Jak i gdzie uczymy?


Szkoła języków obcych Moose Łódź. Jak uczymy?

Są różne szkoły językowe. I jest Moose Łódź — placówka z ponad 25-letnim stażem, której zaufały tysiące kursantów. Naszymi uczniami zostają dzieci, młodzież, dorośli i firmy — od tych niewielkich, po duże, renomowane marki, np. Toyota, LG czy EuroBank, które skorzystały z naszej oferty. Uczymy małych i dużych, zawsze dopasowując program indywidualnie i pokazując, że nauka języków może być bezstresowym procesem, dającym wiele satysfakcji. W naszej szkole językowej Moose Łódź uczeń i jego oczekiwania są stawiane na pierwszym miejscu. Najczęściej prowadzimy zajęcia indywidualne, aby każdy kursant mógł osiągnąć dokładnie takie efekty, jakich oczekuje. Lektor na pierwszych zajęciach dowiaduje się, jakie są cele i priorytety ucznia, a następnie przygotowuje program zgodny z poziomem wiedzy, a nawet tematyką interesującą kursanta. W Moose unikniesz zajęć w przypadkowej grupie ludzi, które wywołują frustrację związaną z powtarzaniem znanego materiału lub nieprzyjemną presję nadążania za grupą. My uczymy w Twoim tempie.

Szkoła języka angielskiego (i innych) Moose Łódź — wybierz jakość i profesjonalizm

Nasza szkoła posiada oddziały w całej Polsce i obecnie zatrudnia ponad 1000 lektorów. Większość z nich to absolwenci renomowanych uczelni, dla których nauka języka obcego jest pasją popartą dużym doświadczeniem. Nasi nauczyciele z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą, prowadząc zajęcia w taki sposób, aby były efektywne i interesujące dla odbiorcy. Ważny jest dla nas komfort kursantów, dlatego oferujemy naukę w dowolnym miejscu:
Tradycyjne rozwiązanie to nauka w naszej dobrze wyposażonej sali zajęciowej, w której możesz w pełni skupić się na nauce, bez rozpraszających bodźców. Szkoła angielskiego Moose Łódź oferuje naukę… z dostawą do domu! Lektor może przyjechać pod wskazany adres (np. do Twojego domu lub siedziby firmy), dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. To rozwiązanie szczególnie cenią rodzice, którzy wybierają kurs dla swoich dzieci — dowóz malucha na zajęcia przestaje być problemem.

Na życzenie klienta zajęcia mogą odbywać się w domu lektora. Prowadzimy także lekcje przez internet (via Skype). Jeśli często przebywasz poza domem, podróżując lub odbywając wyjazdy służbowe albo jesteś osobą niepełnosprawną, dla której dojazd na zajęcia może być problematyczny, lub po prostu cenisz wygodę — możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie. Rozwijaj swoje umiejętności w zaciszu własnego pokoju lub na egzotycznej wyspie! Jedynym, czego potrzebujesz, jest dostęp do internetu. Duża elastyczność naszej szkoły języka niemieckiego (i innych) Moose Łódź sprawia, że potrafimy dopasować się do potrzeb każdego klienta — od kilkuletnich dzieci, poprzez osoby niepełnosprawne, aż po zapracowanych szefów dużych firm. Dzięki temu nauka języka idealnie dopasuje się do Twojego życia — możesz rozwijać swoje umiejętności mimo napiętego grafiku, licznych zobowiązań lub trudności z transportem. Dotrzemy wszędzie, gdzie nas potrzebujesz.

Angielski dla dzieci i młodzieży w Moose Łódź — dbamy o najmłodszych

Z naszej oferty chętnie korzystają rodzice, którym zależy na wszechstronnym rozwoju umiejętności swoich pociech. Nauka angielskiego (lub innego języka) w Moose Łódź to doskonały sposób na zaszczepienie w dziecku ciekawości świata i pasji zdobywania wiedzy. Lektorzy prowadzący zajęcia dla dzieci to osoby z wykształceniem pedagogicznym, które poprzez angażujące gry i zabawy potrafią zainteresować dziecko nauką języka. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od czwartego roku życia. Rodzice chętnie wybierają możliwość dojazdu lektora do domu, co jest niewątpliwie wygodnym rozwiązaniem.

Młodzież szkolna i studenci chętnie korzystają z nauki języka angielskiego (lub innych) w Moose Łódź w formie korepetycji. Już kilka zajęć z naszym lektorem pozwala poprawić wyniki w nauce. Na życzenie przygotowujemy także naszych kursantów do dowolnego egzaminu językowego, od egzaminu ósmoklasisty lub maturalnego, po międzynarodowe certyfikaty językowe.

Szkoła językowa Moose Łódź — sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Działamy dla klientów, którzy chcą szybko i efektywnie rozwijać swoje kompetencje językowe. Ten cel często wiąże się z aspiracjami zawodowymi — kursanci chcą podnieść swoje kwalifikacje, by zdobyć awans lub nową, lepiej płatną pracę w Polsce lub za granicą. To doskonała decyzja, bo wiele firm, zwłaszcza tych zlokalizowanych w dużych miastach, poszukuje pracowników umiejących biegle posługiwać się różnymi językami. Jeśli szukamy sposobu na zdobycie lepszej pracy, nauka języka to doskonała droga do rozwoju. Nasza szkoła oferuje lekcje angielskiego dla dorosłych w Łodzi, które na życzenie mogą być wzbogacone o słownictwo charakterystyczne dla danej branży, język techniczny lub specjalistyczny, a także o naukę prowadzenia negocjacji handlowych w języku obcym. To cenne umiejętności, bardzo poszukiwane przez pracodawców.

Jeśli szukasz szkoły, która w pełni dostosuje się do Twoich potrzeb, Moose to strzał w dziesiątkę. Aby zdobyć więcej informacji, zadać pytania lub umówić się na pierwsze zajęcia — kliknij zakładkę Kontakt i napisz do nas lub zadzwoń.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka