<

Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka rosyjskiego
Marta
Lektor języka rosyjskiego

Na imię mam Marta i obecnie studiuję filologię rosyjską.  Interesuję się podróżowaniem oraz czytaniem. Od zawsze obiektem moich zainteresowań był również język rosyjski, dzięki któremu odkryłam swój talent w nauczaniu języków obcych.

Zdjęcie na temat Lektor niemieckiego i angielskiego
Edyta
Lektor niemieckiego i angielskiego

Pochodzę z Wrocławia, ale studia ukończyłam w Niemczech i tam też mieszkałam przez większość mojego życia. W tym czasie zdołałam opanować język niemiecki do perfekcji oraz nauczyłam się wykorzystywać go w biznesie. Teraz chętnie dzielę się moją wiedzą językową z moimi uczniami.

Zdjęcie na temat Native speaker języka hiszpańskiego
Lucas
Native speaker języka hiszpańskiego

Hola! Jestem Lucas i pochodzę z Madrytu. Przeprowadziłem się do Polski 6 lat temu i od tego czasu nauczam języka hiszpańskiego. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci pomóc w nauce oraz lepszym poznaniu hiszpańskiej kultury.

Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego dla dzieci
Klaudia
lektorka języka angielskiego dla dzieci

Hejka, jestem lektorką języka angielskiego, uczę tylko i wyłącznie dzieci do 12 roku życia. Jestem absolwentką Kolegium Języków Obcych i pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. W Moose pracuje od 5 lat , stawiam na nowoczesne formy nauczania języka angielskiego. W nauczaniu języka wykorzystuje nowoczesne zabawki edukacyjne oraz specjalne programy komputerowe. U mnie dzieci nigdy się nie nudzą . Mam męża i 3 letniego syna Adriana. W wolnym czasie gram na pianinie i gitarze. 

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji