Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego od 2012 roku, kiedy to uzyskałem uprawnienia CELTA (Certificate of English Teaching to Adults) na West Cheshire College w Chester. Rok wcześniej w tej samej szkole zdobyłem CAE (Certificate of Proficiency in English).

Po uzyskaniu certyfikatu prowadziłem kursy dla imigrantów w UK w organizacjach charytatywnych i prywatnej szkole języka angielskiego.

Po powrocie do kraju podjąłem pracę w CJO MOOSE gdzie wykorzystuję moje 10-letnie doświadczenie z pracy w UK. Staram się, aby lekcje były bezstresowe, stawiam na konwersacje i humor.

Zdjęcie na temat Native speaker języka hiszpańskiego
Lucas
Native speaker języka hiszpańskiego

Hola! Jestem Lucas i pochodzę z Madrytu. Przeprowadziłem się do Polski 6 lat temu i od tego czasu nauczam języka hiszpańskiego. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci pomóc w nauce oraz lepszym poznaniu hiszpańskiej kultury.

Zdjęcie na temat lektor języka biznesowego
Wojtek
lektor języka biznesowego

Ukończyłem filologię angielską w 1998 roku, 3 lata mieszkałem w Wielkiej Brytanii, prowadząc lekcje w korporacjach. Po powrocie do Polski zacząłem specjalizować się w języku biznesowym. Mam duże doświadczenie w nauczaniu na każdym poziomie języka angielskiego, prowadziłem zajęcia z prezesami i dyrektorami największych firm w Polsce. Nie prowadzę zajęć z dziećmi. W  wolnym czasie interesuję się kinem i literaturą amerykańską. Mam żonę i 2 dzieci. Jestem autorem artykułów dotyczących nauczania języka angielskiego w biznesie. 

Zdjęcie na temat Lektor niemieckiego i angielskiego
Edyta
Lektor niemieckiego i angielskiego

Pochodzę z Wrocławia, ale studia ukończyłam w Niemczech i tam też mieszkałam przez większość mojego życia. W tym czasie zdołałam opanować język niemiecki do perfekcji oraz nauczyłam się wykorzystywać go w biznesie. Teraz chętnie dzielę się moją wiedzą językową z moimi uczniami.

Wczytaj kolejne