Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Elwira
Lektor języka francuskiego

Ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem nauczycielem z 10-letnim doświadczeniem. Uczyłam w gimnazjach i liceach. Moją pasją jest język francuski. Wolny czas spędzam aktywnie- jeżdżąc na rowerze czy na rolkach.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Rafał
Lektor języka angielskiego

Lektor i tłumacz języka angielskiego. Swoją prawdziwą przygodę z językiem rozpoczął od dwuletniego pobytu w Irlandii, a zdobytą tam wiedzę szlifował w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Od wielu lat prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe, kładąc zawsze nacisk na konwersacje oraz indywidualne podejście do klienta. Interesuje się wszystkim, co nieoczywiste, historią oraz grą na gitarze.

Zdjęcie na temat Lektor języka rosyjskiego i angielskiego
Rafał
Lektor języka rosyjskiego i angielskiego

Jestem lektorem języka rosyjskiego i angielskiego już od 4 lat. Oba języki są moją wielką pasją, stale mam z nimi żywy kontakt i cały czas doskonalę ich znajomość. Nauczanie sprawia mi ogromną satysfakcję, przy czym zawsze powtarzam moim uczniom, że jestem po to, by pomóc im w celu, jaki oni sami przed sobą postawili, niezależnie od tego, czy jest to opanowanie słownictwa i gramatyki w celu przystąpienia do egzaminu, czy nauczenie się swobodnej komunikacji w danym języku. W procesie nauczania stawiam nacisk na podejście komunikacyjne oraz metodę bezpośrednią, które zapewniają nacisk na mówienie i zastosowanie znajomości języka w praktyce. Używam też wielu pomocy multimedialnych: interaktywnych fiszek do nauki słownictwa oraz interesujących materiałów wideo dostosowanych do wieku i poziomu ucznia.

Czas prywatny lubię spędzać w towarzystwie przyjaciół lub dobrej książki i muzyki. Staram się jak najwięcej podróżować, aby zetknąć się z inną kulturą, kuchnią i sposobem myślenia.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Magdalena
Lektor języka angielskiego

Nazywam się Magdalena, jestem studentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Przez  prawie 5 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii oraz ponad rok w Niemczech.

Posiadam również certyfikat CAE z języka angielskiego (potwierdzający znajomość tego języka na poziomie C1).

W pracy lektora najbardziej lubię to, że pomagam uczniom rozwijać ich potencjał językowy, ponieważ wiem jak wiele możliwości stwarza znajomość języków obcych, zwłaszcza w karierze zawodowej.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji