Jak i gdzie uczymy?


Szkoła języków obcych Moose Warszawa. Jak i gdzie uczymy?
W atmosferze sprzyjającej nauce, z motywacją i Twoim zaangażowaniem — abyś mógł obserwować efekty i czerpać przyjemność z rozmowy w języku obcym! Moose to szkoła językowa w Warszawie z ponad 25-letnim stażem, która nieustannie się rozwija i obecnie zatrudnia ponad 1000 lektorów. Uczymy kursantów na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku. Rozwijamy umiejętności dużych i małych — uczymy zarówno czteroletnie dzieci, jak i pracowników międzynarodowych firm, np. Toyota, LG czy EuroBank. Jest to możliwe tylko dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorów i indywidualnemu programowi nauki, dopasowanemu do każdego kursanta.

Są szkoły językowe w Warszawie. I jest Moose.
Filarem naszej działalności jest świetna, profesjonalna kadra lektorów. Bardzo często są oni absolwentami renomowanych uczelni i chętnie dzielą się swoją pasją oraz ogromną wiedzą. Podczas pierwszych zajęć (np. w szkole niemieckiego Moose Warszawa) lektor omawia z kursantem jego cele i priorytety. Następnie dopasowuje zagadnienia i tematykę do potrzeb oraz zainteresowań ucznia. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach zajęciowych (np. kilku pracowników z jednej firmy, grupka przyjaciół). Dzięki takiej formule kursów nauka angielskiego (lub innych języków) w Moose Warszawa jest bardzo efektywna i pozwala szybko podnieść kompetencje językowe.

Dodatkową zaletą szkoły angielskiego (i innych języków) Moose Warszawa jest dopasowanie do klienta częstotliwości zajęć, a nawet czasu ich trwania (60, 90 lub więcej minut) i miejsca, w którym odbywają się lekcje. Gdzie uczymy? Nasi kursanci mają do wyboru kilka możliwości:
- Nauka języka w naszej sali zajęciowej (ul. Nowy Świat 54/56, blisko Metra Świętokrzyska/Nowy Świat). To dobrze wyposażone pomieszczenie, w którym unikniesz rozpraszających bodźców.
- Na życzenie klienta lektor może poprowadzić zajęcia w domu lub siedzibie firmy kursanta. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu szkoła języka angielskiego (lub innego) Moose Warszawa może dosłownie zapukać do Twoich drzwi. To doskonały sposób na oszczędność czasu i pieniędzy. To rozwiązanie szczególnie doceniają rodzice, którzy wykupują kurs dla swoich dzieci i nie muszą martwić się dowozem dziecka na zajęcia.
- W szczególnych przypadkach kurs może odbywać się w domu lektora, który np. mieszka w pobliżu klienta.
- Dla osób, które dużo podróżują, często przebywają na wyjazdach służbowych, mogą mieć problem z dotarciem na zajęcia lub są zapracowane, przygotowaliśmy możliwość nauki przez Skype’a. Nie musisz rezygnować np. ze szkoły języka niemieckiego Moose Warszawa — z naszymi lektorami możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie!

Moose Warszawa — szkoła językowa dla każdego
Szkoła Moose oferuje angielski dla dorosłych w Warszawie i okolicach. Uczymy zarówno podstaw, jak i bardzo zaawansowanych zagadnień, np. prowadzimy zajęcia z języka biznesowego, specjalistycznego słownictwa technicznego lub terminologii charakterystycznej dla branży wskazanej przez klienta. Dodatkowo z dużymi sukcesami przygotowujemy do wszystkich typów egzaminów pozwalających uzyskać certyfikaty znajomości języka. W ofercie posiadamy także angielski dla dzieci MooseKids Warszawa. Zajęcia z dziećmi prowadzą lektorzy z wykształceniem pedagogicznym, którzy poprzez ciekawe gry i zabawy potrafią zaangażować dziecko w proces nauki i rozwinąć w nim ciekawość świata oraz pasję zdobywania wiedzy. Już czterolatki uczą się z nami, rozwijając nowe umiejętności i chłonąc wiedzę w niesamowitym tempie. Rodzice bardzo chętnie korzystają z opcji dojazdu lektora do domu klienta — to bardzo duży komfort.

Starsza młodzież szkolna chętnie korzysta z korepetycji oferowanych przez Moose Warszawa. Szkoła językowa to doskonałe miejsce, by podszkolić swoje umiejętności posługiwania się językiem obcym i — co za tym idzie — poprawić swoje wyniki w nauce. To także inwestycja we własną przyszłość. Coraz więcej młodych ludzi zdaje sobie sprawę, że znajomość języków obcych to bardzo wartościowa umiejętność na rynku pracy. 

Prowadzimy także zajęcia dla klientów biznesowych (posiadających działalność gospodarczą) i korporacji. Nauka języka to doskonała, długofalowa inwestycja w firmę, która dzięki poznaniu języka może trafić na rynki zagraniczne i pozyskiwać nowych klientów. Firmy chętnie decydują się na zajęcia w niewielkiej grupie, z dojazdem lektora do biura.

Jednak największą grupą są nasi klienci indywidualni — te osoby, które postanowiły zadbać o własny rozwój i zmienić coś w swoim życiu. Czasem motywacją jest chęć zdobycia ciekawszej, lepiej płatnej pracy, innym razem plan wyjazdu za granicę (w celach zarobkowych lub turystycznych). Bez względu na motywację, nauka języka angielskiego w Moose Warszawa to zawsze dobry wybór — ta umiejętność może nam się przydać w najmniej oczekiwanym momencie, albo otworzyć nas na nowe możliwości.

Jeśli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Kliknij zakładkę Kontakt i zadzwoń do nas lub napisz maila. Chętnie pomożemy lub umówimy Cię na pierwsze zajęcia. Nie czekaj — sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

ZAPRASZAMY!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka