Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Wojciech
Lektor języka angielskiego

Jestem studentem trzeciego roku filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na UMK. Lektorem jestem od niedawna, ale przed dołączeniem do Moose udzielałem korepetycji prywatnie oraz przygotowywałem do egzaminów maturalnych przez trzy lata. Jeżeli chodzi o nauczanie języka twierdzę, że najważniejszym jest to co uczeń chce osiągnąć; niezależnie czy chodzi o lepsze zrozumienie bardziej zawiłej terminologii, czy zwykłe porozumienie się bez problemów w kawiarni za granicą. Liczy się dla mnie przede wszystkim możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia. Większość mojego czasu wolnego spędzam na siłowni, oraz grając w różnorakie gry. Staram się jednak nie ograniczać tylko do tego i ostatnio zacząłem też uczyć się szydełkowania i szermierki.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Aleksander
Lektor języka angielskiego

Mam na imię Aleksander i jestem studentem trzeciego roku filologii romańskiej ze specjalizacją nauczycielską na UMK. Uczę języka angielskiego, ponieważ towarzyszy mi od najmłodszych lat. Używam go codziennie do rozmów ze znajomymi, ale także do czytania czy oglądania filmów oraz seriali. Lektorem jestem od pół roku, ale już mogę się pochwalić znajomością języka technicznego i biznesowego. Bardzo często swoim uczniom staram się wprowadzać przydatne zwroty i słówka ze świata popkultury amerykańskiej i brytyjskiej. Staram się również, aby zajęcia były prowadzone według indywidualnych potrzeb uczniów. Duży nacisk kieruję na naukę mówienia.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Daria
Lektorka języka angielskiego

Mam na imię Daria i jestem absolwentem filologii angielskiej oraz biologii sądowej na UMK. Obecnie studiuje diagnostykę molekularną. Angielskiego uczę od 4 lat. Kiedy zaczęłam uczyć, nie sądziłam, że będę chciała zostać nauczycielem na dłużej. Okazało się jednak, że uczenie daje mi dużą satysfakcję. Sukcesy moich uczniów zmotywowały mnie, aby pracować w tym zawodzie dalej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym, uczyłam również osoby obcojęzyczne. Do moich zainteresowań należą kryminalistyka oraz tafonomia. 

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Milena
Lektorka języka angielskiego

Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku administracja. Pasjonuje mnie nauczanie języka angielskiego, od czterech lat uczę dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Posiadam certyfikat potwierdzający znajomość języka na poziomie B2. Mam bardzo dobre podejście do dzieci i młodzieży, nauczanie sprawia mi wiele radości i daje ogromną satysfakcję gdy mogę dzielić sukcesy moich podopiecznych.

Wczytaj kolejne