Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Dominik
Lektor języka niemieckiego

Z wykształcenia jestem absolwentem Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiadam 10 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania. Zapewniam przy tym pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz miłą atmosferę sprzyjającą rozwijaniu umiejętności językowych. Prywatnie interesuję się jazdą na rowerze, piłką nożną i językami obcymi, a w wolnych chwilach lubię rozwiązywać sudoku i krzyżówki J Bardzo serdecznie zachęcam do współpracy, gwarantując jednocześnie szybki i konkretny postęp w nabywaniu wiedzy i umiejętności językowych. 

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Olga
Lektor języka angielskiego

Lektor w Moose od 2015 roku. Uczę dzieci i dorosłych, klientów prywatnych i biznesowych - na każdym poziomie. Prowadzę również intensywne kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych. Dostosowuję tempo, sposób prowadzenia zajęć i zakres materiału do indywidualnych potrzeb każdego ucznia tak, by były one interesujące i dawały wiedzę potrzebną w codziennym życiu - w pracy, w szkole, czy podczas wyjazdu. Staram się również wplatać w kurs ciekawostki kulturowe, ułatwiające zrozumienie kontekstu w którym funkcjonuje język.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Od dziecka jestem dwujęzyczny. Rodzice mówili do mnie w dwóch językach, więc język angielski towarzyszy mi od zawsze.  Mam wiele zainteresowań; psychologia rozwoju, makroekonomia, oczywiście lingwistyka, kultura anglosaska. Mój drugi dom to Australia. Dobrze się tam czuję. Mam tam wielu znajomych i lubię spędzać czas na plaży lub w nowoczesnym centrum dużego miasta -Brisbane. Uważam, że warto uczyć się języków obcych, bo jest to kreatywne zajęcie i daje mnóstwo satysfakcji!

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Sebastian
Lektor języka angielskiego

Witam, nazywam się Sebastian i jestem, od roku 2016, lektorem j. angielskiego w MOOSE. Z wykształcenia jestem filozofem, angielskiego zaś nauczyłem się, jak to mówią, z osmozy - ciągle jestem w kontakcie z j. angielskim poprzez media, literaturę i zagranicznych znajomych. Posiadam Certificate in Advanced English z oceną A, zatwierdzający moją znajomość języka na poziomie C2. Pracowałem z uczniami w każdym wieku, choć nie ukrywam, że najprzyjemniej pracuje mi się z dorosłymi. Nie jestem surowym nauczycielem, więc trudno może mi być dotrzeć do ucznia, który nie jest zmotywowany do nauki.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji