Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat lektor języka biznesowego
Wojtek
lektor języka biznesowego

Ukończyłem filologię angielską w 1998 roku, 3 lata mieszkałem w Wielkiej Brytanii, prowadząc lekcje w korporacjach. Po powrocie do Polski zacząłem specjalizować się w języku biznesowym. Mam duże doświadczenie w nauczaniu na każdym poziomie języka angielskiego, prowadziłem zajęcia z prezesami i dyrektorami największych firm w Polsce. Nie prowadzę zajęć z dziećmi. W  wolnym czasie interesuję się kinem i literaturą amerykańską. Mam żonę i 2 dzieci. Jestem autorem artykułów dotyczących nauczania języka angielskiego w biznesie. 

Zdjęcie na temat Lektor języka rosyjskiego
Marta
Lektor języka rosyjskiego

Na imię mam Marta i obecnie studiuję filologię rosyjską.  Interesuję się podróżowaniem oraz czytaniem. Od zawsze obiektem moich zainteresowań był również język rosyjski, dzięki któremu odkryłam swój talent w nauczaniu języków obcych.

Zdjęcie na temat Lektor niemieckiego i angielskiego
Edyta
Lektor niemieckiego i angielskiego

Pochodzę z Wrocławia, ale studia ukończyłam w Niemczech i tam też mieszkałam przez większość mojego życia. W tym czasie zdołałam opanować język niemiecki do perfekcji oraz nauczyłam się wykorzystywać go w biznesie. Teraz chętnie dzielę się moją wiedzą językową z moimi uczniami.

Zdjęcie na temat Native speaker języka hiszpańskiego
Lucas
Native speaker języka hiszpańskiego

Hola! Jestem Lucas i pochodzę z Madrytu. Przeprowadziłem się do Polski 6 lat temu i od tego czasu nauczam języka hiszpańskiego. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci pomóc w nauce oraz lepszym poznaniu hiszpańskiej kultury.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji