Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego od 2012 roku, kiedy to uzyskałem uprawnienia CELTA (Certificate of English Teaching to Adults) na West Cheshire College w Chester. Rok wcześniej w tej samej szkole zdobyłem CAE (Certificate of Proficiency in English).

Po uzyskaniu certyfikatu prowadziłem kursy dla imigrantów w UK w organizacjach charytatywnych i prywatnej szkole języka angielskiego.

Po powrocie do kraju podjąłem pracę w CJO MOOSE gdzie wykorzystuję moje 10-letnie doświadczenie z pracy w UK. Staram się, aby lekcje były bezstresowe, stawiam na konwersacje i humor.

Zdjęcie na temat
Iwona

Języka angielskiego zaczęłam się uczyć jako małe dziecko, od razu pokochałam ten język i zostało mi tak do dzisiaj. Teraz jako magister anglistyki chętnie dzielę się swoją wiedzą z innymi. 

     Mam indywidualne podejście do każdego ucznia i na pewno znajdziemy wspólny język. Razem wyruszymy w fascynującą podróż po języku angielskim, który wcale nie jest taki straszny jak go malują. Może na zajęciach nie nauczymy się jak przejąć władzę nad światem, ale na pewno nauczymy się w nim sprawniej komunikować. 

   Interesuję się nie tylko językami obcymi, ale m.in.  historią komputerów wszelkiej maści (im starsze tym lepsze), szeroko pojętym rękodziełem (począwszy od wyrobu biżuterii, a skończywszy na szyciu torebek), oraz kolekcjonowaniem ciekawych angielskich słów.  

 

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Claire
Lektor języka francuskiego

Cześć, jestem Clair i pochodzę z Francji. Francuski jest moim pierwszym językiem więc jeśli chcesz mogę pomóc Ci opanować go od podstaw lub polepszyć Twoje umiejętności w konwersacji.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego i hiszpańskiego
Zofia
Lektor języka angielskiego i hiszpańskiego
W wieku 5 lat uznałam język angielski za swój ulubiony przedmiot i tak zostało przez długie lata szkolnej edukacji. Potem zafascynowałam się brzmieniem języka i bogactwem kulturowym światów hiszpańskojęzycznych. Z pasją do języków i kultur studiowałam na kierunku filologicznym etnolingwistyka. Pracowałam za granicą, brałam udział w projektach międzynarodowych i wymianach studenckich. Dziś podróżuję w rozmaitych celach, od konferencji branżowych po spotkania z przyjaciółmi z odległych zakątków świata. Tak rozwijam empatię, zainteresowania i uczę się patrzeć z różnych perspektyw. Zarówno w czasie wolnym, jak i podczas zajęć z zaangażowaniem dzielę się tym, co wiem. Równie chętnie dowiaduję się nowych rzeczy od uczniów - do każdej interakcji podchodzę jak do okazji, by nauczyć się czegoś wartościowego, a praca z ludźmi to dla mnie przyjemność i źródło inspiracji.
Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji