Jak i gdzie uczymy?


Jak uczymy w naszym oddziale poznańskim? Przede wszystkim skutecznie!

Na naszych lekcjach dbamy by program nauczania był interesujący dla kursanta, przynosił zamierzone efekty oraz by zajęcia przebiegały w przyjemnej atmosferze a uczeń był zmotywowany do nauki.

Kursy indywidualne oferowane przez naszą szkołę, charakteryzują się indywidualnym podejściem do kursanta i nauki. Rozpoczęciem zajęć jest zweryfikowanie poziomu kursanta oraz ustaleniu celu nauki, jak również przebiegu całego kursu.

Pierwsze zajęcia mają fundamentalne znaczenie i wtedy lektor już wie jaki program przygotuje dla Ciebie. To jak prowadzona jest lekcja zależy od wieku, poziomu i celu kursanta. Nasi lektorzy  maja indywidualne podejście do kursantów i dla każdego znajdą  najlepszą metodę nauki!

Jeżeli chodzi o dzieci, to nauka prowadzona jest także poprzez zabawę. Tutaj w zależności od wieku dziecka czy jego zainteresowań, lektor wybiera różnego rodzaju gry czy zabawy. W ten sposób dzieci nie czując, że się uczą doskonale poznają nowe zwroty, słowa i pierwsze zasady gramatyczne. Bardzo ważne jest by dziecko polubiło naukę języka, bo wtedy będzie chętnie uczęszczało na zajęcia i realizowało cele i założenia kursu. 

Nasi lektorzy posiadający wykształcenie pedagogiczne, opierają się także na nauce poprzez muzykę, taniec, śpiew, bajki czy wszelkiego rodzaju platformy dla dzieci. W dobie Internetu jest on dla nich dodatkową zachętą.

Przy nastolatkach i osobach starszych, już dużo zależy od poziomu, oczekiwań oraz dobranego kursu. Czy jest to kurs indywidualnego nauczania, czy korepetycje, czy przygotowanie do matury, czy może business English lub po prostu konwersacje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 
 

Gdzie uczymy? Tam gdzie nasz kursant czuje się komfortowo!

Jesteśmy szkoła mobilną. Oferujemy kursy językowe z dojazdem lektora do kursanta na terenie Poznania (Poznań –Stare Miasto, Nowe Miasto , Wilda, Grunwald, Jeżyce) oraz okolic Poznania (Suchy Las, Morasko, Czerwonak, Koziegłowy, Umultowo , Swarzędz, Szczepankowo,  Luboń, Komorniki, Skórzewo, Plewiska, Smochowice, Strzeszyn).

Każdy z naszych lektorów działa na przydzielonym terenie. Zadzwoń i rozpocznij kurs. 

Zajęcia najczęściej odbywają się w domu lub w wybranym przez siebie miejscu.

Zajęcia mogą również odbywać się w naszej sali do nauki w samym centrum Poznania na Placu Wolności 9/4a 61-738 Poznań Sala może być zarezerwowana wyłącznie na Twoje zajęcia. 

Zapraszamy do kontaktu!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji