Oferta kursów językowych

Kursy językowe Moose Warszawa — wybierz profesjonalizm

Marzy Ci się kurs języka hiszpańskiego lub innego w Warszawie? Wybierz szkołę Moose z 25-letnim doświadczeniem, która świadczy usługi na najwyższym poziomie i dysponuje około setką oddziałów w całej Polsce! Możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą, która obecnie liczy ponad tysiąc lektorów — wielu z nich to absolwenci renomowanych uczelni, a każdy to nauczyciel pełen pasji i wyróżniający się dużym doświadczeniem, które pozwala na efektywne przekazywanie wiedzy. Jesteś gotowy, aby zacząć wspólną naukę z lektorami Moose?

Uczymy osoby na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku — przykładowo, nasze kursy MooseKids są stworzone z myślą o najmłodszych uczestnikach i uczęszczają na nie dzieci od 4. roku życia! Pomagamy się rozwijać dzieciom i dorosłym, osobom prywatnym, aktorom, politykom oraz firmom. Z naszych usług korzystają nawet międzynarodowe marki, np. Toyota, LG czy EuroBank.

Kurs języka włoskiego (i innych) w Moose Warszawa — dlaczego warto?

Najważniejszym celem szkoły językowej Moose jest dostosowanie naszych zajęć do kursantów w 100%. Lekcje najczęściej odbywają się indywidualnie, a klient może zadecydować o ich częstotliwości, terminach, a nawet długości trwania jednych zajęć (zazwyczaj jest to od 60 do 90 minut, ale może być też więcej). Dodatkowo lektor może prowadzić lekcje tam, gdzie chcesz — w naszej dobrze wyposażonej sali zajęciowej, która pozwala w pełni skupić się na zajęciach, w Twoim domu lub siedzibie firmy (lektor dojedzie na miejsce) lub internetowo, za pośrednictwem Skype’a. Przykładowo, jeśli zawsze marzył Ci się kurs języka francuskiego, lektor z Moose Warszawa może przyjeżdżać do Ciebie w wybranych przez Ciebie godzinach albo uczyć Cię zdalnie (przez Skype’a), co jest szczególnie komfortowe dla osób, które często przebywają poza miejscem zamieszkania. Dzięki temu możesz nauczyć się języka, mimo wielu zajęć i zapełnionego grafiku.

Także tematyka zajęć w pełni dopasuje się do Twoich oczekiwań. Jeśli wybierasz np. kurs rosyjskiego w Warszawie, lektor zapyta o Twoje cele i priorytety. Możesz nauczyć się podstawowych zwrotów niezbędnych do komunikacji, uzupełnić braki (np. pozbyć się problemów z gramatyką danego języka), a nawet wzbogacić swoje słownictwo o specjalistyczne terminy, np. medyczne, prawnicze lub techniczne. Dodatkowo z dużymi sukcesami przygotowujemy do dowolnych egzaminów językowych — osoby chętne często wybierają korepetycje lub kurs języka (np. rosyjskiego) w Moose Warszawa.

Kurs włoskiego i innych języków w Moose Warszawa — który wybierzesz?

Jeśli szukasz kursu francuskiego (lub innego języka) w Warszawie, sprawdź naszą ofertę — proponujemy kilka wariantów kursów, aby nauka była dla Ciebie jak najbardziej komfortowa i spełniła Twoje oczekiwania. Obok angielskiego i niemieckiego, nasi klienci coraz chętniej wybierają mniej znane w Polsce języki, decydując się np. na kurs hiszpańskiego w Moose Warszawa. Dla niektórych jest to sposób na zdobycie ciekawej pracy, dla innych — przygotowanie do wyjazdu zagranicznego lub rozwijanie swojej pasji. Jeśli chcesz podnosić swoje kompetencje językowe, nie czekaj — wybierz jedną z opcji, które przygotowaliśmy dla naszych klientów i rozpocznij naukę!

Kurs indywidualny — oferta najpopularniejsza wśród osób prywatnych. Pozwala na naukę języka na każdym poziomie zaawansowania. Lekcje odbywają się indywidualnie (jeden na jeden z lektorem) lub w niewielkich grupach zajęciowych (np. kilkoro przyjaciół). To świetny wybór, jeśli zawsze chciałeś uczyć się języka, ale odkładałeś to na później. Uwierz nam — najtrudniej zacząć. Później, w towarzystwie doświadczonego lektora, nauka pójdzie już z górki, a Ty zyskasz cenną umiejętność.

MooseKids - kurs dla dzieci — dzieci od czwartego roku życia uczestniczą w naszych kursach, chłonąc wiedzę w niesamowitym tempie. Lektorzy z wykształceniem pedagogicznym prowadzą zajęcia w angażujący sposób, dzięki czemu maluchy poznają język poprzez gry i zabawy dostosowane do ich wieku i poziomu znajomości języka. Lekcje mogą odbywać się w domu, co dla rodziców z pewnością jest dużą wygodą.

Kurs dla biznesu i dla korporacji — zostały stworzone z myślą o klientach biznesowych, prowadzących działalność gospodarczą. To kursy, które pozwalają małym i dużym firmom na rozwój i profesjonalny kontakt z klientami zagranicznymi. Inwestycja w umiejętności pracowników przynosi długofalowe korzyści.

Kurs dla VIP — powstał dla osób, które szczególnie cenią sobie komfortową naukę. Ten wariant przewiduje przydzielenie klientowi doradcy pomagającego przez cały czas trwania kursu oraz możliwość nauki języka charakterystycznego dla danej branży.

Kurs internetowy przez Skype’a — ucz się języka, gdziekolwiek jesteś! Opcja nauki zdalnej jest chętnie wybierana przez osoby, które dużo podróżują lub często przebywają na wyjazdach służbowych. To także doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych lub po prostu takich, które cenią komfort internetowej nauki.

Korepetycje — opcja popularna wśród uczniów i studentów, którzy chcą uzupełnić ewentualne braki w wiedzy, powtórzyć materiał i poprawić swoje wyniki w nauce lub przygotować się do egzaminów.