Oferta kursów językowych

Profesjonalne kursy językowe w Toruniu — wybierz szkołę Moose

Szukasz szkoły językowej, która w pełni dostosuje się do Twoich potrzeb? Zależy Ci na profesjonalnym podejściu lektorów i merytorycznej wiedzy, którą nauczyciele będą umieli przekazać w efektywny sposób? Jeśli tak, dobrze trafiłeś — nasza placówka już od 25 lat pomaga kursantom z całej Polski rozwijać kompetencje językowe.

Coraz więcej osób zaczyna rozumieć, jak ważna jest nauka języków obcych. To umiejętność, która otwiera wiele życiowych dróg — pozwala m.in. odbywać fascynujące zagraniczne podróże, poznawać inne kraje i ich kulturę, jest także coraz bardziej poszukiwana na rynku pracy. Płynne posługiwanie się językiem obcym to obecnie doskonały sposób na znalezienie ciekawego, dobrze płatnego etatu. Dlatego coraz więcej osób poszukuje kursów angielskiego (i innych języków) w Toruniu. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w nauce.

Kurs języka angielskiego Moose Toruń — dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Moose to Centrum Języków Obcych, które od 1994 roku rozwija się i gromadzi doświadczenie na temat efektywnej nauki. Obecnie zatrudniamy około 1000 lektorów w 100 oddziałach w całej Polsce. Niejednokrotnie są to absolwenci renomowanych uniwersytetów, więc przekazują wiedzę z dużym doświadczeniem i na wysokim poziomie.

Proces nauki w Moose jest niezwykle efektywny dzięki temu, że nasze zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym — jeden na jeden z lektorem. Na pierwszych zajęciach nauczyciel zapyta Cię o cele i oczekiwania, a następnie stworzy indywidualny program nauki, który będzie odpowiadać Twoim potrzebom oraz poziomowi wiedzy, a dodatkowo będzie oparty o interesującą Cię tematykę. Nie tworzymy dużych grup zajęciowych prowadzonych według jednego schematu. Zamiast tego chcemy usłyszeć, czego naprawdę oczekujesz od kursu i pomóc Ci zdobyć tę wiedzę w maksymalnie efektywny i satysfakcjonujący sposób. Dodatkowo możesz zdecydować o częstotliwości zajęć i długości ich trwania, a także miejscu, w którym będą odbywać się lekcje.

Standardowe rozwiązanie to nauka w naszej sali zajęciowej (mieści się ona na parterze w Nowym Arsenale, ul. Dominikańska 9, wejście B), ale możesz także skorzystać z możliwości dojazdu lektora pod wskazany adres. Wówczas zajęcia odbywają się np. w Twoim domu lub biurze. Czasami, na życzenie klienta, kurs języka angielskiego (lub innego) z Moose Toruń może odbywać się w domu lektora, który np. mieszka w pobliżu kursanta. Prowadzimy także kursy przez internet, za pośrednictwem Skype’a. Co coraz popularniejsze rozwiązanie ze względu na duży komfort i swobodę

Kursy angielskiego i innych języków Moose Toruń — kilka wariantów do wyboru

Nasi klienci mają różne oczekiwania. Uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, dlatego przygotowaliśmy kilka wariantów kursów językowych do wyboru, aby nasza oferta w pełni dopasowała się do potrzeb klientów. Warto wiedzieć, że uczymy różnych języków, m.in. angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego czy polskiego dla obcokrajowców. Jednocześnie stale poszerzamy naszą ofertę. Dodatkowo z dużymi sukcesami przygotowujemy naszych kursantów do dowolnych egzaminów językowych.

Warianty kursów, o których zaraz przeczytasz, dotyczą każdego języka i poziomu zaawansowania oraz są prowadzone przez specjalistów z odpowiednim wykształceniem. Różnice między nimi dotyczą głównie płaszczyzny organizacyjnej.

Kurs dla klientów indywidualnych — to najpopularniejsza forma kursu, dotycząca osób prywatnych. Lekcje najczęściej odbywają się w trybie indywidualnym, ewentualnie w niewielkiej grupie, np. kilku znajomych.

Kurs dla biznesu i dla korporacji — to oferta dla biznesów i osób prowadzących działalność gospodarczą, które chcą zainwestować w rozwój swojej firmy i podnieść kwalifikacje pracowników.

MooseKids, czyli kurs dla dzieci — to oferta dla naszych najmłodszych uczestników (od 4. roku życia!). Nasi lektorzy z wykształceniem pedagogicznym prowadzą zajęcia, nieustannie aktywizując maluchy dzięki angażującym grom i zabawom, co sprawia, że najmłodsi kursanci bardzo lubią w nich uczestniczyć. Rodzice z pewnością docenią możliwość bezpłatnego dojazdu lektora pod wskazany adres — zajęcia mogą odbywać się w domu klientów.

Kurs dla VIP — powstał dla osób, które cenią maksymalny komfort nauki i oczekują usług na najwyższym poziomie. Kursanci VIP otrzymują personalnego doradcę, który pomaga przez cały czas trwania kursu, a także mają możliwość nauki języka biznesowego lub specjalistycznego dla danej branży (np. medycznego, prawniczego, technicznego etc.).

Kurs przez Skype’a — opcja, która szybko zyskuje popularność ze względu na niewątpliwą wygodę. Jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które dużo podróżują lub często przebywają poza miejscem zamieszkania. To także świetny wybór dla osób, które mają napięty grafik, nie chcą tracić czasu na dojazdy lub po prostu cenią taki tryb nauki. Z naszym lektorem możesz uczyć się, gdziekolwiek jesteś — wystarczy tylko dostęp do internetu.

Korepetycje — to zajęcia, które proponujemy młodzieży szkolnej i studentom. Nasi lektorzy pomogą w utrwaleniu materiału z danego języka oraz poprawieniu wyników w nauce.