Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat lektor języka angielskiego
Jakub
lektor języka angielskiego

Magister filologii angielskiej, nauczyciel języka angielskiego od 10 lat, z doświadczeniem w nauczaniu języków specjalistycznych (biznesowy, techniczny, księgowy). W swoje zajęcia wplata elementy języka współczesnego oraz kultury krajów anglojęzycznych. Fan kultury popularnej, literatury, w wolnych chwilach cukiernik-amator. 

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Alicja
Lektor języka francuskiego

Nazywam się Alicja. Skończyłam dwa kierunki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu: dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz filologię romańską. Językiem francuskim zainteresowałam się w liceum. Jeśli chodzi o moje pasje, to jak każdy w dobie Netflixa, jestem uwikłana w kulturę popularną. Lubię również ten stan, gdy książki wciągają do swojego świata. Jeśli chodzi o naukę języka, to skończyłam specjalność nauczycielską, w szkole językowej MOOSE pracuję od października 2018. W nauce liczy się dla mnie to, żeby uczeń nie czuł się przygnieciony nowymi informacjami, dlatego staram się dostosowywać materiał oraz poszukiwać dróg, które będą łączyć się również z zainteresowaniami uczniów.

Zdjęcie na temat Lektor języka rosyjskiego i angielskiego
Rafał
Lektor języka rosyjskiego i angielskiego

Jestem lektorem języka rosyjskiego i angielskiego już od 4 lat. Oba języki są moją wielką pasją, stale mam z nimi żywy kontakt i cały czas doskonalę ich znajomość. Nauczanie sprawia mi ogromną satysfakcję, przy czym zawsze powtarzam moim uczniom, że jestem po to, by pomóc im w celu, jaki oni sami przed sobą postawili, niezależnie od tego, czy jest to opanowanie słownictwa i gramatyki w celu przystąpienia do egzaminu, czy nauczenie się swobodnej komunikacji w danym języku. W procesie nauczania stawiam nacisk na podejście komunikacyjne oraz metodę bezpośrednią, które zapewniają nacisk na mówienie i zastosowanie znajomości języka w praktyce. Używam też wielu pomocy multimedialnych: interaktywnych fiszek do nauki słownictwa oraz interesujących materiałów wideo dostosowanych do wieku i poziomu ucznia.

Czas prywatny lubię spędzać w towarzystwie przyjaciół lub dobrej książki i muzyki. Staram się jak najwięcej podróżować, aby zetknąć się z inną kulturą, kuchnią i sposobem myślenia.

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Elwira
Lektor języka francuskiego

Ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem nauczycielem z 10-letnim doświadczeniem. Uczyłam w gimnazjach i liceach. Moją pasją jest język francuski. Wolny czas spędzam aktywnie- jeżdżąc na rowerze czy na rolkach.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji