Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego i niemieckiego
Kornelia
Lektorka języka angielskiego i niemieckiego

Hi! Hallo! Ciao! Mam na imię Kornelia i jestem studentką filologii germańskiej (ze specjalizacją nauczycielską) oraz włoskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W zeszłym roku zdobyłam także certyfikat z języka angielskiego w Jagiellońskim Centrum Językowym. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Na zajęcia bardzo serdecznie zapraszam dzieci, młodzież oraz dorosłych. Wspólnie  poćwiczymy gramatykę, poznamy masę nowych słówek i porozmawiamy. :-) Ze swojej strony mogę zaoferować pełen profesjonalizm, ciekawe materiały i pomysły, miłą atmosferę oraz dużo uśmiechu!

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Daria
Lektorka języka angielskiego

Cześć! Na imię mam Daria. Mam dwadzieścia jeden lat. Uczę języka angielskiego w centrum MOOSE od 2022 roku, więc stosunkowo niedawno. Na co dzień jestem studentką pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoją pasję do nauki języka angielskiego odkryłam już będąc dzieckiem. Przez pięć lat swojego życia mieszkałam w samym sercu Wielkiej Brytanii – w Londynie. Po powrocie do Polski bardzo intensywnie rozwijałam swoje umiejętności językowe. Brałam udział w wielu konkursach, zdobywając przy tym oczywiście różne miejsca. Ponadto, bardzo często i skutecznie pomagałam w nauce moim członkom rodziny czy znajomym. Dlatego obecnie przekazywanie swojej wiedzy dzieciom sprawia mi ogromną satysfakcję i radość.

Zdjęcie na temat Lektorka języka francuskiego
Ewelina
Lektorka języka francuskiego

Cześć! Jestem Ewelina. Moim miastem jest Kraków. Ukończyłam studia dzienne i podyplomowe na kierunku Romanistyka na Uniwersytecie Pedagogicznym. Lubię uczyć, mam uczniów z każdej grupy wiekowej. W Moose pracuję od 2007r. i bardzo sobie chwalę. Kocham zwierzęta, nektarynki i czekoladę, jeżdżę na rowerze.

Zdjęcie na temat Lektor języka włoskiego
Tomasz
Lektor języka włoskiego

Mam na imię Tomek i z wykształcenia jestem absolwentem filologii włoskiej Uniwersytetu Pedagogicznego  w Krakowie(studia licencjackie), obecnie w trakcie studiów magisterskich.  Od roku 2021 jestem nauczycielem i lektorem w szkole językowej Moose. Posiadam doświadczenie w nauce osób w różnym wieku, w tym dzieci i młodzieży. Przekazuję wiedzę z pasją przy uwzględnieniu poziomu językowego oraz wieku ucznia. W swojej praktyce zawodowej posługuję się zróżnicowanymi metodami takimi jak piosenki włoskie, ciekawostki o zwyczajach, włoskie seriale oraz filmy. Staram się zaszczepić w uczniach pasję do języka włoskiego oraz przekazywać swoją wiedzę i umiejętności w sposób atrakcyjny, prosty i skuteczny, oddziałujący na wiele zmysłów.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji