Korepetycje z angielskiego w Częstochowie


Korepetycje z angielskiego – dlaczego warto poprawiać swoje umiejętności językowe?

Angielski jest językiem, bez którego trudno funkcjonować we współczesnym świecie. Jego znajomość przyda się nam zarówno w podróży, jak i podczas załatwiania spraw biznesowych. Kurs angielskiego to zatem znakomita inwestycja dla wszystkich osób, które chcą udoskonalić swoje umiejętności.

Znajomość języka jest wręcz wymagana w niektórych branżach. Trudno też wyobrazić sobie wyjazd za granicę, jeśli nie będziemy w stanie porozumiewać się z mieszkańcami, zwłaszcza w podstawowych sprawach. Nauka angielskiego pozwala na nawiązanie wartościowych relacji oraz korzystanie z ogromnego zasobu wiedzy znajdującego się np. w Internecie. Oprócz tego będziemy mogli oglądać filmy i seriale w oryginalnej wersji, która niejednokrotnie jest znacznie lepsza.

Czym wyróżnia się nasza szkoła języka angielskiego w Częstochowie?

Prowadzimy zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania, a także dla tych, którzy do tej pory nigdy nie mieli styczności z angielskim. W naszej ofercie jest również język biznesowy. Takie korepetycje z angielskiego mogą przydać się wszystkim, którzy przygotowują się np. do awansu w firmie lub planują związać swoją zawodową przyszłość z zagraniczną firmą. Warto pamiętać, że angielski jest językiem międzynarodowym i jednym z oficjalnych ONZ, NATO i Unii Europejskiej.

Obecnie posługują się nim mieszkańcy 55 państw na całym świecie, a oprócz tego jest szeroko rozpowszechniony w 100 krajach. Jako szkoła językowa oferujemy możliwość przygotowania do egzaminów, które potwierdzają znajomość angielskiego na określonym poziomie. Nasze zajęcia są skierowane nie tylko dla indywidualnych klientów, ale również firm oraz dzieci. Oprócz tego możemy poprowadzić lekcje grupowe dla znajomych.

Co jeszcze warto wiedzieć o kursie?

Tym, co wyróżnia naszą szkołę, jest możliwość dopasowania modelu nauki do indywidualnych potrzeb oraz osobistych celów językowych. Lektorzy z pedagogicznym doświadczeniem pracują w oparciu o stworzony przez nas autorski program, który wyróżnia się dużą efektywnością. Nauka angielskiego dla dorosłych może zostać połączona z dojazdem do domu lub pracy klienta. Istnieje także możliwość wybrania innego dowolnego punktu na w granicach miasta Częstochowa. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu.

Wiemy, jak ważna jest nauka w młodym wieku, dlatego kursy stworzone z myślą o dzieciach mają formę zabawy, w trakcie której maluchy zdobywają wiedzę i uczą się nowych słów. Ciekawa i atrakcyjna formuła sprawia, że lekcje wzbudzają zainteresowanie i nie są nieprzyjemnym obowiązkiem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Inne korepetycje w Częstochowie