Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektorka języka niemieckiego
Renata
Lektorka języka niemieckiego

Z wykształcenia jestem germanistką i polonistką oraz logopedą. Posiadam uprawnienia do nauczania języka niemieckiego, języka polskiego i prowadzenia zajęć logopedycznych. Jestem również egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie. W zawodzie lektora i nauczyciela pracuję od wielu lat.  Prowadzę zajęcia indywidualne z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania. Pracuję również z młodzieżą w szkole. Zapewniam profesjonalizm, zaangażowanie oraz miłą atmosferę sprzyjającą uczeniu się i rozwijaniu umiejętności językowych. Prywatnie jestem miłośniczką kotów i posiadaczką trzech kocurków rasy brytyjskiej. Ponadto uwielbiam jazdę na rowerze, dobre filmy i seriale oraz poznawanie nowych miejsc. W wolnych chwilach czytam książki i eksperymentuję kulinarnie.

Zdjęcie na temat Lektorka języka niemieckiego
Agnieszka
Lektorka języka niemieckiego

Dzień dobry mam na imię Agnieszka, jestem lektorem języka niemieckiego od wielu lat. Pracowałam jako nauczyciel w szkole podstawowej, w gimnazjum i w liceum. Mam więc duże doświadczenie i bardzo lubię pracować z moimi uczniami :-) . Jestem osobą bardzo cierpliwą i zawsze dopasowuję się do tempa pracy ucznia. Staram się również zachęcić każdego do polubienia tego języka, ponieważ wiem, że pozytywne nastawienie pomaga w nauce. :-) A więc uczmy się razem przełamując bariery. :-)

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Bartosz
Lektor języka angielskiego

Jestem Bartek. Pracuję w Moose już przeszło dwa lata. Ukończyłem amerykanistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam także Certificate of Advanced English uzyskany w 2013 roku. Uczę dzieci oraz dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Język angielski poza dodatkowymi lekcjami za czasów szkolnych, pojawił się u mnie przez zainteresowanie kinem i telewizją. Na każdych zajęciach staram się poza wiedzą przekazywać dużą dawkę energii i humoru. Obecnie realizuję się również w sporcie jako trener i sędzia m.in. padla, a także popularyzator sportów rakietowych.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Julia
Lektorka języka angielskiego

Mam na imię Julia i ukończyłam filologię angielską, jak i studium pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ponieważ bycie nauczycielem to ciągła nauka, to wciąż uczę się, żeby jak najlepiej sprostać wymaganiom moich uczniów :). Mam doświadczenie w nauczaniu najmłodszych, jak
i dorosłych, osób początkujących, jak i bardzo zaawansowanych. W pracy lubię skupiać się na obszarze zainteresowań moich kursantów oraz włączać je w aktywną naukę języka angielskiego. Zawsze stawiam nacisk  na indywidualne potrzeby: każdy ma swoje własne cele oraz możliwości. Praktyczna aplikacja wiedzy, a także instrukcje oraz rozmowy w języku obcym są dla mnie kluczowe w owocnej nauce języka obcego.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji