Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Paulina
Lektor języka niemieckiego

Nazywam się Paulina. Mam 19 lat, jednak nie bójcie się, znam się na swojej pracy. Przez 3 lata gimnazjum uczyłam się języka niemieckiego w cyklu 6 godzin tygodniowo. Pod koniec tej szkoły zdałam certyfikat DSD I na poziomie B1. Następnie w liceum ilość godzin języka tygodniowo zwiększyła się do 7, co pozwoliło mi zdać w zeszłym roku certyfikat DSD II na poziomie C1. W międzyczasie uczestniczyłam w wielu wymianach uczniowskich w różnych miastach Niemiec. Aktualnie studiuję na kierunku Studia Polsko-Niemieckie na Uniwersytecie Łódzkim. 

Zdjęcie na temat Lektor języka polskiego i włoskiego
Lucjan
Lektor języka polskiego i włoskiego

Jestem absolwentem filologii polskiej w Łodzi (1981), uczę języka polskiego od wielu lat. Znam na różnym poziomie kilka języków obcych, tak więc jestem w stanie uczyć języka polskiego obcokrajowców, używając do komunikacji z nimi języka włoskiego, angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, niemieckiego i serbo - chorwackiego.
 

Spędziłem we Włoszech 21 lat, pracując tam m.in. jako tłumacz biznesowy i sądowy, mam na koncie liczne tłumaczenia, w tym literackie. Uczę od lat 90. Języka włoskiego, rozpocząłem pisanie samouczka tego języka. Krakowskie wydawnictwo "Miniatura" wydało 3 moje książki. Od końca lat 80. pisuję artykuły prasowe na różne tematy, ostatnio dla portalu "Przegląd Dziennikarski" (https://przegladdziennikarski.pl/author/lucjanwesolowski).


Zajmuję się także muzyką, można znaleźć moje płyty na Spotify, Apple Music, Deezer, Amazon itd., a także w niektórych sklepach (empik.com), wydane są pod moim pseudonimem muzycznym 'Lucyan".

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Bartosz
Lektor języka angielskiego

Od 2016 roku zajmuję się nauką języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. W trakcie pracy miałem przyjemność uczyć osoby w wieku 9 – 81 lat, dla których angielski był przedmiotem szkolnym, przedmiotem zdawanym na egzaminie, a także językiem przydatnym w podróży, czy w życiu zawodowym. Na moich lekcjach staram się przekazywać wiedzę w sposób jak najbardziej przystępny, przełamywać barierę komunikacyjną, a także rozbudzać ciekawość kultury ojczyzny Shakespeare’a.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Jakub
Lektor języka angielskiego

Nazywam się Jakub. Ukończyłem magisterskie studia dzienne na Uniwersytecie Łódzkim w zakresie filologii angielskiej, a także studia podyplomowe z lokalizacji stron internetowych oraz podyplomowe studium translatoryki.  

Od siedmiu lat uczę języka angielskiego. Pracuję z uczniami na różnym poziomie zaawansowania. Przygotowuję do egzaminu  ósmoklasisty, matury  oraz egzaminów FCE i CAE.  W pracy cenię indywidualny kontakt z uczniem. Formy pracy dostosowuję zawsze do wymagań, oczekiwań i zainteresowań uczestników zajęć.  Stosowane przeze mnie metody pozwalają na szybkie opanowanie słownictwa i praktycznych umiejętności konwersacji w różnych sytuacjach.  Korzystam z audiowizualnych pomocy  takich jak prezentacje multimedialne, piosenki, podcasty, dzięki czemu zajęcia są atrakcyjne dla słuchaczy. 

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji