Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Jan
Lektor języka angielskiego

Janek, absolwent anglistyki na toruńskim UMK. Mieszkałem w kilku miejscach, ale zdecydowanie Kraków stał się moim ulubionym. Zawsze fascynowałem się kulturą krajów anglosaskich, a w szczególności USA. Dorastałem otoczony przez przyjaciół moich i mojej rodziny, którzy rozrzuceni są po całym świecie, stąd nauka języka angielskiego towarzyszyła mi w sposób naturalny od najmłodszych lat. W pewnym momencie postanowiłem zacząć studia na kolejnym kierunku – latynoamerykanistyce na Uniwersytecie Jagiellońskim. Poznawanie nowych kultur, regionów świata, ale przede wszystkim języków to świetna zabawa! W pracy najchętniej współpracuję z młodzieżą (choć nie tylko), często potrafimy znaleźć wspólny język.

Zdjęcie na temat Lektor języka włoskiego
Tomasz
Lektor języka włoskiego

Mam na imię Tomek i z wykształcenia jestem absolwentem filologii włoskiej Uniwersytetu Pedagogicznego  w Krakowie(studia licencjackie), obecnie w trakcie studiów magisterskich.  Od roku 2021 jestem nauczycielem i lektorem w szkole językowej Moose. Posiadam doświadczenie w nauce osób w różnym wieku, w tym dzieci i młodzieży. Przekazuję wiedzę z pasją przy uwzględnieniu poziomu językowego oraz wieku ucznia. W swojej praktyce zawodowej posługuję się zróżnicowanymi metodami takimi jak piosenki włoskie, ciekawostki o zwyczajach, włoskie seriale oraz filmy. Staram się zaszczepić w uczniach pasję do języka włoskiego oraz przekazywać swoją wiedzę i umiejętności w sposób atrakcyjny, prosty i skuteczny, oddziałujący na wiele zmysłów.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Maria
Lektorka języka angielskiego

Jestem absolwentką na University of Sheffield w Wielkiej Brytanii. Mieszkałam w tym kraju przez 4 lata i przez ten czas zapoznałam się z językiem akademickim i codziennym oraz od podszewki poznałam kulturę brytyjska.

Od 4 lat jestem czynną korepetytorką języka angielskiego, gdyż przygotowuję uczniów do brytyjskich odpowiedników matury i egzaminu 8-klasisty z fizyki i matematyki. Chętnie podejmę współpracę z uczniami, studentami i osobami dorosłymi bez względu na stopień znajomości języka (A1-C1).

Oprócz kursów ogólnorozwojowych lub korepetycji, oferuję przygotowanie do matury, egzaminu 8-klasisty, oraz egzaminów językowych (TOEFL, ACT, SAT, IELTS, CAE, FCE). Mogę również wesprzeć w aplikacji na studia za granicą (Anglia i USA).

Stosuję różne metody nauczania języka, jednakże najważniejszym aspektem, który rozwijam jest komunikacja i swoboda wypowiedzi. Poza tym ważne jest dla mnie osłuchanie ucznia z różnymi akcentami i sytuacjami, które mogą napotkać.

Poza tym, interesuję się podróżami z plecakiem i wspinaczką.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Olga
Lektorka języka angielskiego

Lektor w Moose od 2015 roku. Uczę dzieci i dorosłych, klientów prywatnych i biznesowych - na każdym poziomie. Prowadzę również intensywne kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych. Dostosowuję tempo, sposób prowadzenia zajęć i zakres materiału do indywidualnych potrzeb każdego ucznia tak, by były one interesujące i dawały wiedzę potrzebną w codziennym życiu - w pracy, w szkole, czy podczas wyjazdu. Staram się również wplatać w kurs ciekawostki kulturowe, ułatwiające zrozumienie kontekstu w którym funkcjonuje język.

Wczytaj kolejne