Korepetycje z angielskiego w Opolu


Szkoła języka angielskiego w Opolu

Chcesz zadbać o umiejętności związane z władaniem językiem angielskim? W dzisiejszych czasach jego znajomość jest niezbędna zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dlatego warto skorzystać z oferty edukacyjnej szkoły językowej, która umożliwi nabycie tej cennej umiejętności. Moose daje Ci możliwość odbycia efektywnej nauki angielskiego.

Korepetycje z angielskiego online – Opole

Obecnie wiele osób szuka ofert, które pozwolą im na doskonalenie swoich umiejętności w zaciszu własnego domu. W szkole językowej Moose zapiszesz się na korepetycje angielskiego, które odbywają się w online. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy:

  • nie chcą marnować czasu na dojazd lub z różnych powodów nie mogą tego robić,

  • najlepiej się uczą w zaciszu swojego domu.

Kurs angielskiego online jest równie efektywny, co zajęcia prowadzone stacjonarne, gdyż metody kształcenia są dobierane indywidualnie do potrzeb uczniów.

Nauka angielskiego stacjonarna – indywidualnie lub w grupach

Zbiorowe kształcenie jest korzystne dla wielu osób – pozwala ono na integrację z innymi kursantami i wspólne ćwiczenia, a przy tym ceny zajęć są niższe w zależności od liczebności danej klasy. W Moose istnieje możliwość kursu angielskiego w grupach liczących sobie:

  • do 4 osób,

  • maksymalnie 10 kursantów,

  • więcej niż 10 uczniów.

W zależności od tego, na jakie zajęcia się zapiszesz, możesz dostosować do siebie zarówno wielkość grupy, jak i wysokość opłaty za godzinę lekcyjną. Z kolei osoby, które najlepiej uczą się same, skorzystają na indywidualnych korepetycjach z języka angielskiego w Opolu. Lekcje mogą odbywać się w siedzibie szkoły językowej lub lektor dojedzie pod wskazany adres. W ten sposób zadbasz o to, aby mieć idealne warunki do opanowania umiejętności władania językiem angielskim.

Nauka angielskiego – dla osób prywatnych i firm w Opolu

Wiele osób decyduje się na prywatne dokształcanie, warto jednak wiedzieć, że coraz więcej firm stara się uatrakcyjnić wizerunek dla potencjalnych kandydatów i oferuje benefit w postaci nauki języka angielskiego. Moose obsługuje również przedsiębiorstwa, dzięki czemu możesz zadbać o to, aby Twoi pracownicy podnosili swoje umiejętności. W zależności od potrzeb, w szkole językowej możesz zapłacić za całość kursu lub współfinansować go. To świetna metoda na zwiększenie atrakcyjności firmy na rynku pracy i przyciągnięcie nowych specjalistów.

Moose to szkoła językowa z ponad 25-letnim doświadczeniem, która współpracuje z doświadczonymi nauczycielami i lektorami. Dzięki naszym kursom angielskiego szybko zauważysz postępy. Zapraszamy do kontaktu!

Inne korepetycje w Opolu