Jak i gdzie uczymy?


Szkoła języków obcych Moose Szczecin. Ucz się z najlepszymi!

Jak uczymy w Moose? W zgodzie z Tobą i Twoimi celami, z motywacją, zaangażowaniem i w atmosferze sprzyjającej nauce. Wszystko po to, by pomóc Ci odnieść sukces! Są różne szkoły językowe w Szczecinie. I jest Moose — placówka z ponad 25-letnim stażem, która wyróżnia się dużym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 lektorów w 100 oddziałach naszej szkoły w Polsce. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich — uczniowie w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania znajdą u nas ofertę, która odpowiada ich oczekiwaniom. Prowadzimy zajęcia dla osób prywatnych oraz firm — z naszych usług korzystały renomowane marki, takie jak Toyota, LG czy EuroBank. Uczymy także aktorów i polityków. Nasze ogromne doświadczenie pozwala na niezwykle efektywną naukę. Jak to się nam udaje?

Szkoła języka angielskiego (i innych) Moose Szczecin. Co nas wyróżnia?
W naszej szkole językowej Moose Szczecin nie znajdziesz sztywno ustalonego grafiku zajęć z dużą grupą przypadkowych osób. Jesteśmy dumni z naszego elastycznego, indywidualnego podejścia do kursantów. To nasi klienci wybierają jak często i w jakich dniach chcą uczyć się języka, mogą zadecydować nawet o czasie trwania zajęć (zazwyczaj jest to przedział 60-90 minut, czasem więcej). Dodatkowo podczas pierwszych zajęć lektor zbiera informacje o celach i priorytetach kursanta, tworząc program nauczania zgodny z jego potrzebami, a nawet z interesującą ucznia tematyką! Czy opowiadaliśmy Ci już o naszych lektorach? To fantastyczni, zaangażowani w swoją pracę ludzie, często absolwenci renomowanych uczelni. Nasi nauczyciele dzielą się pasją, a ich doświadczenie pozwala na prowadzenie zajęć w maksymalnie efektywny sposób. Wiedzą, jak przekazywać wiedzę i wyjaśniać różne zawiłości języków obcych tak, by wszystko było dla Ciebie jasne! Lektorzy pracujący z dziećmi mają dodatkowo wykształcenie pedagogiczne. Dużą zaletą naszych nauczycieli jest także fakt, że mogą dojechać na zajęcia pod wskazany adres — to oznacza, że masz szansę szlifować np. swój język niemiecki z Moose

Szczecin w zaciszu własnego domu!
Prowadzimy zajęcia tam, gdzie czujesz się najlepiej — możesz spotykać się ze swoim lektorem w naszej sali zajęciowej, która ułatwia skupienie się na zajęciach (unikniesz w niej rozpraszających bodźców), albo zaprosić lektora do domu lub siedziby firmy, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Czasami lektorzy prowadzą lekcje we własnym domu, jeśli np. mieszkają w pobliżu
klienta. Prowadzimy także naukę języka angielskiego (i innych) Moose Szczecin za pośrednictwem Skype’a. Internetowe lekcje są świetnym rozwiązaniem dla osób, które dużo podróżują lub często odbywają wyjazdy służbowe. 

Szkoła angielskiego i innych języków Moose Szczecin. 
Uczymy dużych i małych! Oferujemy kursy dla osób w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Z naszej oferty chętnie korzystają rodzice, którzy szukają dodatkowych zajęć dla swoich dzieci. Nauka angielskiego z lektorami Moose Szczecin to świetny sposób na rozwój umiejętności maluchów — już czterolatki chętnie uczestniczą w zajęciach, opartych na angażujących grach i zabawach. To rewelacyjny pomysł na rozwijanie w dziecku ciekawości świata i pasji. Dodatkowo angielski dla dzieci w Szczecinie i okolicach może odbywać się z dojazdem lektora do domu klienta, co jest bardzo dużą wygodą dla rodziców lub opiekunów dziecka — problem dowozu ucznia na zajęcia. Starsze dzieci i młodzież szkolna chętnie korzystają z korepetycji językowych, które pomagają im poprawić wyniki w nauce lub przygotować się do egzaminów (m.in. egzaminu ósmoklasisty, maturalnego lub dowolnego egzaminu językowego, w tym FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Młodzi ludzie coraz częściej mają świadomość, że obecnie na rynku pracy osoby ze znajomością języków obcych są bardzo poszukiwane. Nauka języka to inwestycja w siebie oraz szansa na ciekawą, dobrze płatną pracę.

Oczywiście oferujemy także naukę języków obcych dla dorosłych. Najczęściej wybierany jest język angielski w Moose Szczecin. Nasi klienci uczą się go z różnych powodów: czasem jest to przygotowanie do wyjazdu za granicę, innym razem chęć podniesienia kwalifikacji zawodowych lub szlifowanie języka na najwyższym poziomie. W tym ostatnim przypadku z pomocą przychodzi nasza oferta nauki języków specjalistycznych (medycznych, technicznych, prawniczych), charakterystycznych dla danej branży i zwrotów przydatnych w biznesie. Tak przygotowani kursanci z łatwością prowadzą rozmowy i podpisują kontrakty z zagranicznymi klientami. Prowadzimy także zajęcia dla firm — zarówno indywidualne, jak i grupowe (np. dla kilku pracowników), z dojazdem lektora do biura. To doskonały sposób na podniesienie kwalifikacji kadry oraz rozwój firmy. W naszej ofercie są specjalne kursy dla biznesu i korporacji — w tym ostatnim przypadku możliwa jest płatność z dołu.

Skontaktuj się z nami!
Nasza szkoła w pełni dopasuje się do Twoich potrzeb, ale aby to zrobić, musimy dostać szansę — kliknij zakładkę Kontakt i zadzwoń do nas lub napisz maila, a chętnie udzielimy więcej informacji lub zapiszemy Cię na pierwsze zajęcia. 
Do zobaczenia!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka