Jak i gdzie uczymy?


Profesjonalna szkoła języków obcych Moose Toruń. Jak uczymy?

Skutecznie i w przyjaznej atmosferze, a przede wszystkim — w oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania! Tym, co wyróżnia naszą szkołę, jest całkowicie indywidualne podejście do każdego ucznia. Naszym głównym celem jest skupienie 100% uwagi na kursancie i jego indywidualnych potrzebach oraz priorytetach związanych z nauką i doskonaleniem języków obcych. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nasi najmłodsi klienci to przedszkolaki, a najstarsi mają ponad 70 lat.

Placówka Moose z oddziałem w Toruniu to szkoła językowa z ponad 25-letnim doświadczeniem. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy — prowadziliśmy szkolenia dla wielu uznanych marek, np. LG, Eurobank czy Toyota. Mamy także doświadczenie w kształceniu polityków i aktorów — zapewniamy pełną anonimowość. Z naszych usług korzysta także wiele firm toruńskich m.in. CPP Toruń Pacific Sp. z o.o., Nova Trading S.A., Neuca S.A., PBDI S.A., Erbud S.A., Fabryka Mebli Wuteh S.A., MPAK S.C. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać w rozwoju każdemu z naszych klientów!

Szkoła językowa Moose Toruń — kursy z programem nauczania dostosowanym do Ciebie
Kursy językowe prowadzimy w oparciu o indywidualne programy nauczania, każdorazowo przygotowywane pod kątem potrzeb klienta. Nasz lektor dobiera podręczniki, tematykę i zakres materiału po ustaleniu, jakie są cele kursanta. Szkoły językowe w Toruniu i innych miastach często wykorzystują tę samą metodę dla wszystkich uczniów. My uczymy w takim tempie i zakresie, jakiego potrzebujesz i jaki jest dla Ciebie komfortowy. Poza materiałem, z każdym klientem indywidualnie ustalamy częstotliwość nauki angielskiego (lub innego języka) w Moose Toruń, a także terminy i czas trwania pojedynczych zajęć (60, 90 lub więcej minut). Dzięki temu chętni mogą uczyć się w trybie intensywnym i każdy kursant ma możliwość dopasowania zajęć do swojego grafiku i rozkładu dnia. Nasi kursanci mają też możliwość wyboru, gdzie chcą odbywać zajęcia. Standardowym rozwiązaniem jest nauka w naszej sali zajęciowej, która jest dobrze wyposażona i ułatwia skupienie, ograniczając rozpraszające bodźce. Sala naszej szkoły języka angielskiego (i innych) Moose Toruń jest zlokalizowana pod adresem: Nowy Arsenał, ul. Dominikańska 9, wejście B, parter, 87-100 Toruń. Klienci cenią sobie także możliwość umówienia się na zajęcia we własnym domu lub siedzibie firmy — lektor dojeżdża pod wskazany adres. Na życzenie lekcje mogą odbywać się w domu naszego nauczyciela (który np. mieszka w pobliżu klienta). Prowadzimy także zajęcia przez internet, za pośrednictwem Skype’a. Nasze zajęcia mogą odbywać się na terenie całego Torunia: Stare Miasto, Przedmieście Chełmińskie, Koniuchy, Wrzosy, Os. Jar, Przedmieście Bydgoskie, Bielany, Podgórz, Glinki, Stawki Północne i Południowe, Piaski, Rudak, Czerniewice, Mokre, Przedmieście Jakubskie, Rubinkowo I i II, Na Skarpie, Kaszczorek, Bielawy; a także w powiecie toruńskim: Grębocin, Lubicz Dolny i Górny, Krobia, Mierzynek, Brzozówka, Głogowo, Złotoria, Mała i Wielka Nieszawka, Przysiek Rozgarty, Łysomice i wiele innych.

Szkoła angielskiego Moose Toruń — poznaj nasze zalety!
Nasi lektorzy przygotują Cię do wybranego egzaminu np. ósmoklasisty, maturalnego, FCE, CAE, ZD, DELE, DALF i wielu innych. Prowadzimy konwersacje, a także kursy z językiem specjalistycznym np. Business English, językiem medycznym, prawniczym, technicznym i innymi, aby nasi klienci mogli swobodnie posługiwać się słownictwem potrzebnym w pracy zawodowej. Oferujemy angielski (i inne języki) dla dzieci w Moose Toruń. Nasi lektorzy z wykształceniem pedagogicznym prowadzą zajęcia dla maluchów od czwartego roku życia. Dzięki aktywnej nauce poprzez zabawę — w formie śpiewania piosenek, rymowanek, odgrywania scenek, gier itp. - dziecko szybko zdobywa nowe umiejętności, rozwija ciekawość świata, a także świetnie się bawi. Dodatkowo lekcje mogą odbywać się w domu, więc nie trzeba się martwić o dowóz dziecka na zajęcia. Nasi lektorzy prowadzą naukę wielu języków, m.in. angielskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego czy francuskiego. Jednocześnie nieustannie poszerzamy naszą ofertę, więc jeśli interesuje Cię konkretny język — zapytaj nas o niego. Mamy atrakcyjne ceny i ciekawy program lojalnościowy dla stałych klientów. Każdemu z naszych kursantów przysługuje dwutygodniowy okres próbny. Prowadzimy korepetycje dla uczniów i studentów, którzy chcą powtórzyć materiał lub poprawić wyniki w nauce.

Rozpocznij naukę w szkole językowej Moose Toruń
Wiemy, że w dzisiejszych czasach trudno jest wygospodarować wolne chwile na rozwój i naukę języków obcych, dlatego nasza szkoła elastycznie podchodzi do klientów. Z naszymi lektorami możesz uczyć się 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Uczniowie Moose mogą również odwoływać, przekładać i odrabiać zajęcia — to my dopasowujemy się do naszych klientów, a nie oni do nas. Pamiętaj, że każdy powód do nauki jest dobry. Skontaktuj się z nami, klikając zakładkę Kontakt, a chętnie udzielimy dodatkowych informacji lub umówimy Cię na pierwsze zajęcia. 
Zapraszamy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka