Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego
Joanna
lektorka języka angielskiego

 Jestem językoznawcą, absolwentką Etnolingwistyki na wydziale Neofilologii poznańskiego UAM. 

Moją pasją są podróże. Uważam, że nie można poznać kraju, jego kultury i tradycji, nie mogąc porozmawiać z jego mieszkańcami. 

Uczę angielskiego, który dziś stanowi lingua franca, jednoczy ludzi na całym globie.

 Jest to pierwszy, podstawowy i niezbędny klucz, bez którego wiele drzwi do świata pozostałoby dla nas zamkniętych.

Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego w Warszawie
Agnieszka
lektorka języka angielskiego w Warszawie

Mam na imię Agnieszka, a nauczanie angielskiego  — zwłaszcza języka specjalistycznego — jest moją pasją. Pracuję jako lektorka już 14 lat, ucząc osoby prywatne oraz pracowników międzynarodowych firm i instytucji państwowych m.in. Business English, języka prawniczego, medycznego, lub angielskiego dla inżynierów. Pracuję również jako copywriterka w języku angielskim. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i posiadaczką Certificate of Proficiency in English (CPE). A w wolnym czasie uwielbiam fotografować, tańczyć, czytać książki i podróżować.

Zdjęcie na temat
Adam

Uczenie po prostu sprawia mi frajdę :) Uśmiech ucznia, gdy dostanie dobrą ocenę; zadowolenie ze skutecznego porozumienia się za granicą; niedowierzanie i radość, gdy uczeń rozumie "słowa z TEJ piosenki"! Pełna satysfakcja, o to przecież chodzi i nauczycielowi i uczniowi.

Doświadczenie? Tajniki pierwszego języka zgłębiałem z elementarza od 12. roku życia, potem poszło już gładko i swobodnie porozumiewam się w 5 językach obcych, znajomość dodatkowych 3 pozwala mi na podstawową komunikację. Pracowałem jako nauczyciel francuskiego w publicznej szkole we Francji, po powrocie do kraju zdobyłem uprawnienia tłumacza przysięgłego i zostałem rzeczoznawcą ministra edukacji ds. podręczników do nauki języka francuskiego.

Efekty? kilku gimnazjalistów ze zdanym egzaminem, kilku maturzystów z najniższym wynikiem przekraczającym 85% - to bardzo krótkie podsumowanie.

Prywatnie lubię podróże, pływanie, grę na pianinie, nową pasją jest nauka języka (nowo)greckiego :)”

 

Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji