Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat lektor języka niemieckiego
Michał
lektor języka niemieckiego

W Centrum Języków Obcych Moose Gdańsk pracuję od września 2020 i jestem jednym z lektorów języka niemieckiego. Prowadzę kursy ogólne, biznesowe i z języka prawniczego od poziomu A1 do C1. Zajęcia prowadzę z młodzieżą i osobami dorosłymi. Istnieje możliwość przygotowania młodzieży licealnej do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Kinga
Lektor języka angielskiego

Nazywam się Kinga. Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na dwóch kierunkach: filologii angielskiej oraz finansów i rachunkowości. W Moose pracuje już prawie dwa lata. Zaczynałam w oddziale w Szczecinie, w którym dalej prowadzę zajęcia on-line. W Gdańsku pracuję stacjonarnie od października. Mam doświadczenie w zajęciach zarówno z dziećmi już od 5 roku życia po nastolatków przygotowujących się do matury. Moją domeną jest przede wszystkim współpraca z dorosłymi chcącymi nauczyć się swobodnej komunikacji w języku angielskim jak i osób zdających certyfikaty językowe (FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS). Języki biznesowe oraz techniczne nie są mi obce. Moją pasją jest kultura i historia Ameryki Północnej

Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji