Jak i gdzie uczymy?


Szkoła językowa Moose Szubin. Jak uczymy? Fachowo i efektywnie!

Dlaczego Moose, szkoła z 25-letnim doświadczeniem, jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Dlatego, że zależy nam na Twoich oczekiwaniach. Twoje cele i założenia są dla nas ważne. Nie tylko pomożemy Ci dobrać odpowiedni kurs, ale dzięki temu, że potrafimy słuchać — dobierzemy Ci takiego lektora, z którym nauka będzie przyjemnością. Nasi lektorzy to osoby pełne pasji do nauczania i dzielenia się swoja wiedzą. Zaangażowani w 200%.

Uczymy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dzięki indywidualnym lekcjom jesteśmy w stanie skupić się maksymalnie na Twoich potrzebach, czasami także małych brakach, nad którymi trzeba dłużej popracować. U nas nie czujesz presji podążania za innymi w losowo utworzonej grupie i potakiwania, że wszystko jest zrozumiałe, kiedy tak naprawdę coś jest niejasne. Jesteśmy po to, by nauczyć właśnie Ciebie!

Podczas pierwszych zajęć w szkole języków obcych Moose Szubin omówisz z lektorem swoje cele i oczekiwania. Wskażesz, czy najważniejsza jest dla Ciebie np. nauka podstaw przed wyjazdem do pracy za granicę, czy też poprawa gramatyki lub nauka specjalistycznego słownictwa. Lektor dobierze program w taki sposób, by jego tematyka spełniała Twoje oczekiwania. Możesz być pewien, że trafisz pod skrzydła doświadczonego nauczyciela — większość naszych lektorów to absolwenci renomowanych uczelni, którzy z pasją i zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą.

Są szkoły językowe w Szubinie. I jest Moose.

Dzięki temu, że w całej Polsce zatrudniamy około 1000 lektorów, jesteśmy niezwykle elastyczni. Uczymy kursantów z każdej grupy wiekowej i na wielu płaszczyznach, w zależności od tego, na czym chcą się skupić. Zaawansowany angielski dla dorosłych w Szubinie — w tym konwersacje, język biznesowy, medyczny, specjalistyczny nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dzięki dużej elastyczności jesteśmy w stanie dopasować się zarówno do potrzeb najmłodszych (nawet 4-latki uczęszczają na nasze zajęcia!), jak i do oczekiwań renomowanych międzynarodowych firm — z naszych usług korzystał m.in. EuroBank, LG i Toyota. Dużą część naszych klientów stanowią rodzice, którzy zapisują swoje pociechy na naukę angielskiego w Moose Szubin. Już czteroletnie dzieci chętnie uczestniczą w naszych zajęciach, a dzięki angażującym grom i zabawom zdobywają wiedzę w niezwykle szybkim tempie. Lektorzy prowadzą lekcje w taki sposób, by kojarzyły się małym uczniom z przyjemnie spędzonym czasem, a równocześnie rozwijały cenne umiejętności i zaszczepiały w dzieciach ciekawość świata oraz pasję do zdobywania wiedzy. Rodzice doceniają opcję dojazdu lektora pod wskazany adres — dzięki temu angielski dla dzieci w Szubinie i okolicach może odbywać się w domu, a transport dziecka na zajęcia przestaje być problemem.

Uczymy także młodzież szkolną, która potrzebuje korepetycji z wybranych języków, aby poprawić swoje wyniki w nauce lub przygotować się do egzaminów (ósmoklasisty, maturalny i każdy inny egzamin językowy). Mamy także kursantów, dla których nauka języków jest pasją, sposobem na poznawanie świata i inwestycją we własną przyszłość — coraz więcej osób ma świadomość, że znajomość języków obcych jest obecnie bardzo pożądaną umiejętnością na rynku pracy. Dzięki temu nauka języka angielskiego (lub innego) w Moose Szubin może sprawić, że znajdziesz ciekawszą, a nawet lepiej płatną pracę.

Gdzie uczymy? Gdzie tylko zechcesz!

Nasza elastyczność nie ogranicza się do indywidualnego dostosowania programu nauczania. Idziemy o krok dalej — pozwalamy kursantom ustalić, jakiej częstotliwości, a nawet długości zajęć potrzebują (60, 90 lub więcej minut). Dzięki temu zajęcia mogą dopasować się do Twoich godzin pracy, a nawet przybrać formę intensywnej nauki wybranego języka.

Jesteśmy także otwarci na propozycje, jeśli chodzi o miejsce prowadzenia zajęć. Szkoła języka angielskiego Moose Szubin może dosłownie zapukać do Twoich drzwi — nasi kursanci chętnie korzystają z opcji dojazdu lektora do domu lub siedziby firmy klienta. Dzięki temu unikają tracenia czasu na dojazd i powrót z zajęć. Lekcje mogą się także odbywać w naszych salach zajęciowych (przy ul. Gdańskiej 60) lub w domu lektora. Prowadzimy także kursy przez Skype’a — zdalna nauka są świetnym wyborem dla osób, które często podróżują lub przebywają na wyjazdach służbowych. Chętnie korzystają z tej możliwości klienci, którzy cenią sobie wygodę i możliwość nauki z dowolnego miejsca, a także osoby niepełnosprawne, dla których dotarcie na zajęcia mogłoby być problematyczne. Po prostu - uczymy tam, gdzie czujesz się najlepiej. Jeżeli nie mieszkasz w Szubinie, ale w okolicy – także możesz uczyć się w naszej szkole języków obcych Moose. Prowadzimy kursy w Niemczu, Osielsku, Białych Błotach, Kruszynie Krajeńskim oraz innych ościennych miejscowościach.

Masz pytanie lub chcesz umówić się na pierwsze zajęcia? Gratulujemy decyzji i gorąco zachęcamy do kontaktu. Możesz porozmawiać z nami:
Telefonicznie: 601-641-961
Wypełniając formularz w zakładce Kontakt
Jesteśmy w Szubinie dla Ciebie. Zapraszamy do wspólnej nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka