Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Aleksandra
Lektor języka angielskiego

Mam na imię Aleksandra i jestem studentką drugiego roku drugiego stopnia filologii angielskiej na UMK. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi - zarówno w kwestii nauki języka angielskiego, jak i organizowania innych warsztatów i aktywności. W szkole językowej Moose pracuję już drugi rok. Interesuję się muzyką - gram na perkusji w zespole hardrockowym i jeżdżę na festiwale muzyczne, oraz grafiką - ukończyłam kurs grafiki komputerowej w szkole policealnej i dorywczo zajmuję się tworzeniem ilustracji oraz designem.

Zdjęcie na temat
Kasia

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu oraz mam tytuł licencjata Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (filologia germańska). Udzielam korepetycji od 10 lat, z MOOSE obecnie rozpoczynam 4 rok współpracy. Najchętniej uczę dzieci, młodzież i studentów. Lubię swoją pracę, a sukcesy moich uczniów bardzo mnie cieszą. Moimi pasjami są podróże i kulinaria. 

Zdjęcie na temat
Andrzej

Ukończyłem studia (filologia angielska) 1 stopnia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Poza tym skończyłem kurs anglojęzyczny City & Guilds. Przedtem jednak mieszkałem w Stanach Zjednoczonych ponad 13 lat, gdzie również pracowałem ucząc żyjących tam Polaków języka angielskiego. Moimi uczniami są osoby w różnym wieku. Zajmuję się też tłumaczeniami najróżniejszych tekstów. Całe swoje doświadczenie i wykształcenie mogę połączyć w wykonywanej obecnie pracy, co sprawia mi dużą przyjemność.

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Alicja
Lektor języka francuskiego

Nazywam się Alicja. Skończyłam dwa kierunki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu: dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz filologię romańską. Językiem francuskim zainteresowałam się w liceum. Jeśli chodzi o moje pasje, to jak każdy w dobie Netflixa, jestem uwikłana w kulturę popularną. Lubię również ten stan, gdy książki wciągają do swojego świata. Jeśli chodzi o naukę języka, to skończyłam specjalność nauczycielską, w szkole językowej MOOSE pracuję od października 2018. W nauce liczy się dla mnie to, żeby uczeń nie czuł się przygnieciony nowymi informacjami, dlatego staram się dostosowywać materiał oraz poszukiwać dróg, które będą łączyć się również z zainteresowaniami uczniów.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji