Jak i gdzie uczymy?


Poznań - jak i gdzie uczymy?

alo, Wielkopolska! Gdzie znajduje się najlepsza szkoła językowa? Poznań już zna odpowiedź na to pytanie: nasze kursy języka angielskiego polecane są dla wszystkich osób zainteresowaną nauką od podstaw lub zwiększeniem swoich umiejętności językowych. Chcesz uzyskać certyfikat z języka angielskiego? Szukasz kursu, na którym solidnie przygotujesz się do matury lub egzaminu? A może zastanawiasz się nad zmianą pracy i przyda Ci się kurs z języka branżowego? W każdym z tych przypadków najlepszym rozwiązaniem będzie nasza szkoła językowa – Poznań to jedno z miast, w którym posiadamy naszą placówkę. Jeśli zależy Ci szybkiej i efektywnej nauce języka obcego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do mieszkańców Wielkopolski.

Stawiamy na najwyższą jakość

Jeśli chodzi o szkoły językowe, Poznań posiada wiele różnorodnych placówek. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by poziom zajęć był jak najwyższy oraz szukasz oferty idealnie dopasowanej do własnych potrzeb, postaw na usługi naszej szkoły językowej. Na początek zapoznaj się z opisem poszczególnych zajęć: dzięki temu możesz wybrać system nauki, który będzie dla Ciebie najlepszy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i organizujemy nasze zajęcia w ten sposób, by były idealnie dopasowane do potrzeb danej konkretnej grupy. Wolisz uczyć się w grupie czy samotnie? Zależy Ci przede wszystkim na konwersacjach czy wolisz przygotowywać się do egzaminów? A może szykujesz się do wyjazdu służbowego i potrzebujesz zarówno formalnych zwrotów, jak i praktycznych wyrażeń?

Przygotowaliśmy wiele grup o różnym poziomie zaawansowania oraz odrębnym systemie prowadzenia zajęć. Oferujemy zajęcia grupowe oraz indywidualne, kładziemy nacisk na naukę gramatyki lub konwersacje – to od Ciebie zależy, jaki sposób nauki języka obcego wybierzesz. Jeśli chodzi o Poznań, szkoła językowa posiada zajęcia dla uczestników w każdym wieku: począwszy od najmłodszych poprzez uczniów szkół średnich i dorosłych po seniorów. Dokładamy wszelkich starań, by dopasować metodę nauki do konkretnej osoby. W przypadku młodszych dzieci kładziemy nacisk na naukę przez zabawę – podczas zajęć Twoja pociecha będzie uczyła się języka obcego poprzez piosenki, zajęcia ruchowe, rymowanki czy bajki. Nawet dzieci, które nie przepadają za nauką polubią nasze zajęcia! Lektorzy pracujący z dziećmi posiadają nie tylko duże doświadczenie, ale również wykształcenie pedagogiczne, dlatego dobierają metody do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci. Starsi uczniowie są nastawieni raczej na osiąganie lepszych wyników w nauce; w tym wypadku także pomocna może być nasza szkoła języka angielskiego. Poznań jest miastem akademickim często wybieranym przez studentów, jeśli chcesz dobrze zdać maturę z języka angielskiego, warto zdecydować się na dodatkowy kurs. Nasi lektorzy nie tylko przygotują Cię do egzaminów, ale również zorganizują intensywną powtórkę przez maturą – zdasz ją bez problemów! Jeśli pracodawca wymaga znajomości business English, mamy dla Ciebie specjalny kurs, na którym poznasz specjalistyczne słownictwo oraz formalne zwroty. Postaw na swój rozwój zawodowy i zapisz się na zajęcia – bardzo szybko zauważysz pierwsze efekty.

Oferujemy zajęcia nie tylko z języka angielskiego. Moose to także szkoła języka niemieckiego. Poznań intensywnie współpracuje z zachodnimi kontrahentami, więc wybór kursu tego języka obcego będzie strzałem w dziesiątkę! Przed rozpoczęciem kursu weryfikujemy posiadane przez kursanta wiadomości, dzięki czemu prowadzący są w stanie lepiej dopasować zajęcia do potrzeb uczestników. Wspólnie określimy także cel, który chcesz osiągnąć, wszystko to sprawia, że podczas kursu możesz skupić się na nauce tych zagadnień, które są dla Ciebie najważniejsze.

Mobilna szkoła angielskiego? Poznań i okolice mogą skorzystać z najlepszej oferty.

Możesz uczyć się języka nie tylko w naszej siedzibie, ale również... we własnym domu! Nasi lektorzy dojeżdżają nie tylko na terenie Poznania, ale również okolicznych miejscowości. Jeśli chcesz uczyć się języka obcego w zaciszu własnego domu lub nie masz czasu na regularne dojeżdżanie na zajęcia, skontaktuj się z nami. Dopasujemy zajęcia w taki sposób, by zapewnić Ci maksimum komfortu. Jeśli przed rozpoczęciem kursu językowego powstrzymywał Cię przede wszystkim brak czasu na naukę lub zajęcia, polecamy indywidualne zajęcia online. W ten sposób nie tracisz czasu na dojazdy i jednocześnie możesz uczyć się w komfortowych warunkach. Kontakt z naszymi lektorami odbywa się poprzez komunikator Skype. Włącz komputer, zaparz ulubioną kawę i przygotuj się na solidną porcję konwersacji! To doskonały sposób na naukę zwłaszcza dla osób, które nie czują się najlepiej podczas pracy w grupie. Jeżeli natomiast najlepiej uczy Ci się w gronie znajomych oraz chcesz na bieżąco wykorzystywać w praktyce poznane słownictwo, prowadzimy także zajęcia grupowe. Pracujemy w niewielkich grupach i stosujemy indywidualne podejście do każdego uczestnika – takie połączenie zapewni idealne warunki do nauki języków obcych!

Zapraszamy do kontaktu!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka