Oferta kursów językowych

Najlepsze kursy językowe — Łódź wybiera szkołę Moose

Centrum Nauki Języków Obcych Moose powstało w 1994 roku, co oznacza, że od ponad 25 lat gromadzimy cenne doświadczenie na temat tego, jak skutecznie uczyć naszych kursantów. Podstawą naszej działalności są wykwalifikowani lektorzy (obecnie dla Moose pracuje ponad 1000 lektorów w całej Polsce!). Bardzo często są oni absolwentami renomowanych uczelni i pasjonatami, dzięki czemu z zaangażowaniem przekazują swoją wiedzę, prowadząc zajęcia dla osób w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania.

Moose prowadzi kursy języka angielskiego (i innych) w Łodzi w trybie indywidualnym, lub — na życzenie klienta — w niewielkich grupach (np. kilkoro pracowników, grupka przyjaciół). To sprawdzona metoda, dzięki której program nauczania może być w pełni dostosowany do ucznia. Dzięki temu nasi kursanci unikają zajęć z przypadkową grupą osób, presji nadążania za innymi lub frustrującego powtarzania znanego materiału. Na zajęciach w Moose uwaga lektora jest w 100% skupiona na Twoich oczekiwaniach i celach. Zajęcia są dostosowane do Twoich umiejętności i priorytetów, a nawet do interesującej Cię tematyki. Jednak najważniejsze jest to, że uczymy w Twoim tempie.

Moose — profesjonalne kursy angielskiego i innych języków w Łodzi

Wiemy, że nawet osoby pozornie zainteresowane tym samym kursem (np. angielskim w Moose Łódź) mogą mieć odmienne oczekiwania. Osoba planująca wyjazd za granicę do pracy będzie chciała poznać podstawowe zwroty i wyrażenia, student filologii prawdopodobnie zechce podszkolić swoją gramatykę, a pracownik międzynarodowej korporacji skorzysta z możliwości nauki języka biznesowego i słownictwa specyficznego dla danej branży. No i są jeszcze dzieci — niezwykle wymagający uczniowie, którzy najchętniej uczą się poprzez zabawę.

Kursanci przychodzą do naszej szkoły z różnymi oczekiwaniami. Naszym zadaniem jest odpowiedzieć na ich potrzeby w najlepszy możliwy sposób i dlatego przygotowaliśmy kilka rodzajów kursów. Który z nich dopasowuje się do Twoich oczekiwań?

MooseKids - kurs dla dzieci — maluchy od czwartego roku życia mogą uczestniczyć w zajęciach z naszymi lektorami. Nauka odbywa się poprzez angażujące gry i zabawy, dzięki czemu dzieci chętnie biorą udział w zajęciach, rozwijają cenne umiejętności oraz ciekawość świata i pasję zdobywania wiedzy. Nasi lektorzy mają wykształcenie pedagogiczne, dzięki czemu znają techniki pracy z dziećmi i potrafią w efektywny, przyjazny sposób przekazywać swoją wiedzę. Rodzice z pewnością docenią fakt, że lektor może dojechać na zajęcia pod wskazany adres — dzięki temu kurs może odbywać się w domu, a opiekunowie unikają problemu dowozu dziecka na zajęcia.

Kurs dla klientów indywidualnych — to najpopularniejszy tryb nauki, skierowany do osób prywatnych. Zajęcia mogą odbywać się na każdym poziomie zaawansowania — uczymy od podstaw lub zaczynamy w momencie, w którym przerwałeś naukę. Zajęcia najczęściej odbywają się w trybie indywidualnym, „jeden na jeden” z lektorem. To gwarantuje komfort, pełne skupienie i szybsze efekty pracy

Kurs dla klientów biznesowych — to oferta skierowana do przedsiębiorców z małych i średnich firm, pragnących nauczyć się nowego języka, np. w celu podpisania zagranicznego kontraktu, albo chcących podszkolić słownictwo charakterystyczne dla ich branży. Nasi lektorzy prowadzą także zajęcia z języka biznesowego lub negocjacji handlowych, do znacznie ułatwia poruszanie się po rynkach zagranicznych.

Kurs dla korporacji — powstał z myślą o osobach prowadzących działalność gospodarczą, które chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników. W dobie globalizacji nauka języków obcych to doskonała inwestycja w firmę i najlepszy sposób na zaoferowanie produktów lub usług klientom zagranicznym w profesjonalny sposób.

Kurs dla VIP — to oferta dla osób, które cenią sobie wysoki komfort nauki. Nasze VIP-y otrzymują osobistego doradcę, który pomaga w podejmowaniu decyzji podczas trwania nauki. Dodatkowo w ramach kursu VIP oferujemy naukę języka biznesowego i słownictwa specjalistycznego z interesującej Cię branży.

Nauka przez internet (przy użyciu Skype’a) - chcesz rozwijać swoje kompetencje językowe, ale często opuszczasz Łódź? Angielski i inne języki w Moose możesz podszkolić, gdziekolwiek jesteś! Zdalna nauka z naszymi lektorami to idealne rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują lub często przebywają na wyjazdach służbowych.To także świetny wybór dla osób, które mają napięte grafiki lub z różnych powodów mogłyby mieć problem z dojazdem na zajęcia.

Indywidualne tryby nauki według potrzeb: młodzieży szkolnej proponujemy korepetycje z wybranego języka, które pomogą poprawić wyniki w nauce, a klientom nastawionym na szybkie osiągniecie celu oferujemy intensywny kurs angielskiego w Moose Łódź. To znakomity sposób, by zdobyć dodatkowe kwalifikacje w kilka tygodni lub miesięcy!

Jeśli odpowiada Ci nasze profesjonalne podejście do nauczania, pełne dopasowanie do potrzeb klienta i długoletnie doświadczenie — rozpocznij naukę w Moose jeszcze dziś! Kliknij zakładkę Kontakt i zadzwoń do nas lub napisz maila — chętnie udzielimy dodatkowych informacji lub zapiszemy Cię na pierwsze zajęcia. Zapraszamy!