Oferta kursów językowych

Kursy językowe w Szczecinie — wybierz profesjonalistów ze szkoły językowej Moose

Nauka języków w dzisiejszych czasach przynosi wiele korzyści. Umożliwia komfortowe wakacje za granicą, bez obaw, że bariera językowa zakłóci długo wyczekiwany urlop. Pozwala podjąć pracę w innym kraju lub podnieść swoje kwalifikacje i znaleźć ciekawy, dobrze płatny etat w Polsce. To także sposób na własny rozwój i poznawanie świata oraz innych kultur, co dla wielu osób ma dużą wartość.

Bez względu na to, jakie są Twoje motywacje, wiemy, że spełnimy Twoje oczekiwania. Jak to możliwe? Po prostu — jesteśmy specjalistami w swojej branży i od 25 lat tworzymy kursy języka angielskiego (i innych) w Moose Szczecin dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wyróżnia nas:

Wieloletnie doświadczenie, z którego korzystają osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Uczymy zarówno osoby prywatne, jak i klientów biznesowych. Zaufały nam m.in. takie renomowane marki jak Toyota, LG czy EuroBank.

Indywidualne zajęcia, dostosowane do potrzeb i oczekiwań kursantów pod kątem tematyki, częstotliwości, a nawet długości trwania zajęć (możesz np. zdecydować się na intensywny kurs angielskiego w Moose Szczecin i w kilka tygodni lub miesięcy znacząco poprawić swoje umiejętności). Dojazd na adres wskazany przez klienta, co pozwala kursantom zaoszczędzić czas i pieniądze!

Wykwalifikowana kadra lektorów, która w województwie zachodniopomorskim świadczy usługi m.in. w Szczecinie, Koszalinie i Stargardzie, a także pomniejszych miejscowościach.

Duży wybór języków obcych do nauki. Największą popularnością cieszy się oczywiście kurs angielskiego w Moose Szczecin, ale oferujemy też naukę niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców, francuskiego i innych. Nieustannie poszerzamy ofertę, więc napisz do nas i zapytaj o interesujący Cię język!

Kurs niemieckiego (lub innego języka) w Moose Szczecin — wybierz swój wariant Wiemy, że nawet osoby, które chcą uczyć się tego samego języka (np. decydują się na kurs języka niemieckiego w Szczecinie), mogą mieć przeróżne oczekiwania. Jedni poprzestaną na nauce podstawowych zwrotów, inni chcą uzupełnić np. braki w gramatyce lub słownictwie, a niektórzy — opanować specjalistyczną terminologię w obcym języku (np. techniczną, prawniczą, medyczną). Z tego powodu jesteśmy przekonani, że zajęcia indywidualne (jeden na jeden z naszym lektorem) pozwalają osiągnąć najlepsze efekty, bo program każdorazowo jest dopasowywany do kursanta. Uczymy w Twoim tempie, bez presji przypadkowej grupy zajęciowej. Standardowo oferujemy kilka wariantów naszych kursów — sprawdź, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom:

Kurs biznesowy lub dla korporacji — oferta dla klientów biznesowych (małych i dużych firm), które chcą podnieść kompetencje językowe swoich pracowników. To doskonały sposób na rozwój firmy i świadczenie usług na wysokim poziomie. Nauka języka pozwoli także ograniczyć koszty, np. związane z korzystaniem z biura tłumaczeń.

Kurs VIP — powstał dla klientów szczególnie ceniących sobie wysoki komfort nauki. Ta oferta obejmuje przydzielenie kursantowi personalnego doradcy, który służy pomocą przez cały czas trwania nauki, a także naukę języka biznesowego lub specjalistycznego z branży interesującej klienta. Kurs indywidualny — najpopularniejsza opcja dla osób prywatnych. Chętnie korzystają z niej osoby początkujące i zaawansowane. Nauka przebiega w trybie indywidualnym lub w niewielkich grupach i każdorazowo jest dopasowywana do uczniów.

Kurs dla dzieci — lektorzy prowadzący zajęcia dla dzieci MooseKids mają wykształcenie pedagogiczne, które pozwala na tworzenie kreatywnych, angażujących lekcji języka obcego, opartych na grach i zabawach. Dzieci chętnie uczestniczą w naszych kursach, chłonąc wiedzę i rozwijając ciekawość świata. Opiekunowie maluchów chętnie wybierają opcję dojazdu lektora do domu klienta — to duży komfort oraz oszczędność czasu i pieniędzy

Kurs internetowy — nasi lektorzy mogą uczyć Cię za pośrednictwem Skype’a, gdziekolwiek jesteś! To świetne rozwiązanie dla osób, które często podróżują, lub po prostu cenią wygodę, jaką daje nauka przez internet. Korepetycje — uczniowie i studenci chętnie korzystają z korepetycji, które pozwalają poprawić wyniki w nauce, uzupełnić luki w znanym materiale lub podszkolić te elementy, które stanowią szczególną trudność. Nasi lektorzy wyjaśnią wszystko w Twoim tempie

Skontaktuj się z naszym oddziałem w Szczecinie

Szeroki wybór wariantów oraz możliwość indywidualnego dostosowania praktycznie każdej składowej naszych kursów to unikalna oferta, która dodatkowo wyróżnia się atrakcyjną ceną, dobrym programem lojalnościowym i dwutygodniowym okresem próbnym. Jeśli myślisz o nauce języka — teraz jest idealny moment, by przejść do czynów i po prostu umówić się na pierwsze zajęcia.

Kliknij zakładkę Kontakt i zadzwoń lub wyślij maila — nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie odpowie na Twoje pytania, udzieli dodatkowych informacji lub zapisze Cię na wybrany kurs. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zapraszamy!

Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji