odkryłam swój talent w nauczaniu języków obcych.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego od 2012 roku, kiedy to uzyskałem uprawnienia CELTA (Certificate of English Teaching to Adults) na West Cheshire College w Chester. Rok wcześniej w tej samej szkole zdobyłem CAE (Certificate of Proficiency in English).

Po uzyskaniu certyfikatu prowadziłem kursy dla imigrantów w UK w organizacjach charytatywnych i prywatnej szkole języka angielskiego.

Po powrocie do kraju podjąłem pracę w CJO MOOSE gdzie wykorzystuję moje 10-letnie doświadczenie z pracy w UK. Staram się, aby lekcje były bezstresowe, stawiam na konwersacje i humor.

Zdjęcie na temat
Iwona

Języka angielskiego zaczęłam się uczyć jako małe dziecko, od razu pokochałam ten język i zostało mi tak do dzisiaj. Teraz jako magister anglistyki chętnie dzielę się swoją wiedzą z innymi. 

     Mam indywidualne podejście do każdego ucznia i na pewno znajdziemy wspólny język. Razem wyruszymy w fascynującą podróż po języku angielskim, który wcale nie jest taki straszny jak go malują. Może na zajęciach nie nauczymy się jak przejąć władzę nad światem, ale na pewno nauczymy się w nim sprawniej komunikować. 

   Interesuję się nie tylko językami obcymi, ale m.in.  historią komputerów wszelkiej maści (im starsze tym lepsze), szeroko pojętym rękodziełem (począwszy od wyrobu biżuterii, a skończywszy na szyciu torebek), oraz kolekcjonowaniem ciekawych angielskich słów.  

 

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji