Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Aleksander
Lektor języka angielskiego

Mam na imię Aleksander i jestem studentem trzeciego roku filologii romańskiej ze specjalizacją nauczycielską na UMK. Uczę języka angielskiego, ponieważ towarzyszy mi od najmłodszych lat. Używam go codziennie do rozmów ze znajomymi, ale także do czytania czy oglądania filmów oraz seriali. Lektorem jestem od pół roku, ale już mogę się pochwalić znajomością języka technicznego i biznesowego. Bardzo często swoim uczniom staram się wprowadzać przydatne zwroty i słówka ze świata popkultury amerykańskiej i brytyjskiej. Staram się również, aby zajęcia były prowadzone według indywidualnych potrzeb uczniów. Duży nacisk kieruję na naukę mówienia.

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego, hiszpańskiego i angielskiego
Maciej
Lektor języka francuskiego, hiszpańskiego i angielskiego

Jestem studentem III roku lingwistyki stosowanej język francuski i językiem hiszpańskim na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Korepetycji udzielam od pół roku. W nauczaniu stawiam na komunikatywność. Poza studiami zajmuję się muzyką - od lat gram oraz uczę grać na gitarze i basie.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Agnieszka
Lektorka języka angielskiego

Jestem absolwentką UMK, w 2020 roku uzyskałam tytuł magistra filologii angielskiej. Uczę języka angielskiego od 2018 roku a od 2019 roku jestem lektorką Moose. Staram się dostosować sposób nauczania do osobowości moich uczniów – rozwijam ich znajomość języka angielskiego w przyjazny sposób, często wykorzystując ich indywidualne pasje i zainteresowania. Prywatnie uwielbiam koty, jestem fanką muzyki rockowej i interesuję się gotowaniem.

Zdjęcie na temat Lektorka języka francuskiego
Klaudia
Lektorka języka francuskiego

Nazywam się Klaudia i jestem absolwentką filologii romańskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Aktualnie jestem na studiach magisterskich na tym  samym kierunku, gdyż ważny dla mnie jest nieustanny rozwój. Interesuję się historią, kulturą i literaturą francuską oraz językami francuskim i włoskim. Najbardziej lubię pracować z osobami dorosłymi, które, podobnie jak mnie, fascynuje język francuski. Metody nauczania dopasowuję do potrzeb indywidualnych, zazwyczaj pracuję z konkretnym podręcznikiem / repetytorium i okazjonalnie wprowadzam urozmaicenia związane z kulturą francuską, a także powtórki w celu utrwalenia poznanego materiału.

Wczytaj kolejne