Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego
Oleg
Lektor angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego

Witam! Mam na imię Oleg. Pochodzę z Ukrainy, ale mieszkam we Wrocławiu już ponad roku. Chciałbym opowiedzieć trochę o swoim wykształceniu i doświadczeniu.

Jestem licencjatem filologii angielskiej z podwójną specjalizacją lektora i tłumacza języka angielskiego i niemieckiego. Zanim przeprowadziłem się do Polski, pracowałem ponad 5 lat w rodzinnym biurze tłumaczeń. Od ponad 5 lat uczę angielskiego i francuskiego, zaś od ponad 3 lata hiszpańskiego i włoskiego. Prowadzę kursy angielskiego z językiem specjalistycznym dla prawników, lekarzy oraz przedstawicieli różnych branży biznesowych.

 Przez jeden semestr pracowałem w kijowskim centrum popularyzacji filozofii, gdzie prowadziłem lekcje z starożytnej greki, łaciny i historii greckiej filozofii. Moje zainteresowania, to historia i światowa literatura piękna, historia filozofii, tworzenie muzyki i krótkich opowieści.

Z niecierpliwością czekam na Ciebie na swoich zajęciach!

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Iwona
Lektorka języka angielskiego

Języka angielskiego zaczęłam się uczyć jako małe dziecko, od razu pokochałam ten język i zostało mi tak do dzisiaj. Teraz jako magister anglistyki chętnie dzielę się swoją wiedzą z innymi. 

Mam indywidualne podejście do każdego ucznia i na pewno znajdziemy wspólny język. Razem wyruszymy w fascynującą podróż po języku angielskim, który wcale nie jest taki straszny jak go malują. Może na zajęciach nie nauczymy się jak przejąć władzę nad światem, ale na pewno nauczymy się w nim sprawniej komunikować. 

Interesuję się nie tylko językami obcymi, ale m.in.  historią komputerów wszelkiej maści (im starsze tym lepsze), szeroko pojętym rękodziełem (począwszy od wyrobu biżuterii, a skończywszy na szyciu torebek), oraz kolekcjonowaniem ciekawych angielskich słów.  

Zdjęcie na temat lektor języka biznesowego
Wojtek
lektor języka biznesowego

Ukończyłem filologię angielską w 1998 roku, 3 lata mieszkałem w Wielkiej Brytanii, prowadząc lekcje w korporacjach. Po powrocie do Polski zacząłem specjalizować się w języku biznesowym. Mam duże doświadczenie w nauczaniu na każdym poziomie języka angielskiego, prowadziłem zajęcia z prezesami i dyrektorami największych firm w Polsce. Nie prowadzę zajęć z dziećmi. W  wolnym czasie interesuję się kinem i literaturą amerykańską. Mam żonę i 2 dzieci. Jestem autorem artykułów dotyczących nauczania języka angielskiego w biznesie. 

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Claire
Lektor języka francuskiego

Cześć, jestem Clair i pochodzę z Francji. Francuski jest moim pierwszym językiem więc jeśli chcesz mogę pomóc Ci opanować go od podstaw lub polepszyć Twoje umiejętności w konwersacji.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji