Oferta kursów językowych

Kursy językowe w Szczecinie — wybierz profesjonalistów ze szkoły językowej Moose

Nauka języków w dzisiejszych czasach przynosi wiele korzyści. Umożliwia komfortowe wakacje za granicą, bez obaw, że bariera językowa zakłóci długo wyczekiwany urlop. Pozwala podjąć pracę w innym kraju lub podnieść swoje kwalifikacje i znaleźć ciekawy, dobrze płatny etat w Polsce. To także sposób na własny rozwój i poznawanie świata oraz innych kultur, co dla wielu osób ma dużą wartość.

Bez względu na to, jakie są Twoje motywacje, wiemy, że spełnimy Twoje oczekiwania. Jak to możliwe? Po prostu — jesteśmy specjalistami w swojej branży i od 25 lat tworzymy kursy języka angielskiego (i innych) w Moose Szczecin dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wyróżnia nas:

Wieloletnie doświadczenie, z którego korzystają osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Uczymy zarówno osoby prywatne, jak i klientów biznesowych. Zaufały nam m.in. takie renomowane marki jak Toyota, LG czy EuroBank.

Indywidualne zajęcia, dostosowane do potrzeb i oczekiwań kursantów pod kątem tematyki, częstotliwości, a nawet długości trwania zajęć (możesz np. zdecydować się na intensywny kurs angielskiego w Moose Szczecin i w kilka tygodni lub miesięcy znacząco poprawić swoje umiejętności). Dojazd na adres wskazany przez klienta, co pozwala kursantom zaoszczędzić czas i pieniądze!

Wykwalifikowana kadra lektorów, która w województwie zachodniopomorskim świadczy usługi m.in. w Szczecinie, Koszalinie i Stargardzie, a także pomniejszych miejscowościach.

Duży wybór języków obcych do nauki. Największą popularnością cieszy się oczywiście kurs angielskiego w Moose Szczecin, ale oferujemy też naukę niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców, francuskiego i innych. Nieustannie poszerzamy ofertę, więc napisz do nas i zapytaj o interesujący Cię język!

Kurs niemieckiego (lub innego języka) w Moose Szczecin — wybierz swój wariant Wiemy, że nawet osoby, które chcą uczyć się tego samego języka (np. decydują się na kurs języka niemieckiego w Szczecinie), mogą mieć przeróżne oczekiwania. Jedni poprzestaną na nauce podstawowych zwrotów, inni chcą uzupełnić np. braki w gramatyce lub słownictwie, a niektórzy — opanować specjalistyczną terminologię w obcym języku (np. techniczną, prawniczą, medyczną). Z tego powodu jesteśmy przekonani, że zajęcia indywidualne (jeden na jeden z naszym lektorem) pozwalają osiągnąć najlepsze efekty, bo program każdorazowo jest dopasowywany do kursanta. Uczymy w Twoim tempie, bez presji przypadkowej grupy zajęciowej. Standardowo oferujemy kilka wariantów naszych kursów — sprawdź, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom:

Kurs biznesowy lub dla korporacji — oferta dla klientów biznesowych (małych i dużych firm), które chcą podnieść kompetencje językowe swoich pracowników. To doskonały sposób na rozwój firmy i świadczenie usług na wysokim poziomie. Nauka języka pozwoli także ograniczyć koszty, np. związane z korzystaniem z biura tłumaczeń.

Kurs VIP — powstał dla klientów szczególnie ceniących sobie wysoki komfort nauki. Ta oferta obejmuje przydzielenie kursantowi personalnego doradcy, który służy pomocą przez cały czas trwania nauki, a także naukę języka biznesowego lub specjalistycznego z branży interesującej klienta. Kurs indywidualny — najpopularniejsza opcja dla osób prywatnych. Chętnie korzystają z niej osoby początkujące i zaawansowane. Nauka przebiega w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach i każdorazowo jest dopasowywana do uczniów.

Kurs dla dzieci — lektorzy prowadzący zajęcia dla dzieci MooseKids mają wykształcenie pedagogiczne, które pozwala na tworzenie kreatywnych, angażujących lekcji języka obcego, opartych na grach i zabawach. Dzieci chętnie uczestniczą w naszych kursach, chłonąc wiedzę i rozwijając ciekawość świata. Opiekunowie maluchów chętnie wybierają opcję dojazdu lektora do domu klienta — to duży komfort oraz oszczędność czasu i pieniędzy

Kurs internetowy — nasi lektorzy mogą uczyć Cię za pośrednictwem Skype’a, gdziekolwiek jesteś! To świetne rozwiązanie dla osób, które często podróżują, lub po prostu cenią wygodę, jaką daje nauka przez internet. Korepetycje — uczniowie i studenci chętnie korzystają z korepetycji, które pozwalają poprawić wyniki w nauce, uzupełnić luki w znanym materiale lub podszkolić te elementy, które stanowią szczególną trudność. Nasi lektorzy wyjaśnią wszystko w Twoim tempie

Skontaktuj się z naszym oddziałem w Szczecinie

Szeroki wybór wariantów oraz możliwość indywidualnego dostosowania praktycznie każdej składowej naszych kursów to unikalna oferta, która dodatkowo wyróżnia się atrakcyjną ceną, dobrym programem lojalnościowym i dwutygodniowym okresem próbnym. Jeśli myślisz o nauce języka — teraz jest idealny moment, by przejść do czynów i po prostu umówić się na pierwsze zajęcia.

Kliknij zakładkę Kontakt i zadzwoń lub wyślij maila — nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie odpowie na Twoje pytania, udzieli dodatkowych informacji lub zapisze Cię na wybrany kurs. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zapraszamy!