Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka włoskiego
Monika
Lektor języka włoskiego

Mam na imię Monika. Swoją przygodę z językiem włoskim zaczęłam 13 lat temu i do tej pory nieustannie staram się pogłębiać  swoją wiedzę w tej dziedzinie.  Zdanie rozszerzonej matury z tego języka dało mi możliwość podjęcia , a zarazem ukończenia studiów z filologii włoskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Kilka razy w roku udaję się do tego pięknego, zwanego także „Bel Paese”, kraju, by poznawać tamtejszą kulturę i nowych  ludzi, z którymi pozostaję w kontakcie. Ponadto bardzo lubię uczyć. Przekazywanie innym wiedzy daje mi niesamowitą radość, satysfakcję, a zarazem motywację do tego, by zakrzewić zamiłowanie do języka włoskiego również u innych. Moją pasją są także podróże, którymi zainspirowałam się studiując turystykę oraz Kultury Azji na Uniwersytecie Papieskim. 

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Ewelina
Lektor języka francuskiego

Cześć! Jestem Ewelina. Moim miastem jest Kraków. Ukończyłam studia dzienne i podyplomowe na kierunku Romanistyka na Uniwersytecie Pedagogicznym. Lubię uczyć, mam uczniów z każdej grupy wiekowej. W Moose pracuję od 2007r. i bardzo sobie chwalę. Kocham zwierzęta, nektarynki i czekoladę, jeżdżę na rowerze.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Od dziecka jestem dwujęzyczny. Rodzice mówili do mnie w dwóch językach, więc język angielski towarzyszy mi od zawsze.  Mam wiele zainteresowań; psychologia rozwoju, makroekonomia, oczywiście lingwistyka, kultura anglosaska. Mój drugi dom to Australia. Dobrze się tam czuję. Mam tam wielu znajomych i lubię spędzać czas na plaży lub w nowoczesnym centrum dużego miasta -Brisbane. Uważam, że warto uczyć się języków obcych, bo jest to kreatywne zajęcie i daje mnóstwo satysfakcji!

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Sebastian
Lektor języka angielskiego

Witam, nazywam się Sebastian i jestem, od roku 2016, lektorem j. angielskiego w MOOSE. Z wykształcenia jestem filozofem, angielskiego zaś nauczyłem się, jak to mówią, z osmozy - ciągle jestem w kontakcie z j. angielskim poprzez media, literaturę i zagranicznych znajomych. Posiadam Certificate in Advanced English z oceną A, zatwierdzający moją znajomość języka na poziomie C2. Pracowałem z uczniami w każdym wieku, choć nie ukrywam, że najprzyjemniej pracuje mi się z dorosłymi. Nie jestem surowym nauczycielem, więc trudno może mi być dotrzeć do ucznia, który nie jest zmotywowany do nauki.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji