Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Ewa
Lektor języka niemieckiego

Moje motto: żyć i dać żyć innym. 

Nauczam języka niemieckiego zawodowego i specjalistycznego od 25 lat. 

Lubię spokój, książki, naturę i dobrą kuchnię. 

Szanuje kreatywność, postępowość i ciekawość.

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Katarzyna
Lektor języka niemieckiego

Nazywam sie Katarzyna i od ponad roku współpracuję ze szkołą  Moose. Jestem lektorem jezyka niemieckiego. Jezyk niemiecki, po polskim jest moim drugim jezykiem ojczystym. Ponad 25 lat mieszkałam w Niemczech w Berlinie, gdzie ukończyłam Szkołę Jezykową certyfikatem Instytutu Goethe na poziomie C1. Od 3 lat mieszkam znowu w Szczecinie.

Lekcje dla kursantów przygotowywuję indywidualnie, każdy ma wsłasny cel i potrzeby nauki języka i dlatego staram się bazować na docelowym nauczaniu i dopasowaniu poziomu nauki do potrzeb kursantów. 

Prowadząc zajęcia zależy mi na dobrej atmosferze, współpracy, zaangażowaniu i zabawie, by lekcje przebiegały bezstresowo a przynosiły oczekiwane efekty. Do każdego ucznia/ kursanta podchodze indywidualnie i staram się od samego początku nauki by czuli się komfortowo. Jestem wymagająca, kłade duży nacisk na zaangażowanie i solidną współprace. Najbardziej cieszy mnie gdy widzę postępy i zadowolenie moich kursantów.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w nauce i odkrywaniu nowego jezyka.

Katarzyna 

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Mariusz
Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem Filologii Angielskiej na Politechnice Koszalińskiej. Oprócz wiedzy teoretycznej, posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego grup o zróżnicowanym wieku i poziomie. Ciągły rozwój to coś, co mnie wciąż motywuje i tym staram się zarażać swoich uczniów. A w wolnej chwili lubię czytać, obejrzeć dobry film, wziąć plecak, rower i odkrywać nowe drogi :-)