Korepetycje z angielskiego w Poznaniu


Centrum Języków Obcych MOOSE zaprasza na korepetycje z angielskiego prowadzone przez najlepszych lektorów, przeznaczone dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Oferujemy skuteczne wsparcie dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty czy matury, klientów planujących zdawanie egzaminów certyfikacyjnych, a także zajęcia z angielskiego od podstaw i konwersacje. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że nauka angielskiego może być prawdziwą przyjemnością!

Lekcje angielskiego – wybierz zajęcia indywidualne lub w małej grupie

Zapraszamy na profesjonalne zajęcia z języka angielskiego prowadzone indywidualnie lub w małej grupie (maksymalnie 10 osób). Wybór formy zajęć pozwala na optymalne dostosowanie się do potrzeb i możliwości każdego ucznia, stworzenie w pełni komfortowych warunków do nauki.

Lekcje indywidualne sam na sam z lektorem to opcja dla najbardziej wymagających, wyróżniająca się wyjątkową efektywnością. Nauczyciel poświęca Ci 100% swojego czasu i uwagi, dobierając metody zgodne z wyznaczonym celem i Twoimi przyzwyczajeniami. Korepetycje z angielskiego w małej grupie to propozycja bardzo ekonomiczna – umożliwia podzielenie kosztów na kilka osób. Możesz uczyć się razem z przyjaciółmi czy współpracownikami, co pozwala stworzyć przyjazną atmosferę, a jednocześnie zachować wysoką efektywność nauczania.

Szkoła języka angielskiego w Poznaniu

MOOSE istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat, stale się rozwijając i łącząc doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki owocnej współpracy z wieloma lektorami z całego kraju udało nam się stworzyć dużą bazę współpracowników, dostępnych na terenie największych polskich miast.

Oferujemy korepetycje z języka angielskiego na terenie Poznania i okolic. W trosce o Twój komfort proponujemy bezpłatny dojazd lektora do mieszkania prywatnego, miejsca pracy lub w inną dogodną lokalizację. Dzięki temu nie musisz przejmować się kwestiami organizacyjnymi i tracić niepotrzebnie czasu. Bierzemy to na siebie – Ty skoncentruj się na nauce i zdobywaniu kolejnych edukacyjnych szczebli.

Zajęcia z angielskiego z profesjonalnymi lektorami

Zależy nam na najwyższej jakości oferowanych zajęć. Dlatego na terenie Poznania i innych miast współpracujemy jedynie z najlepszymi, starannie wyselekcjonowanymi lektorami. Nasz proces rekrutacyjny ma wiele etapów, które pozwalają nam zweryfikować szereg cennych umiejętności.

Stawiamy nie tylko na wykształcenie kierunkowe, zawodowe kwalifikacje i doświadczenie pedagogiczne. Nasza szkoła językowa wybiera lektorów cechujących się umiejętnością sprawnego komunikowania się z klientem, motywowania go do nauki czy atrakcyjnego przekazywania wiedzy. Dlatego możesz mieć pewność, że lekcje przebiegać będą w ciekawy sposób i zapewnią szybkie efekty. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów z lektorem, możesz dokonać wymiany na inną osobę. Nie musisz uzasadniać swojej decyzji – zależy nam na tym, by współpraca przebiegała bez zastrzeżeń, a zajęcia były w pełni komfortowe.

Przygotujemy Cię do egzaminu z angielskiego

Naszym zadaniem jest wspieranie klientów w osiągnięciu wyznaczonego celu. Często jest to cel jasno sprecyzowany – pomagamy w skutecznym przygotowaniu się do matury, egzaminu ósmoklasisty czy językowych egzaminów certyfikacyjnych. Wspólnie ułożymy plan prowadzący do celu i znajdziemy najlepsze sposoby na jego osiągnięcie, a następnie krok po kroku będziemy go realizować.

A może nie masz sprecyzowanego planu i pragniesz jedynie podszkolić się w zakresie gramatyki, konwersacji czy słownictwa? Może przed Tobą wyjazd zawodowy lub biznesowy za granicę, wymarzone wakacje lub spotkanie w międzynarodowym gronie? W zależności od potrzeb zaproponujemy krótki i intensywny kurs języka angielskiego lub kurs bardziej rozłożony w czasie. Elastyczność to nasze drugie imię!

Inne korepetycje w Poznaniu