Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Alicja
Lektor języka francuskiego

Nazywam się Alicja. Skończyłam dwa kierunki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu: dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz filologię romańską. Językiem francuskim zainteresowałam się w liceum. Jeśli chodzi o moje pasje, to jak każdy w dobie Netflixa, jestem uwikłana w kulturę popularną. Lubię również ten stan, gdy książki wciągają do swojego świata. Jeśli chodzi o naukę języka, to skończyłam specjalność nauczycielską, w szkole językowej MOOSE pracuję od października 2018. W nauce liczy się dla mnie to, żeby uczeń nie czuł się przygnieciony nowymi informacjami, dlatego staram się dostosowywać materiał oraz poszukiwać dróg, które będą łączyć się również z zainteresowaniami uczniów.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Rafał
Lektor języka angielskiego

Lektor i tłumacz języka angielskiego. Swoją prawdziwą przygodę z językiem rozpoczął od dwuletniego pobytu w Irlandii, a zdobytą tam wiedzę szlifował w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Od wielu lat prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe, kładąc zawsze nacisk na konwersacje oraz indywidualne podejście do klienta. Interesuje się wszystkim, co nieoczywiste, historią oraz grą na gitarze.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Magdalena
Lektor języka angielskiego

Nazywam się Magdalena, jestem studentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Przez  prawie 5 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii oraz ponad rok w Niemczech.

Posiadam również certyfikat CAE z języka angielskiego (potwierdzający znajomość tego języka na poziomie C1).

W pracy lektora najbardziej lubię to, że pomagam uczniom rozwijać ich potencjał językowy, ponieważ wiem jak wiele możliwości stwarza znajomość języków obcych, zwłaszcza w karierze zawodowej.

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Elwira
Lektor języka francuskiego

Ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem nauczycielem z 10-letnim doświadczeniem. Uczyłam w gimnazjach i liceach. Moją pasją jest język francuski. Wolny czas spędzam aktywnie- jeżdżąc na rowerze czy na rolkach.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji