Jak i gdzie uczymy?


Jak uczymy w naszym oddziale warszawskim? 

W atmosferze sprzyjającej nauce, z motywacją i Twoim zaangażowaniem - abyś mógł obserwować efekty i czerpać przyjemność z rozmowy w języku obcym! 

Mamy świetną dynamiczną i profesjonalną kadrę lektorów w każdym wieku z szerokim zakresem możliwości, różnorodnym doświadczeniem i kompetencjami. Jesteśmy w stanie sprostać wielu potrzebą, ponieważ nasi nauczyciele prowadzą kursy indywidualna bądź w bardzo małych grupach.

To swoisty komfort pracy dla klienta oraz lektora. Stawiamy na indywidualność, różnorodność i elastyczność tak, aby każdy czuł komfort pracy, miał motywację, był zaangażowany w naukę języka i z przyjemnością mógł obserwować postępy: w szkole, w pracy, w podróży ….

Nasi lektorzy przechodzą wieloetapową rekrutację na której bardzo dokładnie sprawdzamy poziom znajomości języka. Mają dostęp do biblioteczki i najnowszych materiałów. Prowadzimy dla nich szkolenia i zapewniamy wsparcie działu metodycznego. Sylwetki i opis naszych lektorów znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu!

Wyjaśnimy wszelkie szczegóły współpracy, ustalimy dogodne terminy lekcji i dobierzemy lektora, który sprosta Twoim wymaganiom – wraz z działem metodycznym nasz lektor pomoże określić profil kursu, wybierze najlepszą metodę nauki pod kątem celu, wieku Twoich potrzeb, percepcji i możliwości nauki.

Wiemy jak dobrze uczyć jesteśmy na rynku już 25 lat!

Zaczynamy od kilku ważnych pytań:

- DLACZEGO chcesz się uczyć wybranego języka?

W naszej ofercie znajdziesz ich wiele jak angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, francuski, rosyjski, polski jako obcego lub inny.

- CZY przed Tobą ważne wydarzenie, decyzja, a może myślisz o przyszłości Twojego dziecka:

Pomożemy przygotować do spotkania biznesowego, do rozmowy jeśli myślisz o zmianie pracy, potrzebujesz certyfikatu językowego, a może przed Tobą matura, egzaminem ósmoklasisty, wymarzone studia, zawód. Myślisz o przyszłości Twojego dziecka, chcesz dać mu wsparcie w szkole, zależy Ci na pracy własnej, rozwoju, a może nauka języków jest Twoja pasją i hobby. Dla nas to nie problem nasi lektorzy dopasują program zajęć dla Ciebie.

- jak długo i jak często chcesz się uczyć języka?

Każde spotkanie trwa co najmniej 60 min, jeśli zależy Ci na szybszych efektach proponujemy lekcje 90 minutowe, a spotkania mogą się odbywać kilka razy w tygodniu, w wyznaczonym dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. 

- gdzie chciałbyś się uczyć, w swoim domu, w biurze, a może w naszych salach lekcyjnych?

Nasi Lektorzy dojeżdżają w ustalone przy zapisie miejsce, dzięki temu masz więcej czasu na naukę, nie tracisz czasu na dojazd. Jeśli wolałbyś skorzystać z naszych sal lekcyjnych to zapraszamy do naszego biura, które mieście się w klimatycznym miejscu Warszawy ul. Nowy Świat 54/56, blisko Metra Świętokrzyska/Nowy Świat.  

W biurze profesjonalny, doświadczony, serdeczny zespół doradców zadba o kwestie formalne i przebieg kursu. Jeśli masz pytania, wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.

Jak widzisz nasza oferta jest dla każdego i w każdym miejscu. Na żywo i On-Line – wszystko zależy od Ciebie jak szybko nauczysz się wymarzonego języka, my pomożemy w zorganizowaniu kursu, dobraniu wykfalifikowanego lektora, który dojedzie do Ciebie na kurs. 

ZAPRASZAMY!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji