Korepetycje z francuskiego w Częstochowie


Nauka francuskiego – dlaczego warto?

Choć wielu osobom kojarzy się, że francuskiego używamy wyłącznie we Francji, w praktyce przyda się nam również podczas podróży po innych państwach europejskich, ale nie tylko. Znajomość języka może okazać się cenna w trakcie wyjazdu do Monako, Belgii, Luksemburga oraz Szwajcarii. Jeśli wybieramy się poza Europę, korepetycje z francuskiego będą przydatne w Kanadzie, Afryce Centralnej i Zachodniej, na Haiti oraz w Gujanie Francuskiej.

Warto pamiętać, że opisywanym językiem posługuje się około 200 mln ludzi na całym świecie i jest on jednym z oficjalnych Unii Europejskiej. Znajomość francuskiego to jednak atut nie tylko w podróży. Naukę warto rozpocząć lub kontynuować również ze względów zarobkowych i nowych możliwości zatrudnienia. Francuski jako język międzynarodowy pozwala na znalezienie pracy w wielu państwach o wysokim statusie społecznym.

Jak wygląda kurs francuskiego w Częstochowie?

Kurs języka francuskiego prowadzony w Moose to znakomita okazja dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć naukę od podstaw lub rozwinąć swoje umiejętności językowe. Korepetycje są prowadzone w oparciu o stworzony przez nas program nauczania, który wyróżnia się wysoką efektywnością. Nowoczesny system jest jednocześnie ciekawy, dlatego nie trzeba obawiać się żmudnego wkuwania kolejnych słówek.

Ważną informacją dla osób zainteresowanych kursem jest możliwość dopasowania modelu nauki do indywidualnych potrzeb oraz celów językowych, niezależnie od tego, czy interesuje nas francuski od podstaw, czy przejście na wyższy poziom. Oprócz tego zajmujemy się przygotowaniem kursantów do różnego rodzaju egzaminów.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszej szkole językowej?

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Coraz więcej osób dorosłych chciałoby rozpocząć naukę, ale z drugiej strony nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu. Z myślą o nich połączyliśmy korepetycje z francuskiego z możliwością dojazdu do dowolnego wskazanego punktu na terenie miasta Częstochowa. Może być to np. dom lub miejsce pracy. Dzięki temu kursanci nie muszą tracić czasu na dotarcie na zajęcia.

Nasza szkoła zajmuje się prowadzeniem lekcji nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również firm i dzieci. Korepetycje dla najmłodszych mają formę zabawy połączonej z nauką, dzięki czemu edukacja jest z jednej strony ciekawa, a z drugiej efektywna. Wyróżniamy się elastycznym podejściem – lekcje mogą być prowadzone w dowolnym terminie. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Inne korepetycje w Częstochowie