Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Od dziecka jestem dwujęzyczny. Rodzice mówili do mnie w dwóch językach, więc język angielski towarzyszy mi od zawsze.  Mam wiele zainteresowań; psychologia rozwoju, makroekonomia, oczywiście lingwistyka, kultura anglosaska. Mój drugi dom to Australia. Dobrze się tam czuję. Mam tam wielu znajomych i lubię spędzać czas na plaży lub w nowoczesnym centrum dużego miasta -Brisbane. Uważam, że warto uczyć się języków obcych, bo jest to kreatywne zajęcie i daje mnóstwo satysfakcji!

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Sebastian
Lektor języka angielskiego

Witam, nazywam się Sebastian i jestem, od roku 2016, lektorem j. angielskiego w MOOSE. Z wykształcenia jestem filozofem, angielskiego zaś nauczyłem się, jak to mówią, z osmozy - ciągle jestem w kontakcie z j. angielskim poprzez media, literaturę i zagranicznych znajomych. Posiadam Certificate in Advanced English z oceną A, zatwierdzający moją znajomość języka na poziomie C2. Pracowałem z uczniami w każdym wieku, choć nie ukrywam, że najprzyjemniej pracuje mi się z dorosłymi. Nie jestem surowym nauczycielem, więc trudno może mi być dotrzeć do ucznia, który nie jest zmotywowany do nauki.

Zdjęcie na temat Lektor języka włoskiego
Monika
Lektor języka włoskiego

Mam na imię Monika. Swoją przygodę z językiem włoskim zaczęłam 13 lat temu i do tej pory nieustannie staram się pogłębiać  swoją wiedzę w tej dziedzinie.  Zdanie rozszerzonej matury z tego języka dało mi możliwość podjęcia , a zarazem ukończenia studiów z filologii włoskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Kilka razy w roku udaję się do tego pięknego, zwanego także „Bel Paese”, kraju, by poznawać tamtejszą kulturę i nowych  ludzi, z którymi pozostaję w kontakcie. Ponadto bardzo lubię uczyć. Przekazywanie innym wiedzy daje mi niesamowitą radość, satysfakcję, a zarazem motywację do tego, by zakrzewić zamiłowanie do języka włoskiego również u innych. Moją pasją są także podróże, którymi zainspirowałam się studiując turystykę oraz Kultury Azji na Uniwersytecie Papieskim. 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Olga
Lektor języka angielskiego

Lektor w Moose od 2015 roku. Uczę dzieci i dorosłych, klientów prywatnych i biznesowych - na każdym poziomie. Prowadzę również intensywne kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych. Dostosowuję tempo, sposób prowadzenia zajęć i zakres materiału do indywidualnych potrzeb każdego ucznia tak, by były one interesujące i dawały wiedzę potrzebną w codziennym życiu - w pracy, w szkole, czy podczas wyjazdu. Staram się również wplatać w kurs ciekawostki kulturowe, ułatwiające zrozumienie kontekstu w którym funkcjonuje język.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji