Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka hiszpańskiego
Joanna
Lektor języka hiszpańskiego

Czy wiesz, że język hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie (przegrywa tylko z chińskim)? Dzięki znajomości j. hiszpańskiego, dogadasz się z ponad 400 milionami ludzi zamieszkującymi 20 różnych krajów. Niewiele języków daje takie możliwości! Być może słyszałeś/aś, że j. hiszpański jest jednym z najłatwiejszych języków do nauki... Na szczęście to prawda :-) Hiszpański jest językiem fonetycznym, co oznacza, że większość słów czyta się tak jak się pisze, ponadto hiszpański szyk zdania jest niezwykle podobny do polskiego, a co najważniejsze jest to język bardzo przyjemny "dla ucha". 

Mam na imię Asia i jestem absolwentką Filologii Hiszpańskiej poznańskiego UAM. Zapraszam Cię na lekcje tego pięknego języka. Zapomnij o wkuwaniu słówek na pamięć i nudnych zadaniach z gramatyki. Nauka języka to przyjemność i świetna zabawa :-) Hasta luego :-) 

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Dominika
Lektor języka francuskiego

Nazywam się Dominika. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia romańska ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Na co dzień pracuję w firmie informatycznej, gdzie wspieram klientów francuskojęzycznych. Jednak moją prawdziwą pasją jest nauczanie języka francuskiego i poszerzanie wiedzy w zakresie kultury frankofońskiej. W mojej pracy nauczyciela zwracam uwagę na to, by moi słuchacze czuli się swobodnie na zajęciach i nie bali się mówić w obcym języku.
Staram się podejść do każdej osoby w sposób indywidualny, tak żeby nauka języka francuskiego była przyjemna, a uczniowie mogli pokonać swoje językowe bariery i odnieść sukces.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Aleksandra
Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej i od kilku lat pracuję jako lektor języka angielskiego, ucząc dzieci i młodzież. Z Centrum Języków Obcych Moose współpracuję już czwarty rok. W swojej pracy najbardziej cenię sobie jej dynamikę i bezpośredni kontakt z uczniem. Pozwalają one na indywidualne podejście i rozwijanie umiejętności językowych najmłodszych w oparciu o ich osobiste zainteresowania i preferencje. Na efekty takiej pracy nie trzeba długo czekać.  Wiem o tym z doświadczenia, gdyż od dziecka interesuję się kulturą – zwłaszcza krajów anglojęzycznych. Ten fakt wpłynął w dużym stopniu na wybór kierunku studiów i mój przyszły zawód. Zaowocował on także wieloletnią współpracą z mediami brytyjskimi i amerykańskimi. W toku mojej pracy dziennikarskiej i współpracy z natywnymi użytkownikami języka angielskiego znacząco poszerzyłam swoje kompetencje językowe i interpersonalne. Dziś wykorzystuję nabyte w ten sposób umiejętności w codziennej pracy z uczniami

Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji