Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat lektor języka biznesowego
Wojtek
lektor języka biznesowego

Ukończyłem filologię angielską w 1998 roku, 3 lata mieszkałem w Wielkiej Brytanii, prowadząc lekcje w korporacjach. Po powrocie do Polski zacząłem specjalizować się w języku biznesowym. Mam duże doświadczenie w nauczaniu na każdym poziomie języka angielskiego, prowadziłem zajęcia z prezesami i dyrektorami największych firm w Polsce. Nie prowadzę zajęć z dziećmi. W  wolnym czasie interesuję się kinem i literaturą amerykańską. Mam żonę i 2 dzieci. Jestem autorem artykułów dotyczących nauczania języka angielskiego w biznesie. 

Zdjęcie na temat Native speaker języka hiszpańskiego
Lucas
Native speaker języka hiszpańskiego

Hola! Jestem Lucas i pochodzę z Madrytu. Przeprowadziłem się do Polski 6 lat temu i od tego czasu nauczam języka hiszpańskiego. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci pomóc w nauce oraz lepszym poznaniu hiszpańskiej kultury.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego i hiszpańskiego
Zofia
Lektor języka angielskiego i hiszpańskiego
W wieku 5 lat uznałam język angielski za swój ulubiony przedmiot i tak zostało przez długie lata szkolnej edukacji. Potem zafascynowałam się brzmieniem języka i bogactwem kulturowym światów hiszpańskojęzycznych. Z pasją do języków i kultur studiowałam na kierunku filologicznym etnolingwistyka. Pracowałam za granicą, brałam udział w projektach międzynarodowych i wymianach studenckich. Dziś podróżuję w rozmaitych celach, od konferencji branżowych po spotkania z przyjaciółmi z odległych zakątków świata. Tak rozwijam empatię, zainteresowania i uczę się patrzeć z różnych perspektyw. Zarówno w czasie wolnym, jak i podczas zajęć z zaangażowaniem dzielę się tym, co wiem. Równie chętnie dowiaduję się nowych rzeczy od uczniów - do każdej interakcji podchodzę jak do okazji, by nauczyć się czegoś wartościowego, a praca z ludźmi to dla mnie przyjemność i źródło inspiracji.
Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego dla dzieci
Klaudia
lektorka języka angielskiego dla dzieci

Hejka, jestem lektorką języka angielskiego, uczę tylko i wyłącznie dzieci do 12 roku życia. Jestem absolwentką Kolegium Języków Obcych i pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. W Moose pracuje od 5 lat , stawiam na nowoczesne formy nauczania języka angielskiego. W nauczaniu języka wykorzystuje nowoczesne zabawki edukacyjne oraz specjalne programy komputerowe. U mnie dzieci nigdy się nie nudzą . Mam męża i 3 letniego syna Adriana. W wolnym czasie gram na pianinie i gitarze. 

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji