Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Aleksandra
Lektorka języka angielskiego

Ola, studiuję filologie angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją przygodę z angielskim zaczęłam już we wczesnych latach szkolnych, natomiast pogłębiać ten język i interesować się nim na poważnie zaczęłam jak miałam kilkanaście lat. Uwielbiam pracę z dziećmi ale pracuję także z dorosłymi. Praca nauczyła mnie kreatywności w tym co robię, za każdym razem staram się rzetelnie przeprowadzać zajęcia przy jednoczesnym urozmaicaniu ich. Moim celem jest sprawienie, żeby uczeń nie zniechęcał się do nauki i jednocześnie nie bał się używać języka.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Agata
Lektorka języka angielskiego

Jestem lektorem języka angielskiego z najwyższym potwierdzony certyfikatem Cambridge poziomem biegłości językowej C2 (2008 rok), znajomością terminologii medycznej i prawnej- Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych TRANSLA (2011/2012) oraz praktycznym doświadczeniem  w pracy tłumaczeniowej (od 2012 roku) jak i dydaktycznej ze specjalistami z powyższych dziedzin. Jestem osobą władającą biegle zarówno językiem angielskim jak i językiem polskim od dziecka. Nauczaniem indywidualnym dorosłych, których celem jest osiągnięcie komunikatywnego poziomu języka w celach biznesowych oraz młodzieży, której pomagam nadrabiać zaległości szkolne i przygotować się do ważnych egzaminów zajmuję się już od 2010 roku. Prowadzę zarówno zajęcia zdalne jak i stacjonarne.

Przygotowuję do egzaminów i certyfikatów takich jak :FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TOEIC, polska matura z języka angielskiego, polski egzamin ósmoklasisty, matura międzynarodowa (International IB) , egzaminy końcowe lektoratów na studiach oraz Business English (egzaminy BEC), Legal English (TOLES) czy Medical English (egzamin OET- Occupational English Test, Medicine&Nursing).

Prywatnie jestem pasjonatką uczenia się języków obcych, które staram się opanować od podstaw do poziomu zaawansowanego. Dzięki temu wiem, jak wygląda proces nauki języka obcego ze strony ucznia na każdym etapie zaawansowania nauki i pomogę Ci znaleźć taki sposób nauki języka angielskiego, który umożliwi Ci zrobienie faktycznych, wymiernych postępów w nauce.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Olga
Lektor języka angielskiego

Lektor w Moose od 2015 roku. Uczę dzieci i dorosłych, klientów prywatnych i biznesowych - na każdym poziomie. Prowadzę również intensywne kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych. Dostosowuję tempo, sposób prowadzenia zajęć i zakres materiału do indywidualnych potrzeb każdego ucznia tak, by były one interesujące i dawały wiedzę potrzebną w codziennym życiu - w pracy, w szkole, czy podczas wyjazdu. Staram się również wplatać w kurs ciekawostki kulturowe, ułatwiające zrozumienie kontekstu w którym funkcjonuje język.

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Dominik
Lektor języka niemieckiego

Z wykształcenia jestem absolwentem Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiadam 10 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania. Zapewniam przy tym pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz miłą atmosferę sprzyjającą rozwijaniu umiejętności językowych. Prywatnie interesuję się jazdą na rowerze, piłką nożną i językami obcymi, a w wolnych chwilach lubię rozwiązywać sudoku i krzyżówki J Bardzo serdecznie zachęcam do współpracy, gwarantując jednocześnie szybki i konkretny postęp w nabywaniu wiedzy i umiejętności językowych. 

 

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji