Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Artur
Lektor języka angielskiego

Absolwent Wydziału Filologicznego UKW w Bydgoszczy na kierunku: filologia angielska, 4-letnie studia doktoranckie na UG, specjalność: literaturoznawstwo.
14 lat w zawodzie lektora języków obcych. Zainteresowania: historia i kultura angielskiego obszaru językowego, w szczególności: amerykańska literatura grozy, wojna secesyjna, kultura hip-hopu oraz futbol amerykański. W wolnym czasie: przewodnik turystyczny miejski PTTK.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Adrian
Lektor języka angielskiego

Absolwent UMK, magister filologii angielskiej, licencjat w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu. Długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno w placówkach publicznych, jak i w prywatnych szkołach językowych. Z Moose związany od 2011, prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe, duży nacisk kładąc na rozwój zdolności konwersacyjnych. Interesuję się filmem, muzyką, literaturą, oraz wieloma innymi dziedzinami sztuki. Lubię jeździć na rowerze.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Andrzej
Lektor języka angielskiego

Ukończyłem studia (filologia angielska) 1 stopnia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Poza tym skończyłem kurs anglojęzyczny City & Guilds. Przedtem jednak mieszkałem w Stanach Zjednoczonych ponad 13 lat, gdzie również pracowałem ucząc żyjących tam Polaków języka angielskiego. Moimi uczniami są osoby w różnym wieku. Zajmuję się też tłumaczeniami najróżniejszych tekstów. Całe swoje doświadczenie i wykształcenie mogę połączyć w wykonywanej obecnie pracy, co sprawia mi dużą przyjemność.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Agnieszka
Lektorka języka angielskiego

Jestem absolwentką UMK, w 2020 roku uzyskałam tytuł magistra filologii angielskiej. Uczę języka angielskiego od 2018 roku a od 2019 roku jestem lektorką Moose. Staram się dostosować sposób nauczania do osobowości moich uczniów – rozwijam ich znajomość języka angielskiego w przyjazny sposób, często wykorzystując ich indywidualne pasje i zainteresowania. Prywatnie uwielbiam koty, jestem fanką muzyki rockowej i interesuję się gotowaniem.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji