Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Jędrzej
Lektor języka angielskiego

Jędrzej, z wykształcenia prawnik, z zamiłowania nauczyciel angielskiego i tłumacz. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i posiadacz certyfikatu Cambridge English C1 Advanced. Gdańszczanin od urodzenia. Pasje i zamiłowanie: książki historyczne i sci-fi, filmy, seriale, polityka i podróże. Wielkie marzenia: zwiedzić Stany Zjednoczone - od wybrzeża do wybrzeża. W wolnych chwilach czytam zagraniczną prasę i składam Lego.

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego i angielskiego
Bartłomiej
Lektor języka niemieckiego i angielskiego

Jestem studentem filologii germańskiej drugiego stopnia na Uniwersytecie Gdańskim z planami na doktorat. Szczególnie lubię uczyć gramatyki i pokazywać, że wcale nie jest trudna i nudna. Oprócz gramatyki lubię też uczyć fonetyki, aby pokazać, że czasami mały detal może zaważyć na znaczeniu całego wyrazu. Do każdego podchodzę indywidualnie oraz dostosowuję swoje metody. Od ucznia wymagam jedynie zaangażowania i chęci do współpracy.

Poza niemieckim i angielskim znam również na poziomie średniozaawansowanym rosyjski. Moimi zainteresowaniami są języki obce, przekład oraz gry komputerowe.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Agnieszka
Lektorka języka angielskiego

Pracę jako lektor języka angielskiego zaczęłam w 2010 roku. Z Moose natomiast współpracuję już prawie 2 lata. Tak duże doświadczenie w branży sprawia że nie boję się żadnych kursów - od poziomu A1 do C2 (kursy biznesowe też nie są mi straszne). Uczę zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe - pełen wachlarz wiekowy. Przygotuję również do różnego rodzaju egzaminów -8klasisty, maturalny, FCE, CAE czy też CPE. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii i przygotowana do zajęć sprawiam, że uczniowie pod moją opieką odblokowują się i osiągają duże sukcesy. Moją pasją są podróże kamperem podczas których ładuję swoje baterie na kolejny rok szkolny ????

Zdjęcie na temat Lektorka języka niemieckiego
Agnieszka
Lektorka języka niemieckiego

Dzień dobry mam na imię Agnieszka, jestem lektorem języka niemieckiego od wielu lat. Pracowałam jako nauczyciel w szkole podstawowej, w gimnazjum i w liceum. Mam więc duże doświadczenie i bardzo lubię pracować z moimi uczniami ????. Jestem osobą bardzo cierpliwą i zawsze dopasowuję się do tempa pracy ucznia. Staram się również zachęcić każdego do polubienia tego języka, ponieważ wiem, że pozytywne nastawienie pomaga w nauce ???? A więc uczmy się razem przełamując bariery ????

Wczytaj kolejne