Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Adrian
Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem UMK, posiadam tytuł magistra filologii angielskiej oraz tytuł licencjata Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu. Mam długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno w placówkach publicznych, jak i w prywatnych szkołach językowych. Z Moose jestem związany od 2011 roku, prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe, duży nacisk kładąc na rozwój zdolności konwersacyjnych. Interesuję się filmem, malarstwem, muzyką, literaturą, komiksem oraz wieloma innymi dziedzinami sztuki. Lubię jeździć na rowerze i eksperymentować z dźwiękiem w programie Ableton Live.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Aleksandra
Lektorka języka angielskiego

Uczę języka angielskiego od 2 lat. Regularnie wyjeżdżam do Anglii, dzięki czemu mam stały kontakt z językiem i wiem, jak ważne jest przełamanie bariery mówienia. Najważniejsze dla mnie jest indywidualne podejście do ucznia - dopasowanie tematów i formy lekcji do jego zainteresowań. Ze mną możesz spodziewać się zróżnicowanych lekcji z wykorzystaniem materiałów multimedialnych, gier planszowych, fragmentów popularnych piosenek czy seriali. Nie ważne, czy chcesz rozpocząć naukę od podstaw, czy rozwijać swoje umiejętności językowe - razem będziemy się świetnie bawić! Najbardziej spełniam się ucząc dzieci oraz młodzież. Moimi największymi pasjami są dietetyka oraz gry komputerowe.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Karolina
Lektorka języka angielskiego

Mam na imię Karolina i jestem lektorką angielskiego. Mogę pochwalić się edukacją zarówno akademicką (magister filologii angielskiej) jak i samozwańczą nauką, która doprowadziła mnie między innymi do certyfikatu CAE. Uczę zarówno dzieci i młodzież, ale najbardziej skupiam się obecnie na dorosłych i Business English. Pracuję metodą Immersion i częściowo Direct, używając jak najwięcej angielskiego na lekcji i aktywując słownictwo w mowie. Lubię podróże, wycieczki rowerowe, koty i książki rozwojowe.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego i hiszpańskiego
Natalia
Lektorka języka angielskiego i hiszpańskiego

Mam na imię Natalia i jestem absolwentką UMK w Toruniu, gdzie studiowałam lingwistykę stosowaną - język włoski z językiem hiszpańskim. Aktualnie jestem w trakcie studiów na kierunku filologicznym - język angielski w tłumaczeniach. Posiadam certyfikat znajomości angielskiego na poziomie C1 (CAE). Językiem angielskim posługuję się na co dzień, mam spore doświadczenie w nauce różnych grup językowych - od dzieciaczków w wieku 4 lat, aż po osoby starsze na każdym etapie nauki. Moim celem jest zainspirowanie Was do pokochania języków, dlatego zawsze stawiam na indywidualne podejście do potrzeb ucznia i zapewnienie miłej, bezstresowej atmosfery.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji